Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

Kesme - Kapalı 1000ng / Ml Pregabalin Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 4mm Şerit, Zaman 5 - 15 M

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Kesme - Kapalı 1000ng / Ml Pregabalin Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 4mm Şerit, Zaman 5 - 15 M

Cut - Off 1000ng/Ml Pregabalin Drug Abuse Test Kit 4mm Strip , Time 5 -15 M
Cut - Off 1000ng/Ml Pregabalin Drug Abuse Test Kit 4mm Strip , Time 5 -15 M Cut - Off 1000ng/Ml Pregabalin Drug Abuse Test Kit 4mm Strip , Time 5 -15 M Cut - Off 1000ng/Ml Pregabalin Drug Abuse Test Kit 4mm Strip , Time 5 -15 M

Büyük resim :  Kesme - Kapalı 1000ng / Ml Pregabalin Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti 4mm Şerit, Zaman 5 - 15 M En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: PCG STRIP

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Uyuşturucu bağımlılığı TESGTING kitleri Biçim: STRIP PGB 4mm
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 M
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: pgb İLAÇ testi
Kesme: 1000ng / ML
Vurgulamak:

self testing drug kits

,

drug test strips

Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti PGB (Pregabalin) Hızlı Test 4mm şerit, kesme 1000ng / ml, idrar ilacı testi

Ürün adı

PGB Hızlı Teşhis Testi / Pregabalin Hızlı Teşhis Testi

Örnek: İdrar

Kullanım amacı

PGB Hızlı Test Şeridi (İdrar) aşağıda listelenen kesme konsantrasyonlarında insan idrar örneklerinde PGB'nin kalitatif varsayımsal tespiti için hızlı bir görsel immünolojik testtir:

Parametre Kalibratör Kesme (ng / mL)
PGB (pregabalin) Pregabalin 1000

Test Prensibi

PGB Hızlı Test Şeridi (İdrar), Cihazdaki renk gelişimini görsel olarak yorumlayarak PGB'yi tespit etmek için tasarlanmıştır. Membran, test bölgesinde PGB konjugatları ile immobilize edildi ve numune pedi, renkli anti-PGB antikorları kolloidal altın konjugatları ile önceden kaplandı. Örnekler eklendikten sonra, altın konjügatlar, kılcal hareket ile kromatografik olarak membran boyunca hareket eder ve antikorlar test bölgesine girer. İdrarda ilaç molekülü yoksa, antikor altın konjugatı görünür bir çizgi oluşturmak için ilaç konjugatına bağlanır. Bu nedenle, test bölgesinde görünür bir çökeltici oluşumu, idrar ilaç için negatif olduğunda meydana gelir. İdrarda PGB varsa, ilaç antijeni sınırlı antikor bölgeleri için test bölgesindeki immobilize ilaç konjugatı ile rekabet eder. İlacın yeterli konsantrasyonda olması durumunda, sınırlı antikor bağlanma alanlarını doldurur. Bu, renkli antikor-kolloidal altın konjugatının test bölgesindeki ilaç konjugat bölgesine bağlanmasını önleyecektir. Bu nedenle, test bölgesinde renkli bandın bulunmaması, pozitif bir sonucu gösterir. Kontrol bölgesinde renkli bir bandın görülmesi işlemsel kontrol görevi görür. Bu, uygun miktarda numune eklendiğini ve membran fitillemesinin gerçekleştiğini gösterir.

ÖRNEK TOPLAMA VE DEPOLAMA

İdrar örneği temiz ve kuru bir kapta toplanmalıdır. Günün herhangi bir saatinde toplanan idrar kullanılabilir. Görünür partikülleri gösteren idrar örnekleri, santrifüjlenmeli, filtrelenmeli veya test için berrak bir numune elde etmek üzere yerleşmeye bırakılmalıdır. Örnek.

İdrar örnekleri testten önce 48 saate kadar 2-8 ° C'de saklanabilir. Uzun süreli depolama için örnekler dondurulabilir ve -20 ° C'nin altında saklanabilir. Dondurulmuş örnekler test edilmeden önce çözülmeli ve karıştırılmalıdır.

DEPOLAMA

Kapalı torbada, oda sıcaklığında veya buzdolabında (2-30 ° C) paketlenmiş şekilde saklayın. Test, mühürlü poşet üzerinde basılı son kullanma tarihi ile stabildir. Test, kullanıma kadar mühürlü poşet içerisinde kalmalıdır. DONDURMAYIN. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayın.

SINIRLAMA

1. 6-MAM Hızlı Test Kaseti yalnızca kalitatif, ön analitik bir sonuç sunar. Doğrulanmış bir sonuç elde etmek için ikincil bir analitik yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrofotometrisi (GC / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemdir2.3.

2. İdrar numunesindeki teknik veya işlemsel hataların yanı sıra diğer engelleyici maddelerin de hatalı sonuçlara neden olması mümkündür.

3. İdrar numunelerinde beyazlatıcı ve / veya alum gibi katkı maddeleri, kullanılan analitik yöntemden bağımsız olarak hatalı sonuçlar üretebilir. Eğer kanama şüphesi varsa, test başka bir idrar örneği ile tekrarlanmalıdır.

4. Olumlu bir sonuç ilacın veya metabolitlerinin varlığını gösterir ancak idrardaki zehirlenme, uygulama yolu veya konsantrasyon seviyesini göstermez.

5. Olumsuz bir sonuç mutlaka ilacın olmadığı idrarı göstermeyebilir. İlaç mevcut olduğunda testin kesme seviyesinin altında negatif sonuçlar elde edilebilir.

performans özellikleri

Pregabalin Hızlı Test Şeridi (İdrar) ve GC / MS kullanılarak yan yana bir karşılaştırma yapıldı. Aşağıdaki sonuçlar sıralandı:

A. PGB Hızlı Test Şeridinin (İdrar) Doğruluğu, idrar numunesi GC / MS spesifikasyonuna göre çalıştırılarak belirlenmiştir.

Örnek PGB1000
Pozitif % 97.2
Negatif % 98.3
Genel Toplam % 97.8

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin