Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

Pregabalin PGB Hızlı Teşhis İdrar İlaç Test Kitleri 4mm Kart

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Pregabalin PGB Hızlı Teşhis İdrar İlaç Test Kitleri 4mm Kart

Pregabalin PGB Rapid Diagnostic Urine Drug Test Kits 4mm Card
Pregabalin PGB Rapid Diagnostic Urine Drug Test Kits 4mm Card Pregabalin PGB Rapid Diagnostic Urine Drug Test Kits 4mm Card

Büyük resim :  Pregabalin PGB Hızlı Teşhis İdrar İlaç Test Kitleri 4mm Kart En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: PCG kartı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Uyuşturucu bağımlılığı TESGTING kitleri Biçim: kart PGB 4mm
Numune: İdrar Test zaman: 5-15
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: pgb suistimal testi
Kesme: 1000ng
Vurgulamak:

drug test strips

,

accurate drug test kits

Uyuşturucu Suistimal Test Kiti PGB (Pregabalin) Hızlı Test 4mm kart, cut-off 1000ng / ml, idrar ilacı testi

Ürün adı

PGB Hızlı Teşhis Testi / Pregabalin Hızlı Teşhis Testi

Örnek: İdrar

Kullanım amacı

PGB Hızlı Test Şeridi (İdrar) aşağıda listelenen kesme konsantrasyonlarında insan idrar örneklerinde PGB'nin kalitatif varsayımsal tespiti için hızlı bir görsel immünolojik testtir:

Parametre Kalibratör Kesme (ng / mL)
PGB (pregabalin) Pregabalin 1000

Test Prensibi

PGB Hızlı Test Şeridi (İdrar), Cihazdaki renk gelişimini görsel olarak yorumlayarak PGB'yi tespit etmek için tasarlanmıştır. Membran, test bölgesinde PGB konjugatları ile immobilize edildi ve numune pedi, renkli anti-PGB antikorları kolloidal altın konjugatları ile önceden kaplandı. Örnekler eklendikten sonra, altın konjügatlar, kılcal hareket ile kromatografik olarak membran boyunca hareket eder ve antikorlar test bölgesine girer. İdrarda ilaç molekülü yoksa, antikor altın konjugatı görünür bir çizgi oluşturmak için ilaç konjugatına bağlanır. Bu nedenle, test bölgesinde görünür bir çökeltici oluşumu, idrar ilaç için negatif olduğunda meydana gelir. İdrarda PGB varsa, ilaç antijeni sınırlı antikor bölgeleri için test bölgesindeki immobilize ilaç konjugatı ile rekabet eder. İlacın yeterli konsantrasyonda olması durumunda, sınırlı antikor bağlanma alanlarını doldurur. Bu, renkli antikor-kolloidal altın konjugatının test bölgesindeki ilaç konjugat bölgesine bağlanmasını önleyecektir. Bu nedenle, test bölgesinde renkli bandın bulunmaması, pozitif bir sonucu gösterir. Kontrol bölgesinde renkli bir bandın görülmesi işlemsel kontrol görevi görür. Bu, uygun miktarda numune eklendiğini ve membran fitillemesinin gerçekleştiğini gösterir.

KULLANIM TALİMATLARI

Testi kapalı poşetinden çıkarın veya bir şeridi teneke kutudan çıkarın ve mümkün olan en kısa sürede kullanın. En iyi sonuçlar için, test bir saat içinde yapılmalıdır. Şeritler çıkarıldıktan sonra bidonlar sıkıca kapatılmalıdır.

Şeridi, ürün adının basıldığı yerden sonuna kadar tutun. Kirlenmeyi önlemek için, şerit zarına dokunmayın.

Şeridi dikey tutarak, test şeridini idrar örneğine en az 10-15 saniye batırın. Test şeridi üzerindeki maksimum çizgiyi (MAX) geçmeyin. Testin çalışması bittikten sonra, şeridi numuneden çıkarın ve emici olmayan düz bir yüzeye yerleştirin. Zamanlayıcıyı başlatın ve renkli bantların görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.

* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Pozitif sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenmiş olan kesimden daha büyük olduğu anlamına gelir.

GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.

KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol çizgisi bölgesinde (C) beliren renkli bir çizgi, bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

  1. Analitik Hassasiyet İlaçsız bir idrar havuzu Pregabalin ile aşağıdaki konsantrasyonlarda dikilmiştir: 0 ng / mL, 500ng / mL, 750ng / mL, 1000ng / mL, 1250ng / mL, 1500ng / mL ve 2000ng / mL. Sonuç, kesme konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında>% 99 doğruluk gösterir.

PGB Yüzdesi Görsel Sonuç
Concentratio Ayırmak n Negatif Pozitif
n (ng / mL)
0 0 30 30 0
500 % 50 30 30 0
750 % 25 30 21 9
1000 Ayırmak 30 3 27
1250 +% 25 30 2 28
1500 +% 50 30 0 30
2000 +% 100 30 0 30

C. Yeniden Üretilebilirlik PGB Hızlı Test Şeridi'nin (İdrar) yeniden üretilebilirliği, dört farklı yerde yapılan kör testlerle doğrulandı. Kesimin% 50'sinde PGB konsantrasyonlu numunelerin tümü negatif olarak tespit edilirken, kesilmenin% 200'ünde PGB konsantrasyonlu numunelerin hepsinin pozitif olduğu belirlenmiştir.

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin