Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

300ng / ml Diazepam Hızlı Test 3mm şerit DIA Hızlı Test Kaseti

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

300ng / ml Diazepam Hızlı Test 3mm şerit DIA Hızlı Test Kaseti

Çin 300ng / ml Diazepam Hızlı Test 3mm şerit DIA Hızlı Test Kaseti Tedarikçi
300ng / ml Diazepam Hızlı Test 3mm şerit DIA Hızlı Test Kaseti Tedarikçi 300ng / ml Diazepam Hızlı Test 3mm şerit DIA Hızlı Test Kaseti Tedarikçi

Büyük resim :  300ng / ml Diazepam Hızlı Test 3mm şerit DIA Hızlı Test Kaseti

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Şerit

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Uyuşturucu bağımlılığı TESGTING kitleri Biçim: Şerit 4mm
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dk
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: DIA İLAÇ testi
Kesme: 300ng / mL

Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti Diazepam Hızlı Testi 3mm şerit, yüksek hassasiyet kesme 300ng / ml

Ürün adı

DIA (Diazepam) Hızlı Teşhis Testi

Örnek: İdrar

Arka fon

Benzodiazepinler, endişe ve uyku bozukluklarının semptomatik tedavisi için sıklıkla reçete edilen ilaçlardır. Etkilerini gamma aminobutirik asit (GABA) adı verilen bir nörokimyasal içeren spesifik reseptörler vasıtasıyla üretirler. Daha güvenli ve daha etkili olduklarından, Benzodiazepinler hem kaygı hem de uykusuzluk tedavisinde Barbitüratların yerini almıştır. Benzodiazepinler ayrıca bazı cerrahi ve tıbbi prosedürlerden önce ve nöbet bozukluklarının ve alkol yoksunluğunun tedavisinde sakinleştirici olarak kullanılır. Benzodiazepinler düzenli olarak (örneğin günlük), birkaç aydan daha uzun süre, özellikle normal dozlardan daha yüksek olarak alındığında, fiziksel bağımlılık riski artar. Durma aniden durma, uykuda uyuma, mide-bağırsak rahatsızlığı, iyi hissetmeme, iştahsızlık, terleme, titreme, halsizlik, anksiyete ve algı değişiklikleri gibi belirtilere yol açabilir. Benzodiazepinlerin çoğu sadece (% 1'den az) eser miktarları idrarda değişmeden atılır; idrardaki konsantrasyonun çoğu konjuge ilaçtır. İdrardaki Benzodiazepinlerin tespit süresi 3-7 gündür. DIA Hızlı Test Kaseti (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yüksek Benzodiazepin seviyelerini seçici olarak saptamak için antikoru kullanır. DIA Test Kaseti (İdrar), idrardaki Benzodiazepinler kesme seviyesini aştığında pozitif sonuç verir.

Test Prensibi

DIA Hızlı Test Kaseti (İdrar), rekabetçi bağlanma ilkesine dayanan bir bağışıklık tahlilidir. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder. Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Benzodiazepinler, kesme seviyesinin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, testte antikorun bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş Benzodiazepinler-protein konjugatı tarafından yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Benzodiazepinler seviyesi kesme seviyesini aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-Benzodiazepinler antikorunun tüm bağlanma yerlerini doyuracaktır. Bir ilaç-pozitif idrar örneği, ilaç rekabeti nedeniyle test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir ilaç konsantrasyonu içeren bir numune test çizgisinde bir çizgi oluşturacaktır bölgesi. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun miktarda numune eklendiğini ve zar kıvrılmasının meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

ÖRNEK TOPLAMA VE DEPOLAMA

İdrar örneği temiz ve kuru bir kapta toplanmalıdır. Günün herhangi bir saatinde toplanan idrar kullanılabilir. Görünür partikülleri gösteren idrar örnekleri, santrifüjlenmeli, filtrelenmeli veya test için berrak bir numune elde etmek üzere yerleşmeye bırakılmalıdır. Örnek.

İdrar örnekleri testten önce 48 saate kadar 2-8 ° C'de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler dondurulabilir ve -20 ° C'nin altında saklanabilir. Dondurulmuş örnekler test edilmeden önce çözülmeli ve karıştırılmalıdır.

DEPOLAMA

Kapalı torbada, oda sıcaklığında veya buzdolabında (2-30 ° C) paketlenmiş şekilde saklayın. Test, mühürlü poşet üzerinde basılı son kullanma tarihi ile stabildir. Test, kullanıma kadar mühürlü poşet içerisinde kalmalıdır. DONDURMAYIN. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayın.

SINIRLAMA

1. 6-MAM Hızlı Test Kaseti yalnızca kalitatif, ön analitik bir sonuç sunar. Doğrulanmış bir sonuç elde etmek için ikincil bir analitik yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrofotometrisi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir2.3.

2. İdrar numunesindeki teknik veya işlemsel hataların yanı sıra diğer engelleyici maddelerin de hatalı sonuçlara neden olması mümkündür.

3. İdrar numunelerinde beyazlatıcı ve / veya alum gibi katkı maddeleri, kullanılan analitik yöntemden bağımsız olarak hatalı sonuçlar üretebilir. Eğer kanama şüphesi varsa, test başka bir idrar örneği ile tekrarlanmalıdır.

4. Olumlu bir sonuç ilacın veya metabolitlerinin varlığını gösterir ancak idrardaki zehirlenme, uygulama yolu veya konsantrasyon seviyesini göstermez.

5. Olumsuz bir sonuç mutlaka ilacın olmadığı idrarı göstermeyebilir. İlaç mevcut olduğunda testin kesme seviyesinin altında negatif sonuçlar elde edilebilir.

performans özellikleri

Hızlı Test Kaseti (İdrar) ve GC / MS kullanılarak yan yana bir karşılaştırma yapıldı. Aşağıdaki sonuçlar sıralandı:

Tablo 1: Örnek Korelasyonu

Yöntem GC / MS, Toplam sonuç
DIA Hızlı Testi Sonuçlar Pozitif Negatif
Pozitif 69 2 25
Kaset (İdrar)
Negatif 2 68 70
Toplam sonuç 25 70 95
% Anlaşma % 96 % 98 % 95.8


ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)