Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerElisa Test Kiti

HBeAb Antikoru Hızlı Elisa Testi 3ml Standart Seyreltici Kalitatif Enzim İmmünoassay

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

HBeAb Antikoru Hızlı Elisa Testi 3ml Standart Seyreltici Kalitatif Enzim İmmünoassay

Çin HBeAb Antikoru Hızlı Elisa Testi 3ml Standart Seyreltici Kalitatif Enzim İmmünoassay Tedarikçi

Büyük resim :  HBeAb Antikoru Hızlı Elisa Testi 3ml Standart Seyreltici Kalitatif Enzim İmmünoassay

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO, CE
Model numarası: 96 kuyu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 kit
Ambalaj bilgileri: 96T / kit
Teslim süresi: 20-35days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 100000kit / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: Elisa Biçim: 96T / KİT
Geçerli: 24 ay Doğruluk: 99,782%
Duyarlılık: 99,963% Uygulama: HBeAb Antikoru ELISA

HBeAb Antikoru ELISA Testi, anti-HBe Antikoru, 96 hücre / kit, Elisa Sandwich metodu, nicel ölçüm için tespit eder.

Ürün adı:


HBeAb Antikoru ELISA Test Kiti

Anti-HBe antikoru ELISA Test Kiti

Kullanım amacı:

Anti-HBeAg antikoru (HBeAb) EIA, insan serumu veya plazmasındaki hepatit B virüsünün (HBe) antijenine karşı antikorun saptanması için kalitatif bir enzim immünoassaydir.

Özet:

Hepatit B viral e antijenine karşı antikor varlığı, viral replikasyonun zirvesinden önce (1) erken HBs antijenemi ve (2) HBeAg tespit edilebilir seviyelerin altına düştüğünde erken iyileşme için bir gösterge olarak kullanılır. Bir seroconversion onaylamak için de yararlıdır. HBeAg pozitifliğinden anti-HBe pozitifliğine olan serokonversiyon, virüs replikasyonunun azalması nedeniyle azalmış bir enfeksiyöz virüs seviyesini gösterir.

Anti-HBe antikor testi, numunelerdeki anti-HBe antikorlarının kuyucuğa eklenen nötrleştirici reaktifin sınırlı sayıda HBeAg için sabit miktarda Horseradish Peroksidaz (HRP) konjuge anti-HBe antikoru ile rekabet ettiği rekabetçi bir enzim immünoassaydir. Mikrotitre gözü, HBeAg için alıcı olarak HBeAg'ye karşı poliklonal antikorlarla kaplanır. Mikrotitre gözlerine HRP konjuge anti-HBe antikoru ve Nötrleştirici Reaktifdeki HBeAg ile birlikte bir serum örneği eklenir. İnkübasyondan sonra, varsa numunedeki anti-HBe antikorları, oyuklara eklenen sınırlı miktarda HBeAg için sabit miktarda HRP-konjuge anti-HBe ile rekabet eder. Bağlanmayan enzim eşlenikleri yıkanacak ve renk gelişimi için oyuklara hidrojen peroksit içeren kromojen substrat çözeltisi ilave edilecektir. Bu nedenle, kuyuya bağlı HRP konjuge anti-HBe miktarı, numunedeki anti-HBe antikorunun konsantrasyonu ile ters orantılıdır. Kontrollerin ve numunelerin emilimi, 450 nm'de ayarlanmış dalga boylu EIA okuyucu kullanılarak belirlenir.

Sağlanan Regents

1. Mikrotitre Kaplamalı Plaka (96 oyuk) - 1 no

2. İnsan Biotin Konjugatı, 1 ml - 1 şişe

3. Standart, 3200U / L, 0.5ml - 1 şişe

4. Streptavidin HRP Konjugatı, - 6 ml

5. Yıkama Tamponu (30X) - 20ml

6. Standart Seyreltici - 3ml

7. Substrat A - 6ml

8. Yüzey B - 6 ml

9. Durdurma Çözümü - 6ml

10. Kullanım Kılavuzu

TEST PR TESİSATI

Bu deney, sandviç enzime bağlı immünosorbent testine (ELISA) dayanmaktadır. Hepatit B virüsüne karşı antikor içeren örnekler, oyuklarda önceden kaplanmış antijen hepatit B virüsüne e reaksiyona girer. İnkübasyondan sonra, kuyucuklara biotin etiketli antijen (hepatit B virüsü e) eklenir. Bir immün kompleksi oluşturmak için Streptavidin-HRP eklenir. Kuluçkadan sonra, bağlanmayan kompleksi uzaklaştırmak için yıkama yapılır. TMB substrat oyuklara eklenir. Hidrolize substrat miktarı bir mikroplaka okuyucusunda okunur ve hepatit B virüs E'ye karşı antikor konsantrasyonuyla doğrudan orantılıdır.

TEST PROSEDÜRÜ

1. Kullanmadan önce tüm reaktiflerin oda sıcaklığına erişmesine izin verin.

2. Bir damla (50 ul) numune, Pozitif Kontrol ve Negatif Kontrolü ilgili kuyucuklara dağıtın.

3. Her kuyucuğa bir damla (50 ul) Enzim Konjugatı ve ardından bir damla (50 ul) Nötralize Edici Regent ekleyin. Mikrotitre plakasını 2 dakika boyunca düz tezgahta döndürerek hafifçe karıştırın.

4. Mikrotitre plakasını nemlendirilmiş bir kutuya yerleştirin ve 37 ° C'de 60 dakika boyunca inkübe edin.

5. Her kuyucuğu, her kuyucuğu seyreltilmiş yıkama tamponu ile doldurarak yıkayın, daha sonra tüm suyu çıkarmak ve her kuyucuğun kenarını emici kağıt üzerinde birkaç saniye boyunca bloke etmek için plağı kuvvetlice ters çevirin.

6. Her kuyucuğa 1 damla (50 ul) Substrat Solüsyonu A ekleyin, ardından her kuyucuğa 1 damla (50 ul) Substrat Solüsyonu B ekleyin. Yavaşça karıştırın ve oda sıcaklığında 15 dakika inkübe edin.

7. Her bir oyuktaki renk reaksiyonunun görsel olarak incelenmesi veya renk reaksiyonunu durdurmak için her oyuğa bir damla (50 ul) Durdurma Solüsyonu ekleyin. Boş bir kontrol kuyusuyla boş EIA okuyucu ve daha sonra tüm numunelerin OD değerlerini 450 nm'de okuyun.

Performans özellikleri:

Lütfen bu onaylamanın laboratuarımızda yapıldığını ve laboratuvarınızda mutlaka kopyalanmayacağını unutmayın. Bu veriler kullanıcının testin ve kitin özelliklerinin bir ön izlemesini almasını sağlamak için üretilmiştir ve doğada geneldir. Kullanıcının minimum performans göstermesini tavsiye ederiz; Başak ve toparlanma deneyi ve dilüsyonel doğrusallık deneyi, kalite sonuçları için. Daha kapsamlı bir doğrulama için, kullanıcı kitle kullanılacak kalite kontrol parametrelerini geliştirmek için aşağıda bizim tarafımızdan önerildiği şekilde protokolleri çalıştırabilir.

Duyarlılık: Tespit Sınırı: Ortalama '0' standart artı 2 * SD sinyaline karşılık gelen tespit edilebilir en düşük konsantrasyon olarak tanımlanır. '0' standardının 10 kopyası değerlendirildi ve LOD, 10 U / L olarak bulundu.

Hassas:

I. Test-Hassasiyet: Düşük, orta ve yüksek seviye İnsan HBeAb'lı 3 numune sırasıyla bir plaka üzerinde 20 kez test edildi.

Testler arası Hassasiyet: Düşük, orta ve yüksek seviyeli Human HBeAb'lı 3 numune, her bir plakada 8 kopya olmak üzere 3 farklı plaka üzerinde test edildi. CV (%) = SD / ortalama x 100 Test İçi: CV <% 10 Analiz: CV <% 12

Ver1.0 5

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)