Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerKardiyak Kan Testleri

CTnI Hızlı Teşhis Kan Testi Stripleri Altın Kolloidal Bireysel Kolay Kullanım

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

CTnI Hızlı Teşhis Kan Testi Stripleri Altın Kolloidal Bireysel Kolay Kullanım

Çin CTnI Hızlı Teşhis Kan Testi Stripleri Altın Kolloidal Bireysel Kolay Kullanım Tedarikçi
CTnI Hızlı Teşhis Kan Testi Stripleri Altın Kolloidal Bireysel Kolay Kullanım Tedarikçi CTnI Hızlı Teşhis Kan Testi Stripleri Altın Kolloidal Bireysel Kolay Kullanım Tedarikçi

Büyük resim :  CTnI Hızlı Teşhis Kan Testi Stripleri Altın Kolloidal Bireysel Kolay Kullanım

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,CE
Model numarası: Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Kardiyak Biçim: Şerit / Kaset
Numune: Tam Kan / Serum / Plazma Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: cTnl
Doğruluk: % 99.1

Bir Adım cTnI Hızlı Teşhis Testi, başucu Troponin I tespiti, altın koloidal yöntem, hızlı bir şekilde

Kullanım amacı:

Acil serviste miyokard enfarktüsü tanısında yardımcı olarak insan tam kan, serum ve plazmasında kardiyak troponin I'in (cTnI) hızlı kalitatif tespiti, kritik bakım, bakım noktası ve hastane ayarları.

Troponin I Tahlili kalitatif bir analitik test sonucu sağlar. Bu tahlilin nitel doğası, tek bir testle cTnI konsantrasyonunda değişim - yükseliş veya düşüş - hakkında bilgi sağlamaz. İstenirse, herhangi bir zamanda cTnI konsantrasyonunu belirlemek için akantitatif yöntem kullanılmalıdır. Sadece seri testler ile cTnI seviyesindeki geçici bir değişiklik yapılabilir. Troponin I Testinin sonuçları yorumlanırken, özellikle tekli test sonuçları kullanıldığında, klinik düşünce ve profesyonel değerlendirme uygulanmalıdır.

ÖZET:

Troponin kompleksi üç alt birimden oluşur, troponin T (TnT), troponin C (TnC) ve Troponin I (TnI). Üç troponin alt birimi, Ca ++ - bağlanma olarak TnC, tropomyosin bağlanma olarak TnT ve inhibe edici alt birimler olarak TnI ile farklı işlevlere sahiptir.1 Troponos kompleksi, tropomyosin ile birlikte, Ca ++ ile hassas ATPaz aktivitesini düzenleyen ana bileşeni oluşturur. çizgili kasta astomiyosin (iskelet ve kalp). İskelet ve kalp kaslarında (sırasıyla sTnI ve cTnI), farklı izoformlar, izoforma spesifik antikorların üretimine izin veren bu izoformlar arasında belirgin yapısal heterojenite ile mevcuttur. Bu izoforma spesifik antikorlar, çeşitli tespit metotlarını bir araya getirmek için kullanılmıştır. izoformu özgü. Son raporlar, farklı TnI izoformlarının serum seviyelerinin belirlenmesinin faydasını araştırmıştır.

Akut miyokard enfarktüslü (AMI) hastalarda miyokard hasarının belirlenmesinde yardımcı olarak serumda cTnI saptanması araştırıldı.5 Bazı klinik raporlar AMI'li hastaları belirlerken cTnI serum düzeyini belirlemenin tanısal değerini göstermiştir. CTnI'nin serum içine salınımının zamansal ilişkisi araştırılmış ve CK-MB, myoglobin ve TnT.6,7 gibi diğer belirlenmiş kalp belirteçleri ile karşılaştırılmış ve AMI'li hastalarda cTnI'nin salındığı belgelendirilmiş birkaç rapordan elde edilen kümülatif veriler Belirtilerin başlamasından sonraki normal 4-6 saat üst referans sınırını aşan seviyeleri ve 12-24 saat sonra zirve seviyelerine ulaşan dolaşım 8 Bu erken tahliye profili CK-MB ile benzerdir. Bununla birlikte, CK-MB seviyeleri 72 saat sonra normal değerlerine döner, cTnI seviyeleri 5-7 güne kadar yüksek kalır. Farklı cTnI yapısı ve cTnI için oldukça spesifik saptama yöntemlerinin mevcudiyeti nedeniyle, bu markerin, iskelet kası hasarını içeren karmaşık klinik durumlarda AMI tanısı için kullanımı araştırılmıştır. Miyokard hasarının tespiti için cTnI ölçümlerinin yüksek özgüllüğü, perioperatif dönem, maraton koşusu sonrası ve künt göğüs travması gibi durumlarda gösterilmiştir. CTnl'in kana salınımı, kararsız anjina, konjestif kalp yetmezliği ve koroner by-pass ameliyatı nedeniyle iskemik hasar gibi AMI dışında miyokard hasarı içeren klinik durumlarda belgelenmiştir. EDT'ye göğüs ağrısı ile başvuran AMI'lı hastaları saptamada cTnI ölçümleri araştırılmış ve belgelenmiştir.

Test Prensibi:

Troponin I Test, insan kanında, serumda ve plazma numunelerinde belirlenmiş bir kesme seviyesinin üzerinde cTnI varlığını nitel olarak saptamak için katı faz kromatografik immünoassay teknolojisi kullanır. Bir numune numunenin içine dağıtıldıktan sonra, plazma veya serum, monoklonal anti-cTnI antikor-boya konjügatları ve tavşan poliklonal anti-cTnI antikorlarını içeren bir bölgeye aktarılır. Bu antikorlar, reaksiyon şeridinden geçen kompleksler oluşturmak için numunedeki cTnI'ye bağlanır. Antijen / antikor boya kompleksleri daha sonra TnI bölgesinde immobilize avidin ile yakalanır. Test (TnI) alanına bağlı olmayan ilave protein boya konjugatları daha sonra Kontrol (C) alanında yakalanır.

Görünür morumsu yatay bantlar, eğer cTnI seviyesi belirlenmiş kesme seviyesinin üzerindeyse TnI ve C alanlarında görünecektir. C alanındaki uygun morumsu bant testin doğru çalıştığını gösterir. Bir bant sadece C bölgesinde mevcutsa, sonuç cTnI seviyesinin kesim seviyesinin altında olduğunu gösteren negatif olarak okunur. C bölgesinde hiç bant yoksa, test geçersiz sayılmalı ve TnI bölgesinde bir bandın varlığı veya yokluğundan bağımsız olarak başka bir test yapılmalıdır.

TEST PROSEDÜRÜ

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

POZİTİF : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan TP antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ:

Hassasiyet ve özgüllük

Troponin I Hızlı Test Cihazı (Tam Kan / Serum / Plazma) klinik örnekler kullanarak önde gelen ticari bir cTnI EIA testi ile değerlendirilmiştir. Sonuçlar, Troponin I Hızlı Test Cihazının (Tam Kan / Serum / Plazma) duyarlılığının% 98,3 olduğunu ve lider EIA testine göre özgüllüğün% 98,4 olduğunu göstermektedir.

Troponin I Hızlı Test Cihazı vs. ÇED

Yöntem ÇED Testi

Genel Toplam

Sonuçlar

Troponin I Hızlı Test Cihazı Sonuçlar Pozitif Negatif
Pozitif 113 6 119
Negatif 2 493 495
Toplam sonuç 115 499 614

Bağıl Hassasiyet:% 98,3 (% 93,9 -% 99,8) *

Bağıl Spesifiklik:% 98,4 (% 97,4 -% 99,6) *

Doğruluk:% 98,7 (% 97,5 -% 99,4) *

*% 95 Güven Aralığı

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)