Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

Yüksek Hassasiyet 6-Monoasetil morfin (6-MAM) Hızlı Teşhis Testi Kesme 10ng / Ml

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Yüksek Hassasiyet 6-Monoasetil morfin (6-MAM) Hızlı Teşhis Testi Kesme 10ng / Ml

Çin Yüksek Hassasiyet 6-Monoasetil morfin (6-MAM) Hızlı Teşhis Testi Kesme 10ng / Ml Tedarikçi
Yüksek Hassasiyet 6-Monoasetil morfin (6-MAM) Hızlı Teşhis Testi Kesme 10ng / Ml Tedarikçi Yüksek Hassasiyet 6-Monoasetil morfin (6-MAM) Hızlı Teşhis Testi Kesme 10ng / Ml Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Hassasiyet 6-Monoasetil morfin (6-MAM) Hızlı Teşhis Testi Kesme 10ng / Ml

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Casstte

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: İlaç TESGTING kitleri Biçim: Kaset
Numune: İdrar Test zaman: 5 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: 6-MAM testi
Kesme: 10 ng / ml

Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 6-MAM Hızlı Test 4mm kaset, yüksek hassasiyetli kesme 10ng / ml

Ürün adı

6-Monoasetil morfin (6-MAM) Hızlı Teşhis Testi

Örnek: İdrar

Kullanım amacı

6-mono-aseto-morfin (6-MAM) Hızlı Test Kaseti, insan idrarında 10 ng / ml'lik bir kesme konsantrasyonunda 6-mono-aseto-morfinin saptanması için hızlı bir kromatografik immüno-tahlildir. Bu test diğer bileşikleri tespit edecektir, lütfen bu pakette bulunan Analitik Spesifikasyon tablosuna bakınız. Bu test sadece kalitatif, ön, analitik bir test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Parametre Kalibratör Kesme (ng / mL)
6-MAM 6-monoasetilmorfin 10

Test Prensibi

6-MAM Hızlı Test Kaseti, rekabetçi bağlanma prensibine dayanan bir immünoassaydır. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder. Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. 6-MAM, 10 ng / ml'nin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, test cihazı içindeki antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş 6-MAM konjugatı ile yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. 6-MAM seviyesi 10ng / mL'nin üstünde veya üstünde olduğunda renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-6-MAM antikorlarının bütün bağlanma yerlerini doyuracaktır. Bir ilaç-pozitif idrar örneği, ilaç rekabeti nedeniyle test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir ilaç konsantrasyonu içeren bir numune test çizgisinde bir çizgi oluşturacaktır bölgesi. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun miktarda numune eklendiğini ve zar kıvrılmasının meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

KULLANIM TALİMATLARI

Kullanımdan önce testleri, örnekleri ve / veya kontrolleri oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirin.

Testi mühürlü poşetinden çıkarın ve temiz, düz bir yüzeye yerleştirin. Testi hasta veya kontrol kimliği ile etiketleyin. En iyi sonuçlar için, test bir saat içinde yapılmalıdır.

Verilen tek kullanımlık pipeti kullanarak, 3 damla numuneyi (yaklaşık 120 LL) cihazın numune yuvasına (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın.

Numune kuyucuğundaki (S) hava kabarcıklarını tutmaktan kaçının ve sonuç alanına herhangi bir çözelti eklemeyin.

Test çalışmaya başladığında, renk membran boyunca geçiş yapacaktır.

Renkli bantların görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 8 dakika sonra yorumlamayın

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.

* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Olumlu sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenen kesim değerinden daha büyük olduğu anlamına gelir.

GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.

KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol çizgisi bölgesinde (C) beliren renkli bir çizgi, bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

Analitik Hassasiyet

Bir ilaçsız idrar havuzu, 6-MAM ile aşağıdaki konsantrasyonlarda dikilmiştir: 0 ng / mL, 5 ng / mL, 7.5ng / mL, 10ng / mL, 12.5ng / mL, 15ng / mL ve 30ng / mL. Sonuç, kesme konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında>% 99 doğruluk gösterir. Veriler aşağıda özetlenmiştir:

- Konsantrasyon Yüzdesi n Görsel Sonuç
(Ng / ml) Ayırmak Negatif Pozitif
0 0% 30 30 0
5 % 50 30 30 0
7.5 % 25 30 25 5
10 Ayırmak 30 15 15
12.5 +% 25 30 4 26
15 +% 50 30 0 30
30 3X 30 0 30

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)