Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerEv test kitleri

Yüksek Doğruluk Ev Test Kitleri, Kan Hızlı HIV Ev Test Kiti CE Belgeli

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Yüksek Doğruluk Ev Test Kitleri, Kan Hızlı HIV Ev Test Kiti CE Belgeli

Çin Yüksek Doğruluk Ev Test Kitleri, Kan Hızlı HIV Ev Test Kiti CE Belgeli Tedarikçi
Yüksek Doğruluk Ev Test Kitleri, Kan Hızlı HIV Ev Test Kiti CE Belgeli Tedarikçi Yüksek Doğruluk Ev Test Kitleri, Kan Hızlı HIV Ev Test Kiti CE Belgeli Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Doğruluk Ev Test Kitleri, Kan Hızlı HIV Ev Test Kiti CE Belgeli

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.25-USD1
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: Altın Kolloidal Biçim: kaset seti
Numune: Tam Kan / Serum / Plazma Zaman: 15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: Yardımcıları ev testi

Sertifikalı, Yüksek Hassasiyetli HIV Evde Test kiti, Tam Kan / Serum / Plazma Örneği, Evde kendi kendine test kullanımı, hızlı ve kolay

Aksesuarlar:

Test Kasetleri Antiseptik silin Steril neşter
Pippette Steril gazlı bez pad Paket ekleme
Tampon

KULLANIM AMACI:

HIV Evde Test kiti, parmak kanından tam kan örneklerinde İnsan Bağışıklık Yetmezliği Virüsü Tip 1'e (HIV-1 ve HIV-2) karşı antikorları saptamak için tek kullanımlık, kalitatif bir immünolojik testtir. Test, HIV-1 ve HIV-2 ile enfeksiyon tanısına yardımcı olmak için bir bakım noktası testi olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu test, hızlı HIV testi sonuçlarının istatistiksel olarak doğrulanması için tasarlanmış çoklu test algoritmalarında kullanım için uygundur. Çok sayıda hızlı HIV testi mevcut olduğunda, bu test uygun çoklu test algoritmalarında kullanılmalıdır.

TESTİN ÖZETİ VE AÇIKLAMASI

Edinilmiş Bağışıklık Yetersizliği Sendromu (AIDS), AIDS ile ilgili kompleks (ARC) ve AIDS öncesi, İnsan Bağışıklık Yetmezliği Virüsünün (HIV) neden olduğu düşünülmektedir. AIDS ile ilgili ilk virüs olan HIV-1 (ayrıca HTLV-III, LAV-1 ve ARV olarak da bilinir), AIDS hastalarından ve AIDS için yüksek risk altındaki sağlıklı kişilerden izole edilmiştir.1,2 HIV-1'in genetik analizi izolatlar alt tiplerin varlığını belgelemiştir. Bugüne kadar, Kamerun'daki AIDS hastalarından oldukça farklı olan HIV-1 izolatlarına ek olarak, Grup M olarak tanımlanan sekiz HIV-1 alt türü (A'dan H'ye), dünya genelinde tanımlandı. ancak HIV-2 (eski adıyla LAV-2) olarak adlandırılan belirgin ikinci tip patojenik insan immün yetmezliği retrovirüsü, AIDS'li Batı Afrika hastalarından izole edilmiştir. HIV-2'nin HIV-1 ile bir dizi korunmuş diziyi paylaştığı gösterilmiştir, ancak HIV-1 ve HIV-2 arasındaki serolojik çapraz reaktivitenin numuneden numuneye oldukça değişken olduğu gösterilmiştir.

HIV'in cinsel temasla, kana maruz kalmakla (kontamine iğneler ve şırıngaları paylaşmak dahil) veya kontamine olmuş kan ürünleriyle bulaşabileceği veya doğum öncesi dönemde enfekte olmuş bir anneden fetüsüne bulaşabileceği bilinmektedir. HIV ile enfekte olan bireyler, HIV viral proteinlerine karşı antikorlar üretir. Vücut sıvılarında (örn., Kan, oral sıvı ve idrar gibi) HIV antikorlarının mevcudiyeti testi HIV enfeksiyonunun tanısında kesin bir yardımcıdır. Bununla birlikte, seropozitifliğin etkileri klinik bağlamda düşünülmelidir. Örneğin, yenidoğanlarda, HIV'e karşı antikorların varlığı, HIV'e maruz kalmanın göstergesidir, ancak altı ay kadar sürebilen maternal antikorların alınması nedeniyle mutlaka HIV enfeksiyonuna işaret etmez. Tersine, HIV'e karşı antikor bulunmaması, bir bireyin HIV enfeksiyonunun bulunmadığına ya da virüsü bulaştıramayacağına dair kesin kanıt olarak alınamaz. Son maruz kalmaya karşı bir antikor yanıtının, tespit edilebilir seviyelere ulaşması birkaç ay sürebilir. HIV, maruz kalmayı takiben serokonversiyondan önce muhtemelen asemptomatik, seronegatif bireylerden izole edilmiştir.

Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanılan standart laboratuvar HIV testi algoritması, bir enzim immünoassay (EIA) ile tarama ve tekrar tekrar reaktif EIA'ların Western blot testi kullanılarak onaylanmasından oluşur. Sonuçlar tipik olarak 48 saat ila 2 hafta içinde rapor edilir ve bu standart tarama ve tamamlayıcı testlerin hızlı HIV teşhisi ihtiyacını karşılamak için yetersiz kalmasını sağlar.

Test Prensibi

HIV 1.2 Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), tam kan, serum veya plazmada HIV 1.2 antikorlarının tespiti için kalitatif, membran bazlı bir immünoassaydır. Membran, rekombinant HIV antijenleri ile önceden kaplanmıştır. Test sırasında, tam kan, serum veya plazma numunesi test Ölçüm Çubuğundaki HIV antijen kaplı parçacıklarla reaksiyona girer. Karışım daha sonra kılcal hareket ile kromatografik olarak membran üzerinde yukarı doğru hareket eder ve test çizgisi bölgesindeki membran üzerinde rekombinant HIV antijeni ile reaksiyona girer. Örnek HIV 1 ve / veya HIV 2'ye antikor içeriyorsa, test çizgisi bölgesinde pozitif bir sonuç belirten renkli bir çizgi görünecektir. Örnek HIV 1 ve / veya HIV 2 antikorları içermiyorsa, test çizgisi bölgesinde negatif bir sonuç belirten renkli bir çizgi görünmez. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

TEST PROSEDÜRÜ


Test cihazı sonuç penceresinden izlenebilen test test şeridi, HIV zarf bölgesini temsil eden sentetik peptitler ve Test (T) bölgesinde ve Kontrol (C) 'de bir nitroselüloz membran üzerine immobilize edilmiş bir keçi anti-insan IgG prosedür kontrolünü içerir. ) sırasıyla bölge.

Bir parmak izi tam kan örneği toplanır ve geliştirici çözeltinin şişesine aktarılır, ardından test cihazı yerleştirilir. Geliştirici çözeltisi, numunenin cihaza ve test şeridi üzerine akışını kolaylaştırır. Seyreltilmiş örnek cihazın içinden akarken, cihazda bulunan protein-A altın kolorimetrik reaktifini yeniden rehin alır. Örnek şeridi taşımaya devam ettikçe T bölgesi ile karşılaşır. Örnek nitroselüloz zarı üzerinde hareketsiz hale getirilmiş antijenlerle reaksiyona giren antikorlar içeriyorsa, nitel olarak örnekte HIV-1 ve HIV-2'ye karşı antikorların varlığını gösteren kırmızımsı-mor bir çizgi görünecektir. Çizgi renginin yoğunluğu, numunede bulunan antikor miktarı ile doğrudan orantılı değildir.

Daha sonra test şeridinin yukarısında, numune C bölgesi ile karşılaşacaktır. Bu yerleşik prosedürel kontrol, bir numunenin flakona eklendiğini ve sıvının test cihazı yoluyla yeterince geçtiğini göstermeye hizmet eder. Tüm geçerli testlerin performansı sırasında C bölgesinde, örneğin HIV-1 ve HIV-2'ye karşı antikorlar için numune pozitif veya negatif olsun, kırmızımsı-mor bir çizgi görünecektir (aşağıdaki Sonuçların Yorumlanması bölümüne bakın).

Test sonuçları, test cihazının, test numunesini içeren geliştirici çözeltisine dahil edilmesinden 20 dakika sonra, ancak 60 dakikadan fazla bir sürede yorumlanır. Hızlı HIV-1 ve HIV-2 Antikor Testini gerçekleştirmek için hassas pipetleme, önceden alım veya özel enstrümantasyon gerekmez.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


Negatif: Kontrol bölgesinde sadece bir çizginin varlığı negatif bir sonucu gösterir (Şekil 1).

HIV-1 Pozitif: Kontrol çizgisi ve HIV-1 çizgisi (T1) sonuç penceresinde görülür. Test HIV-1 için olumludur.


HIV-2 Pozitif: Kontrol çizgisi ve HIV-2 çizgisi (T2) sonuç penceresinde görülür. Test HIV-2 için olumludur.


HIV-1 ve HIV-2 Pozitif: Kontrol çizgisi, HIV-1 (T1) ve HIV-2 (T2) çizgileri, sonuç penceresinde görülebilir. Test HIV-1 ve HIV-2 için pozitiftir.

Bir hastada hem HIV-1 hem de HIV-2 için pozitif sonuçlara gelince, aşağıdaki nedenlerle mümkündür:


1. HIV tip-1 ve tip-2'nin amino asit dizisinde homoloji vardır. Yani, test mümkün
Sonuçlar aynı anda bir hastada HIV-1 ve HIV-2 için olumlu sonuçları göstermektedir.
2. Geçici olarak, virüs türünü çizgi yoğunluğuna göre sonlandırabilirsiniz. Tip-1'in çizgi yoğunluğu daha koyu ise
Sonuç penceresindeki tip 2'den daha fazla HIV-1 pozitif olarak okuyabilirsiniz. Tip-2'nin çizgi yoğunluğu daha koyu ise
Sonuç penceresinde Tip-1'den daha çok HIV-2 pozitif olarak okuyabilirsiniz. Tam olarak virüs tipini veya ko-enfeksiyonu belirlemek istiyorsanız, doğrulayıcı testi yapmalısınız (örn. Western blot vs.).


Geçersiz: C bölgesindeki pembe renk çizgisi görünmüyorsa, test çizgilerinin / çizgilerinin olup olmadığına bakılmaksızın sonuç geçersiz sayılır (Şekil 3).

PERFORMANS ÇALIŞMASI

HIV 1.2 Hızlı Test kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma) serokonversiyon paneli örneklerini doğru bir şekilde tanımlamış ve klinik örnekler kullanarak önde gelen ticari bir ELISA HIV testi ile karşılaştırılmıştır. Sonuçlar HIV 1.2 Hızlı Test kasetinin (Tam Kan / Serum / Plazma) göreceli duyarlılığının>% 99,9 ve göreceli özgüllüğün% 99,9 olduğunu göstermektedir.

Yöntem ELISA
Toplam Sonuç
Sonuçlar Pozitif Negatif
HIV 1.2 Hızlı Test Çubuğu
Pozitif 108 1 109
(Tam Kan / Serum / Plazma)
Negatif 0 925 925
Toplam Sonuç 108 926 1034
Bağıl Hassasiyet: >% 99,9 (% 97,3 ‐% 100) *
Nispeten Spesifiklik:% 99,9 (% 99,4 -% 100) *
Doğruluk:% 99,9 (% 99,5 -% 100) * *% 95 Güven Aralıkları

Sonuç:

Örnek korelasyon sonuçları, HIV 1.2 Hızlı Test kasetinin nispi hassasiyetinin>% 99.9 olduğunu ve nispi spesifikliğinin% 99.9 olduğunu ve genel doğruluğun ticari bir HIV ELISA testiyle karşılaştırılmak üzere% 99.9 olduğunu gösterir.

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)