Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

Yüksek Hassasiyet AB-PINACA Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 4mm Şerit Kesme 10ng / Ml

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Yüksek Hassasiyet AB-PINACA Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 4mm Şerit Kesme 10ng / Ml

Çin Yüksek Hassasiyet AB-PINACA Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 4mm Şerit Kesme 10ng / Ml Tedarikçi
Yüksek Hassasiyet AB-PINACA Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 4mm Şerit Kesme 10ng / Ml Tedarikçi Yüksek Hassasiyet AB-PINACA Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 4mm Şerit Kesme 10ng / Ml Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Hassasiyet AB-PINACA Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 4mm Şerit Kesme 10ng / Ml

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Şerit

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: İlaç TESGTING kitleri URINE Biçim: Şerit
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: ABP STRIP
Kesme: 10 ng

Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti ABP ( AB-PINACA ) Hızlı Test 4mm Şerit, yüksek hassasiyetli kesme 10ng / ml

Ürün adı

ABP (AB-PINACA) Hızlı Teşhis Testi

Örnek: İdrar

Arka fon

AB-PINACA, ilk kez 2012'de Japonya'da sentetik esrar ürünlerinin bir bileşeni olarak tanımlanmış olan bir bileşiktir.1 Aslen Pfizer tarafından 2009'da analjezik bir ilaç olarak geliştirilmiştir.2 AB-PINACA, CB1 reseptörü için güçlü bir agonist olarak görev yapar (Ki = 2.87 nM, EC50 = 1.2 nM) ve CB2 reseptörü (Ki = 0.88 nM, EC50 = 2.5 nM) ve sıçan ayırma çalışmalarında Δ9-THC yerine tamamen kullanılır, 1.5 kat daha güçlü olur.3, 4 ABP Hızlı Test Kaseti (4 İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilecek hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yüksek AB-PINACA seviyelerini seçici olarak saptamak için bir monoklonal antikor kullanır. ABP Hızlı Test Kaseti (İdrar), idrardaki AB-PINACA 10ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Test Prensibi

ABP Hızlı Test Kaseti (İdrar), rekabetçi bağlanma ilkesine dayanan bir bağışıklık tahlilidir. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder. Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. AB-PINACA, 10 ng / mL'nin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, testte antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş AB-PINACA konjugatı tarafından yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. AB-PINACA seviyesi 10ng / mL'yi aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-AB-PINACA antikorlarının tüm bağlanma yerlerini doyuracaktır. Bir ilaç-pozitif idrar örneği, ilaç rekabeti nedeniyle test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir ilaç konsantrasyonu içeren bir numune test çizgisinde bir çizgi oluşturur bölgesi. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

ÖRNEK TOPLAMA VE DEPOLAMA

İdrar örneği temiz ve kuru bir kapta toplanmalıdır. Günün herhangi bir saatinde toplanan idrar kullanılabilir. Görünür partikülleri gösteren idrar örnekleri, santrifüjlenmeli, filtrelenmeli veya test için berrak bir numune elde etmek üzere yerleşmeye bırakılmalıdır. Örnek.

İdrar örnekleri testten önce 48 saate kadar 2-8 ° C'de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler dondurulabilir ve -20 ° C'nin altında saklanabilir. Dondurulmuş örnekler test edilmeden önce çözülmeli ve karıştırılmalıdır.

DEPOLAMA

Kapalı torbada, oda sıcaklığında veya buzdolabında (2-30 ° C) paketlenmiş şekilde saklayın. Test, mühürlü poşet üzerinde basılı son kullanma tarihi ile stabildir. Test, kullanıma kadar mühürlü poşet içerisinde kalmalıdır. DONDURMAYIN. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayın.

SINIRLAMA

1. 6-MAM Hızlı Test Kaseti yalnızca kalitatif, ön analitik bir sonuç sunar. Doğrulanmış bir sonuç elde etmek için ikincil bir analitik yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrofotometrisi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir2.3.

2. İdrar numunesindeki teknik veya işlemsel hataların yanı sıra diğer engelleyici maddelerin de hatalı sonuçlara neden olması mümkündür.

3. İdrar numunelerinde beyazlatıcı ve / veya alum gibi katkı maddeleri, kullanılan analitik yöntemden bağımsız olarak hatalı sonuçlar üretebilir. Eğer kanama şüphesi varsa, test başka bir idrar örneği ile tekrarlanmalıdır.

4. Olumlu bir sonuç ilacın veya metabolitlerinin varlığını gösterir ancak idrardaki zehirlenme, uygulama yolu veya konsantrasyon seviyesini göstermez.

5. Olumsuz bir sonuç mutlaka ilacın olmadığı idrarı göstermeyebilir. İlaç mevcut olduğunda testin kesme seviyesinin altında negatif sonuçlar elde edilebilir.

Performans özellikleri

AB-PINACA) Hızlı Test Kaseti (İdrar) ve GC / MS kullanılarak yan yana bir karşılaştırma yapıldı. Aşağıdaki sonuçlar sıralandı:

Tablo 1: Örnek Korelasyonu

Yöntem GC / MS, Toplam sonuç
ABP Hızlı Testi Sonuçlar Pozitif Negatif
Pozitif 23 2 25
Kaset (İdrar)
Negatif 2 68 70
Toplam sonuç 25 70 95
% Anlaşma % 92.0 % 97.1 % 95.8


ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)