Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

İdrar Karfentanil Hızlı Test Kaseti CFYL Hızlı Teşhis Testi Kesilmiş - Kapalı 500ng / Ml

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

İdrar Karfentanil Hızlı Test Kaseti CFYL Hızlı Teşhis Testi Kesilmiş - Kapalı 500ng / Ml

Çin İdrar Karfentanil Hızlı Test Kaseti CFYL Hızlı Teşhis Testi Kesilmiş - Kapalı 500ng / Ml Tedarikçi
İdrar Karfentanil Hızlı Test Kaseti CFYL Hızlı Teşhis Testi Kesilmiş - Kapalı 500ng / Ml Tedarikçi İdrar Karfentanil Hızlı Test Kaseti CFYL Hızlı Teşhis Testi Kesilmiş - Kapalı 500ng / Ml Tedarikçi

Büyük resim :  İdrar Karfentanil Hızlı Test Kaseti CFYL Hızlı Teşhis Testi Kesilmiş - Kapalı 500ng / Ml

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: CA'LARI

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Uyuşturucu bağımlılığı TESGTING kitleri Biçim: 4 mm
Numune: İdrar Test zaman: 5 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: CFYL KASET
Kesme: 500ng

Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti CFYL (Carfentanyl) Hızlı Test 4mm kart, cut-off 500ng / ml, idrar ilacı testi

Ürün adı

CFYL Hızlı Teşhis Testi / Karfentanil Hızlı Teşhis Testi

Örnek: İdrar

Arka fon

Karfentanil, sentetik opioid analjezik fentanilin bir analoğudur. Morfinden 10,000 kat daha güçlüdür ve ticari olarak kullanılan en etkili opioidler arasındadır. Carfentanil ilk olarak 1974 yılında sentezlendi. 1 Büyük hayvanlar için genel bir anestezik madde olarak Wildnil ticari adı altında pazarlandı. 2 Carfentanilin yan etkileri, hayatı tehdit edici olabilen kaşıntı, bulantı ve solunum depresyonu içeren fentanilin etkilerine benzer3. Carfentanil, ABD'deki 9743 DEA ACSCN Kontrollü Maddeler Yasası altında Çizelge II olarak sınıflandırılmıştır. 4 Carfentanyl Hızlı Test Kaseti (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilecek hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrardaki yüksek Carfentanyl seviyelerini seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. Carfentanyl Hızlı Test Kaseti (İdrar), idrardaki Carfentanyl 500 ng / ml'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Test Prensibi

Carfentanyl Hızlı Test Kaseti (İdrar), rekabetçi bağlanma prensibine dayanan bir immünoassaydır. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder. Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Carfentanil, 500 ng / ml'nin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, test cihazındaki antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş Carfentanil konjugatı ile yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Carfentanyl seviyesi 500 ng / ml'yi aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-Carfentanyl antikorlarının tüm bağlanma yerlerini doyuracaktır. Bir ilaç-pozitif idrar örneği, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha az bir ilaç konsantrasyonu içeren bir numune, test çizgisi bölgesinde bir çizgi oluşturacaktır. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun miktarda numune eklendiğini ve zar kıvrılmasının meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

KULLANIM TALİMATLARI

Kullanımdan önce testleri, örnekleri ve / veya kontrolleri oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirin.

Testi mühürlü poşetinden çıkarın ve temiz, düz bir yüzeye yerleştirin. Testi hasta veya kontrol kimliği ile etiketleyin. En iyi sonuçlar için, test bir saat içinde yapılmalıdır.

Verilen tek kullanımlık pipeti kullanarak, 3 damla numuneyi (yaklaşık 120 LL) cihazın numune yuvasına (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın.

Numune kuyucuğundaki (S) hava kabarcıklarını tutmaktan kaçının ve sonuç alanına herhangi bir çözelti eklemeyin.

Test çalışmaya başladığında, renk membran boyunca geçiş yapacaktır.

Renkli bantların görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 8 dakika sonra yorumlamayın

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.

* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Pozitif sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenmiş olan kesimden daha büyük olduğu anlamına gelir.

GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.

KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol çizgisi bölgesinde (C) beliren renkli bir çizgi, bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

.

Analitik Hassasiyet

İlaçsız bir idrar havuzu, Carfentanil ile aşağıdaki konsantrasyonlarda dikilmiştir: 0ng / mL, 250ng / mL, 375ng / mL, 500ng / ml, 625ng / mL, 750ng / mL ve 1500ng / mL. cut-off konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında. Veriler aşağıda özetlenmiştir:

karfentanil Yüzdesi n Görsel Sonuç
Konsantrasyon (ng / mL) Ayırmak Negatif Pozitif
0 0% 30 30 0
250 % 50 30 30 0
375 % 25 30 25 5
500 Ayırmak 30 14 16
625 +% 25 30 6 24
750 +% 50 30 0 30
1500 +% 300 30 0 30

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)