Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

A-PVP (Alfa-Pirolidinovalerofenon) Hızlı Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 3mm Şerit

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

A-PVP (Alfa-Pirolidinovalerofenon) Hızlı Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 3mm Şerit

A-PVP (Alpha-Pyrrolidinovalerophenone ) Rapid Drug Abuse Test Kit 3mm Strip
A-PVP (Alpha-Pyrrolidinovalerophenone ) Rapid Drug Abuse Test Kit 3mm Strip A-PVP (Alpha-Pyrrolidinovalerophenone ) Rapid Drug Abuse Test Kit 3mm Strip

Büyük resim :  A-PVP (Alfa-Pirolidinovalerofenon) Hızlı Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 3mm Şerit En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: a-PVP şeridi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Uyuşturucu bağımlılığı TESGTING kitleri Biçim: a-PVP şeridi 4mm
Numune: İdrar Test zaman: 5 dak
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: a-PVP suistimal testi
Kesme: 1000ng
Vurgulamak:

self testing drug kits

,

drug test strips

Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti a-PVP ( alfa-Pirolidinovalerofenon ) Hızlı Test 3mm şerit, kesme 1000ng / ml

Ürün adı

a-PVP (alfa-Pirolidinovalerofenon) Hızlı Teşhis Testi

Örnek: İdrar

Arka fon

alfa-Pirolidinovalerofenon (ayrıca α-PVP, A-PVP, alfa-PVP ve Flakka olarak da bilinir), katinon ve pirrolidin kimyasal sınıflarının sentetik bir uyarıcı maddesidir. hastanede yatan hastalarda zehirlenme teşhisi veya tıbbi bir ölüm soruşturmasında kanıt sağlamak.2 Genel olarak, kullanıcıların karşılaştırılabilir güçlü ancak kısa ömürlü öforik uyarıcı etkiler üretmesi için içebilecekleri kristalimsi bir toz veya kristalize edilmiş kırıklar şeklinde gelir. şişirildiğinde veya buharlaştırıldığında metamfetamin ve kokain olanlar. α-PVP'nin, ilaç kombinasyonlarının neden olduğu intihar ve doz aşımlarındaki önemli veya önemli bir ölüm sebebi olduğu bildirilmiştir.3, 4 Ayrıca, pentrone ile birleştirildiği ve kalbe neden olduğu en az bir ölüme de bağlanmıştır. hatası. Α-PVP Hızlı Test Kaseti (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş alfa-Pirolidinovalerofenon seviyelerini seçici olarak saptamak için bir monoklonal antikor kullanır. Α-PVP Hızlı Test Kaseti (İdrar), idrardaki alfa-Pirolidinovalerofenon 1000 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Test Prensibi

Α-PVP Hızlı Test Kaseti (İdrar), rekabetçi bağlanma prensibine dayanan bir bağışıklık tahlilidir. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder. Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Alfa-Pirolidinovalerofenon, 1000 ng / mL'nin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, testte antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş alfa-Pirolidinovalerofenon konjugatı ile yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Alfa-Pirolidinovalerofenon seviyesi, 1000 ng / mL'yi aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-alfa-Pirolidinovalerofenon antikorlarının bütün bağlanma yerlerini doyuracaktır. Bir ilaç-pozitif idrar örneği, ilaç rekabeti nedeniyle test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir ilaç konsantrasyonu içeren bir numune test çizgisinde bir çizgi oluşturur bölgesi. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

ÖRNEK TOPLAMA VE DEPOLAMA

İdrar örneği temiz ve kuru bir kapta toplanmalıdır. Günün herhangi bir saatinde toplanan idrar kullanılabilir. Görünür partikülleri gösteren idrar örnekleri, santrifüjlenmeli, filtrelenmeli veya test için berrak bir numune elde etmek üzere yerleşmeye bırakılmalıdır. Örnek.

İdrar örnekleri testten önce 48 saate kadar 2-8 ° C'de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler dondurulabilir ve -20 ° C'nin altında saklanabilir. Dondurulmuş örnekler test edilmeden önce çözülmeli ve karıştırılmalıdır.

DEPOLAMA

Kapalı torbada, oda sıcaklığında veya buzdolabında (2-30 ° C) paketlenmiş şekilde saklayın. Test, mühürlü poşet üzerinde basılı son kullanma tarihi ile stabildir. Test, kullanıma kadar mühürlü poşet içerisinde kalmalıdır. DONDURMAYIN. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayın.

SINIRLAMA

1. 6-MAM Hızlı Test Kaseti yalnızca kalitatif, ön analitik bir sonuç sunar. Doğrulanmış bir sonuç elde etmek için ikincil bir analitik yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrofotometrisi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir2.3.

2. İdrar numunesindeki teknik veya işlemsel hataların yanı sıra diğer engelleyici maddelerin de hatalı sonuçlara neden olması mümkündür.

3. İdrar numunelerinde beyazlatıcı ve / veya alum gibi katkı maddeleri, kullanılan analitik yöntemden bağımsız olarak hatalı sonuçlar üretebilir. Eğer kanama şüphesi varsa, test başka bir idrar örneği ile tekrarlanmalıdır.

4. Olumlu bir sonuç ilacın veya metabolitlerinin varlığını gösterir ancak idrardaki zehirlenme, uygulama yolu veya konsantrasyon seviyesini göstermez.

5. Olumsuz bir sonuç mutlaka ilacın olmadığı idrarı göstermeyebilir. İlaç mevcut olduğunda testin kesme seviyesinin altında negatif sonuçlar elde edilebilir.

performans özellikleri

Alfa-PVP Hızlı Test Kaseti (İdrar) ve GC / MS kullanılarak yan yana bir karşılaştırma yapıldı. Aşağıdaki sonuçlar sıralandı:

Tablo 1: Örnek Korelasyonu

Yöntem GC / MS, Toplam sonuç
Alfa-PVP Hızlı Testi Sonuçlar Pozitif Negatif
Pozitif 35 2 37
kaset
Negatif 3 60 63
Toplam sonuç 38 62 100
% Anlaşma % 92.1 % 96.8 % 95.0

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin