Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerElisa Test Kiti

Troponin I Elisa Test Kiti Yüksek Hassasiyet 96Wells / kit Nicel Ölçüm

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Troponin I Elisa Test Kiti Yüksek Hassasiyet 96Wells / kit Nicel Ölçüm

Çin Troponin I Elisa Test Kiti Yüksek Hassasiyet 96Wells / kit Nicel Ölçüm Tedarikçi

Büyük resim :  Troponin I Elisa Test Kiti Yüksek Hassasiyet 96Wells / kit Nicel Ölçüm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO, CE
Model numarası: 96 kuyu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 kit
Ambalaj bilgileri: 96T / kit
Teslim süresi: 20-35days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 100000kit / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: Elisa Biçim: 96T / KİT
Geçerli: 24 ay Doğruluk: % 99.97
Duyarlılık: % 99.98 Uygulama: Troponin I

Troponin I (TNNI3) ELISA Kiti 96Wells / kit, yüksek doğruluk, Elisa Sandwich yöntemi, kantitatif ölçüm için


Ürün Adı: Troponin I ELISA Kiti

Kullanım amacı:

Troponin I (TNNI3) ELISA Kiti, serum, plazma ve hücre kültürü ortamındaki insan troponin I'in ölçülmesi için enzime bağlı bir immünosorbent deneyidir.

Giriş :

Troponin, iskelet ve kalp kası için önemli bir kasılma düzenleyici proteindir. Troponin, çizgili kasta heteromerik bir protein kompleksi (Şekil 1) olarak bulunur ve üç alt birimden oluşur: troponin C (TnC), troponin T (TnT) ve troponin I (TnI). Bu alt birimlerin her biri, bu kompleks içinde belirli bir düzenleyici işlev oynar. TnC, Ca2 + iyonlarını bağlar, TnT, tropomiyosini bağlar ve TnI, aktin'i bağlar; kompleksleştiğinde aktin filamentine bağlanırlar. Giriş

Troponin I, 3 izoformda bulunur. Miyokardda bulunan TnI izoformunun, cTnI'nin, kalp bozukluklarını değerlendirmek için güçlü bir teşhis markörü olduğu gösterilmiştir. Kalp krizinden sonra (miyokard enfarktüsü), hasarlı hücreler kanın içine cTnI salgılar; Bu yüksek seviyeler enfarktüsünden 3-6 saat sonra görülebilir ve birkaç gün boyunca yüksek kalabilir. Son 20 yılda, cTnI miyokard enfarktüsü tanısı için tercih edilen biyobelirteç olarak ortaya çıkmıştır ve CK-MB, total CK, miyoglobin veya LDH gibi diğer teşhis hedeflerinden daha duyarlı / spesifik olarak kabul edilmektedir.


Şekil 1: Troponin Kompleksi

Hücre Biolabs's İnsan Kardiyak Troponin I ELISA Kiti, insan kardiyak Troponin I proteininin saptanması ve nicelenmesi için geliştirilmiş bir enzim immünoassaydir. Kit, 50 pg / mL cTnI algılama hassasiyet limitine sahiptir. Her kit, standart eğri ve Troponin I numuneleri dahil olmak üzere 96 teste kadar yapmak için yeterli reaktif sağlar.


Test Prensibi:


Bir anti-Troponin I kaplama antikoru, bir mikrotitre plakasına adsorbe edilir. Numunede veya standartta bulunan Troponin I proteini, plaka üzerinde adsorbe edilen antikorlara bağlanır; bir biyotinile edilmiş anti-Troponin I antikoru eklenir ve birinci antikor tarafından yakalanan antijene bağlanır. İnkübasyon ve yıkama aşamalarından sonra, bir streptavidin enzim konjugatı eklenir ve biyotinlenmiş anti-Troponin I antikoruna bağlanır. Bağlanmayan streptavidin-enzim konjugatı, bir yıkama aşaması sırasında çıkarılır ve oyuklara substrat çözeltisi ilave edilir. Örnekte mevcut Troponin I miktarına oranla renkli bir ürün oluşur. Reaksiyon, asit ilavesiyle sonlandırılır ve absorbans, 450 nm'de ölçülür. Saflaştırılmış kardiyak Troponin I'den standart bir eğri hazırlanır ve daha sonra numune konsantrasyonu belirlenir

Kit Bileşenleri

  1. Mikrotiterwells, 12 x 8 (parçalama) şeritler, 96 oyuk; Treponema pallidum antijeni ile kaplanmış hazneler. (1 şerit tutucu ve 1 kapak folyo dahil)
  2. Kon. Kontrol ***, 1 şişe, 1,0 mL, kullanıma hazır; sarı renkli, kırmızı kapaklı.
  3. Neg. Kontrol ***, 1 flakon, 2.0 mL, kullanıma hazır; renkli sarı, sarı kapak.
  4. Kesme Kontrolü ***, 1 şişe, 1,0 mL, kullanıma hazır; sarı renkli, siyah kapaklı.
  5. Enzim Konjugatı **, 1 şişe, 13 mL, kullanıma hazır,
  6. Substrat Solüsyonu, 1 şişe, 14 ml, kullanıma hazır, Tetrametilbenzidin (TMB).
  7. Durdurma Solüsyonu, 1 şişe, 14 mL, kullanıma hazır, 0,2 mol / l H2SO4 içerir, Durdurma solüsyonuyla temastan kaçının. Cilt tahrişlerine ve yanmalara neden olabilir.
  8. Solüsyon *, 1 şişe, 30 mL (600 mL için 20X konsantre), pH 7.2 ± 0.2 yıkayın, bkz. “Reaktiflerin Hazırlanması”.

*% 0,03 ProClin 300 içerir
**% 0,03 ProClin 300 +% 0,0 Gentamisin sülfat içerir
***% 0,03 ProClin 300 +% 0,015 5-bromo-5-nitro-l, 3-dioksan (BND) +% 0,010 2-metil-2H-izotiyazol-3-on (MIT) içerir


Test prosedürü

1. Kullanmadan önce tüm reaktifleri ve numuneleri oda sıcaklığına (18 - 25ºC) getirin. Tüm standartların ve örneklerin en azından iki kopya halinde çalıştırılması önerilir.

2. Her standardın 100µL'sini ekleyin (bkz. Reaktif Hazırlama adımı 3) ve uygun oyuklara örnekleyin. Kuyuları örtün ve 2,5 saat boyunca oda sıcaklığında hafifçe çalkalayarak inkübe edin.

Not: 4 ° C'de gece boyunca hafifçe çalkalama ile inkübasyonlar yapılabilir, ancak arka plan dahil olmak üzere genel sinyalleri artırabilir.

3. Çözeltiyi atın ve 4 kez 1X Yıkama Tamponu ile yıkayın. Çok kanallı bir Pipet veya otomatik yıkayıcı kullanarak her kuyucuğu Yıkama Tamponu (300µL) ile doldurarak yıkayın. Her adımda sıvının tamamen çıkarılması, iyi performans için gereklidir. Son yıkamadan sonra, kalan Yıkama Tamponunu aspire ederek veya boşaltarak çıkarın. Plakayı ters çevirin ve temiz kağıt havlulara karşı kurutun.

4. Her bir oyuğa 100 µL 1X hazırlanmış biyotinlenmiş antikor (Reaktif Hazırlama aşaması 6) ekleyin. Hafifçe çalkalayarak oda sıcaklığında 1 saat inkübe edin.

5. Çözümü atın. Yıkama işlemini 3. adımdaki gibi tekrarlayın.

6. Her bir oyuğa 100 µL hazırlanmış Streptavidin-HRP çözeltisi (bakınız Reaktif Hazırlama adımı 7) ekleyin. Nazikçe çalkalayarak oda sıcaklığında 45 dakika inkübe edin.

7. Çözümü atın. Yıkama işlemini 3. adımdaki gibi tekrarlayın.

8. Her kuyucuğa 100µL TMB Substrat ekleyin. Hafifçe çalkalayarak karanlıkta oda sıcaklığında 30 dakika inkübe edin.

9. Her kuyucuğa 50 µl Durdurma Solüsyonu ekleyin.

10. Plaka, reaksiyonun durmasından sonraki 30 dakika içinde değerlendirilmelidir. 450nm ve 550nm'de ayarlanmış bir ELISA plaka okuyucusu üzerinde absorbansı ölçün. Mikroplakadaki optik kusurları düzeltmek için 550nm değerlerini 450nm değerlerinden çıkarın. 550nm mevcut değilse, sadece 450nm'de absorbansı ölçün. 550nm ölçümü yapmak, daha yüksek absorbans değerleri ile sonuçlanacaktır.


Performans özellikleri

Tipik Veriler: Bu standart eğriler sadece gösterim içindir. Her testte standart bir eğri çalıştırılmalıdır.

Hassasiyet: 100 pg / mL

Duyarlılık veya Alt Tespit Sınırı (LLD), sıfır ve standart eğrinin tekrarları kullanılarak belirlendi. Dozda standart eğriden okunan sıfır + 2 standart sapmaların ortalama sinyali LLD'dir. Bu değer,% 95 güven ile sıfır olmayan en küçük dozdur.

Spiking ve Geri Kazanım: Toplanmış serum, plazma ve hücre kültürü ortamı örnekleri rekombinant İnsan Troponin I ile sivri edilmiştir. Endojen İnsan Troponin I seviyeleri, aynı numunelerin çivili alikotları ile birlikte çivisiz numuneler test edilerek belirlenmiştir. Beklenen değerler, çivili kontrolün seviyelerine endojen Troponin I seviyeleri eklenerek hesaplandı. Geri kazanım yüzdesi, beklenen değerlere göre gözlemleyerek bölünerek hesaplandı.

Örnek tip Ortalama% Kurtarma Menzil (%)
Serum 135 120-148
Plazma 115 98-138
Hücre Kültürü Ortamı 92 87-96Doğrusallık: Serum, plazma ve hücre kültürü ortamı örnekleri, yeniden seyreltici içinde seri olarak seyreltilmiş ve değerlendirilmiş olan rekombinant İnsan Troponin I ile eklenmiştir. Gözlemlenen değerler, geri kazanım yüzdesini hesaplamak ve tahlilin seyreltme doğrusallığını göstermek için beklenen değerlerle karşılaştırıldı.

Örnek tip Beklenen Ortalama% Menzil (%)
1: 2 Seyreltme 1: 4 Seyreltme 1: 2 Seyreltme 1: 4 Seyreltme
Serum 134 93 126-114 84-101
Plazma 116 88 111-120 77-97
Hücre Kültürü Ortamı 107 85 102-111 75-95

]

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)