Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerElisa Test Kiti

Elisa Sandwich Toxoplasma Gondii Test Kiti IgM Antikorunu 37 ° C Nemli Odada Algıladı

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Elisa Sandwich Toxoplasma Gondii Test Kiti IgM Antikorunu 37 ° C Nemli Odada Algıladı

Çin Elisa Sandwich Toxoplasma Gondii Test Kiti IgM Antikorunu 37 ° C Nemli Odada Algıladı Tedarikçi

Büyük resim :  Elisa Sandwich Toxoplasma Gondii Test Kiti IgM Antikorunu 37 ° C Nemli Odada Algıladı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO, CE
Model numarası: 96 kuyu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 kit
Ambalaj bilgileri: 96T / kit
Teslim süresi: 20-35days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 100000kit / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Elisa testi Biçim: 96T / KİT
Geçerli: 24 ay Doğruluk: % 99.96
Duyarlılık: % 99,95 Uygulama: Toxoplasma gondii

96 hücreli Toxoplasma gondii (Toxo) IgM ELISA test kiti, yüksek doğruluk, Elisa Sandwich metodu


Ürün Adı: Toxoplasma gondii (Toxo) IgM ELISA testi


Kullanım amacı:

Toxoplasma gondii (Toxo) IgM Enzim Bağlantılı İmmünosorbent Deneyi (ELISA), IgM antikorunun akut, yakın zamanda veya reaktif Toxoplasma gondii enfeksiyonunun varsayımsal tanısı için insan serumundaki varsayımsal kalitatif tespiti içindir. Hasta serumlarının testi, bir anti-Toxoplasma gondii IgG antikor tahlili ile birlikte yapılmalıdır. Bu ürün kan veya plazma donörlerinin test edilmesinde (yani taramada) kullanım için FDA onaylı değildir. Testin performansı, doğum öncesi kadınların veya yenidoğanların taranması için oluşturulmamıştır. Yüksek karmaşıklık testi.

Özet:

T. gondii, birçok memeli ve kuş türünde enfeksiyona neden olan bir protozoandır. İnsanlarda ve hayvanlarda sık görülen toksoplazmoz, daha tipik olarak sessizdir. Bu enfeksiyonun serolojik testler kullanılarak oluşturulan popülasyonda görülme sıklığı, menşei ülkeye ve yaşa göre değişebilir. Hamilelik sırasındaki toksoplazmozis ciddi doğuştan anormallikler (özellikle de bozulmuş beyin fonksiyonları) ve bazen ölü doğum ile ilişkilendirilmiştir. Gebe kalmadan önce kadınlarda Toxo IgG antikorunun gösterilmesi, hamilelik sırasında olası toksoplazmozlardan fetal korumanın güvencesini sağlar. Şiddetli toksoplazmoz enfeksiyonuna yatkınlık, Edinilmiş Bağışıklık Yetersizliği Sendromu (AIDS) olduğu bilinen veya başka türlü immün sistemi baskılanmış kişilerde yaygındır. Bu enfeksiyonlar, esasen HIV enfeksiyonundan önce mevcut olan T. gondii kistlerinin yeniden aktivasyonundan kaynaklanmaktadır. T. gondii enfeksiyonunun spesifik tanısı karmaşık olabilir ve parazit izolasyonu nadirdir. T. gondii antikorunun serolojik doğrulaması, parazite maruz kalmanın bir göstergesidir ve bağışıklık durumunu ve enfeksiyona yatkınlığı belirleme aracı olarak yaygın şekilde kabul edilmiştir. Çeşitli izotiplerin taranması, T. gondii'nin tarihine ve yeni enfeksiyon veya profilaktik öneri önerisi durumunda uygun tedavinin uygulanmasına izin verir: gebe kadınlarda hijyen diyet kuralları, immün sistemi baskılanmış popülasyonda kemoprofilaksi.

Test Prensibi:

Enzim Bağlantılı İmmünosorbent Tahlilleri (ELISA), biyolojik materyallerin (örneğin antijenler) polistiren (katı faz) gibi plastik yüzeylere adsorbe etme kabiliyetine dayanır. Katı faza bağlı antijenler, bir hastanın serumuyla temas ettirildiğinde, eğer varsa, antijene spesifik antikor, katı fazdaki antijene bağlanır ve antijen-antikor kompleksleri oluşturur. Aşırı antikor, yıkanarak uzaklaştırılır. Bunu, antikor-antijen komplekslerine bağlanacak olan yabanturpu peroksidaz ile konjuge keçi anti-insan IgM globulininin eklemesi takip eder. Fazla konjugat yıkama ile uzaklaştırılır, ardından Kromojen / Substrat tetrametilbenzidin (TMB) ilave edilir. Hastanın serumunda antijene spesifik antikor mevcutsa, mavi renk ortaya çıkar. Enzimatik reaksiyon 1 N H2S04 ile durdurulduğunda, kuyucukların içeriği sararır. Serumdaki antikor konsantrasyonunu gösteren renk, uygun bir spektrofotometre veya ELISA mikrokuyu plaka okuyucusu üzerinde okunabilir.

Kit Bileşenleri

Bileşen Miktar
Spesifik antijen ile kaplanmış ELISA ayrılma şeritleri 96 kuyu
Negatif kontrol rtu 1) 1.2 mL 1 şişe
Kalibratör 1 rtu, 10 IU 2) 1.2 mL 1 şişe
Kalibratör 2 rtu, 50 IU 1.2 mL 1 şişe
Kalibratör 3 rtu, 100 IU 1.2 mL 1 şişe
Kalibratör 4 rtu, 200 IU 1.2 mL 1 şişe
Peroksidaz eşleniği (anti-IgG / Px) rtu 12 mL 1 şişe
25x konsantre yıkama tamponu 80 mL 1 şişe
Seyreltme tamponu rtu 100 mL 1 şişe
Kromojenik substrat TMB rtu 13 mL 1 şişe
Durdur çözüm 15 mL 1 şişe
Kapak zarı 3 parça
Fermuarlı + kurutucu çanta 1
1) rtu, kullanıma hazır
2) İÜ, Uluslararası Birimler

Bir SSAY P ROCEDURE

  1. Vakumlu kapalı alüminyum torbayı şeritlerle oda sıcaklığına getirin. Yeterli sayıda şeridi çekin ve kullanılmayan şeritleri verilen torbaya koyun ve içinde tutulan kurutucu ile dikkatlice kapatın.
  2. Pipet 100 µL Örnek seyreltici, Plaka Düzenindeki pipetleme şemasına göre kuyucuklara yapılan kontroller ve serum numuneleri: reaksiyon arka planını belirlemek için ilk kuyucuğu Dilüsyon tamponu (DIL) ile doldurun. Sonraki iki kuyucuğu Kalibratör 1 (CAL 1) ile doldurun. Bir sonraki kuyucuklar Kalibratör 2-4 (CAL 2-4) ve Negatif kontrol (KONTROL 1) ile doldurulur. Kalan kuyucuklar seyreltik serum örnekleri ile doldurulur (S1 ...). Bir serumu bir oyuğa uygulamak yeterlidir (S1, S2, S3 ...). Bununla birlikte, bir laboratuvar hatasını en aza indirmek istiyorsanız kontrolleri ve örnekleri çiftler halinde uygulayın. Şeritleri Kapak zarı veya kapakla kapatın.
  3. Nemli bir odada 37 ° C'de 60 dakika (+/- 5 dakika) inkübe edin.
  4. Sıvıyı, kuyulardan uygun dezenfektan içeren bir toplama şişesine aspire edin (bkz. Güvenlik Önlemleri). Kuyucukları dört kez 300 ul / oyuk Yıkama tamponu ile yıkayın ve aspire edin. Kuyuların arasına çapraz bulaşmayı önleyin! Kuyularda bir miktar sıvı kalırsa, plakayı ters çevirin ve kalan son damlayı gidermek için adsorban bir kağıda hafifçe vurun.
  5. Her bir oyuğa 100 µL Peroksidaz konjugat rtu ekleyin. Nemli bir odada 37 ° C'de 30 dakika (+/- 2 dakika) inkübe edin.
  6. Havalandırın ve dört kez 300 ul / oyuk Yıkama tamponu ile yıkayın.
  7. Her bir oyuğa 100 µl TMB koyun. Oda sıcaklığında 15 dakika (+/- 30 saniye) inkübe edin. TMB dağıtımının başında zaman ölçümü başlamalıdır. Şeritleri opak örtü ile örtün veya TMB ile inkübasyon sırasında karanlıkta tutun.
  8. 100 µL Stop çözeltisi ekleyerek reaksiyonu durdurun. Tüm kuyucuklarda aynı reaksiyon süresini sağlamak için TMB ile aynı pipetleme ritmini kullanın. Reaktiflerin tamamen karışmasını sağlamak için mikroplaka hafifçe birkaç kez hafifçe vurun.
  9. 10 dakika içinde bir mikroplaka okuyucu ile 450 nm'de absorbansı okuyun. 630 (620) nm'de referans okuma kullanılması önerilir.

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)