Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

Asetaminofen ACE Hızlı Teşhis İlaç Suistimal Test Kiti Kesme - Kapalı 400ng / Ml

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Asetaminofen ACE Hızlı Teşhis İlaç Suistimal Test Kiti Kesme - Kapalı 400ng / Ml

Çin Asetaminofen ACE Hızlı Teşhis İlaç Suistimal Test Kiti Kesme - Kapalı 400ng / Ml Tedarikçi
Asetaminofen ACE Hızlı Teşhis İlaç Suistimal Test Kiti Kesme - Kapalı 400ng / Ml Tedarikçi Asetaminofen ACE Hızlı Teşhis İlaç Suistimal Test Kiti Kesme - Kapalı 400ng / Ml Tedarikçi

Büyük resim :  Asetaminofen ACE Hızlı Teşhis İlaç Suistimal Test Kiti Kesme - Kapalı 400ng / Ml

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Casstte

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Uyuşturucu bağımlılığı TESGTING kitleri Biçim: Kaset tipi
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: ACE
Kesme: 400ng / mL

Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti Acetaminophen Hızlı Testi 3mm Şerit, yüksek hassasiyet kesme 400ng / ml

Ürün adı

ACE (Asetaminofen) Hızlı Teşhis Testi

Örnek: İdrar

Arka fon

Asetaminofen en yaygın kullanılan ilaçlardan biridir, ancak aynı zamanda ciddi karaciğer hasarının önemli bir nedenidir. Asetaminofen, Tylenol gibi reçetesiz satılan ürünlerde (OTC) ve Vicodin ve Percocet gibi Reçeteli (Rx) ürünlerde yaygın olarak kullanılan bir ilacın genel adıdır. Asetaminofen önemli bir ilaçtır ve ağrıyı ve ateşi hafifletmedeki etkinliği yaygın olarak bilinmektedir. Acı ve ateşi düşürmek için yaygın olarak kullanılan diğer ilaçların aksine (örn., Aspirin, ibuprofen ve naproksen gibi steroid olmayan antienflamatuar ilaçlar (NSAID'ler), önerilen dozlarda asetaminofen, mide rahatsızlığı ve kanaması gibi ters etkilere neden olmaz OTC veya Rx etiketlerindeki talimatlara göre kullanıldığında güvenli olarak kabul edilir. Bununla birlikte, önerilen miktardan daha fazla almak, karaciğer fonksiyon kan testlerindeki anormalliklerden akut karaciğer yetmezliğine ve hatta ölüme kadar karaciğer hasarına neden olabilir. Birçok doz aşımı vakası, istemeden belirli bir ürünün önerilen dozundan (yani, günde 4 gram) fazladan fazlasını alan hastalardan veya asetaminofen (örneğin bir OTC ürünü ve asetaminofen içeren bir Rx ilacı) içeren birden fazla ürünü alarak hastalardan kaynaklanır. . Karaciğer hasarı mekanizması, asetaminofenin kendisiyle değil, toksik bir metabolitin üretilmesi ile ilgilidir. Toksik metabolit, hücresel hasara neden olan karaciğer proteinleriyle bağlanır. Karaciğerin bu metaboliti karaciğer proteinine bağlanmadan önce çıkarması karaciğer hasarının derecesini etkiler. ACE Hızlı Test Kaseti (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş Acetaminophen seviyelerini seçici olarak saptamak için bir monoklonal antikor kullanır. ACE Hızlı Test Kaseti (İdrar), idrardaki Asetaminofen 5.000ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Test Prensibi

ACE Hızlı Test Kaseti (İdrar), rekabetçi bağlanma ilkesine dayanan bir bağışıklık tahlilidir. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder. Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Asetaminofen, idrar numunesinde 5.000ng / mL'nin altında bulunursa, testte antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş Acetaminophen konjugatı ile yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Asetaminofen seviyesi 5.000ng / mL'yi aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-Asetaminofen antikorlarının bütün bağlanma yerlerini doyuracaktır. Bir ilaç-pozitif idrar örneği, ilaç rekabeti nedeniyle test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir ilaç konsantrasyonu içeren bir numune test çizgisinde bir çizgi oluşturur bölgesi. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

ÖRNEK TOPLAMA VE DEPOLAMA

İdrar örneği temiz ve kuru bir kapta toplanmalıdır. Günün herhangi bir saatinde toplanan idrar kullanılabilir. Görünür partikülleri gösteren idrar örnekleri, santrifüjlenmeli, filtrelenmeli veya test için berrak bir numune elde etmek üzere yerleşmeye bırakılmalıdır. Örnek.

İdrar örnekleri testten önce 48 saate kadar 2-8 ° C'de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler dondurulabilir ve -20 ° C'nin altında saklanabilir. Dondurulmuş örnekler test edilmeden önce çözülmeli ve karıştırılmalıdır.

DEPOLAMA

Kapalı torbada, oda sıcaklığında veya buzdolabında (2-30 ° C) paketlenmiş şekilde saklayın. Test, mühürlü poşet üzerinde basılı son kullanma tarihi ile stabildir. Test, kullanıma kadar mühürlü poşet içerisinde kalmalıdır. DONDURMAYIN. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayın.

SINIRLAMA

1. 6-MAM Hızlı Test Kaseti yalnızca kalitatif, ön analitik bir sonuç sunar. Doğrulanmış bir sonuç elde etmek için ikincil bir analitik yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrofotometrisi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir2.3.

2. İdrar numunesindeki teknik veya işlemsel hataların yanı sıra diğer engelleyici maddelerin de hatalı sonuçlara neden olması mümkündür.

3. İdrar numunelerinde beyazlatıcı ve / veya alum gibi katkı maddeleri, kullanılan analitik yöntemden bağımsız olarak hatalı sonuçlar üretebilir. Eğer kanama şüphesi varsa, test başka bir idrar örneği ile tekrarlanmalıdır.

4. Olumlu bir sonuç ilacın veya metabolitlerinin varlığını gösterir ancak idrardaki zehirlenme, uygulama yolu veya konsantrasyon seviyesini göstermez.

5. Olumsuz bir sonuç mutlaka ilacın olmadığı idrarı göstermeyebilir. İlaç mevcut olduğunda testin kesme seviyesinin altında negatif sonuçlar elde edilebilir.

Performans özellikleri

Hızlı Test Kaseti (İdrar) ve GC / MS kullanılarak yan yana bir karşılaştırma yapıldı. Aşağıdaki sonuçlar sıralandı:

Tablo 1: Örnek Korelasyonu

Yöntem GC / MS, Toplam sonuç
ACE Hızlı Test Sonuçlar Pozitif Negatif
Pozitif 23 2 25
Kaset (İdrar)
Negatif 2 68 70
Toplam sonuç 25 70 95
% Anlaşma % 92.0 % 97.1 % 95.8

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)