Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerElisa Test Kiti

Strip - Kuyu Yıkama Elisa Test Kiti Tek Kullanımlık Pipet Uçları Anti-HBe Antikorunu Algılar

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Strip - Kuyu Yıkama Elisa Test Kiti Tek Kullanımlık Pipet Uçları Anti-HBe Antikorunu Algılar

Çin Strip - Kuyu Yıkama Elisa Test Kiti Tek Kullanımlık Pipet Uçları Anti-HBe Antikorunu Algılar Tedarikçi

Büyük resim :  Strip - Kuyu Yıkama Elisa Test Kiti Tek Kullanımlık Pipet Uçları Anti-HBe Antikorunu Algılar

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO, CE
Model numarası: 96 kuyu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 kit
Ambalaj bilgileri: 96T / kit
Teslim süresi: 20-35days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 100000kit / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: Elisa Biçim: 96T / KİT
Geçerli: 24 ay Doğruluk: 99,993%
Duyarlılık: 99,981% Uygulama: HBcAg Elisa

HBcAg Elisa testi Anti-HBe Antikorunu, 96wells / kit, Elisa Sandwich yöntemini, nicel ölçüm için tespit eder

ADI VE KULLANIM AMACI

HBcAb ELISA Kiti, insan serumu veya plazmasında HBcAb tespiti için sağlanan in vitro enzim bağlantılı bir immünolojik tahlildir. Hepatit B virüsü enfeksiyonu ile ilgili hastaların teşhis ve tedavisi için klinik laboratuvarlarda kullanılması amaçlanmıştır.

ÖZET

Hepatit B, Hepadnaviridae familyasına ait bir zarf, çift iplikli DNA virüsü olan hepatit B virüsünün (HBV) neden olduğu ve hepatit C virüsü (HCV) ile birlikte kanla bulaşan hepatitlerin ana nedeni olarak kabul edilen bir hastalıktır. HBV akut veya kronik enfeksiyonu olan kişilerde semen, tükürük, kan ve idrar gibi vücut sıvılarında atılır. Hepatit B virüsü, kan kaynaklı bir virüs olarak bilinir, çünkü bir kişiden diğerine kanla bulaşan kan veya sıvılarla bulaşır. Hepatit B virüsünün bulaşması bulaşıcı kan veya vücut sıvılarına maruz kalmadan kaynaklanır. HBV vücudu istila ettiğinde, oto-bağışıklığın uyarılmasıyla karaciğerde hasara neden olur. Üç bağışıklık, yüzey antijeni (HBsAg) / HBsAb, çekirdek antijen (HBcAg) / HBcAb ve antijen (HBeAg) / HBeAb olarak bulunmuştur. Serumdaki çekirdek antijeni tespit etmek zor olduğu için, diğer beşi HBV tanısı koymak için yapılmıştır. Hepatit B "çekirdek" antijeni (HBcAg), viral yapının ana bileşenidir. HBcAg'ye karşı antikorlar (anti-HBc toplam antikor ve IgM), HBsAg'nin ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra ortaya çıkar ve hem bir hepatit B enfeksiyonundan iyileşmiş kişilerde, hem de HBsAg-taşıyıcı statüsünü geliştirenlerde, ancak nadir durumlarda, HBV enfeksiyonu, seyrini immünolojik olarak saptanabilir anti-HBc (genellikle immünosupresyonlu hastalarda) ortaya çıkmadan da çalıştırabilir. Anti-HBc, akut, kronik veya çözülmüş HBV enfeksiyonunun bir belirtecidir ve anti-HBc taraması, farklı gruplarda hastalığın prevalansı hakkında bilgi sağlar. Diğer hepatit B belirteçlerinin (HBsAg negatif kişiler) yokluğunda, anti-HBc mevcut bir hepatit B viral enfeksiyonunun tek göstergesi olabilir.

ASSAY İLKELERİ

Bu HBcAb ELISA Kiti, bir faz inkübasyon rekabet prensibi yöntemi olan katı faza dayanır. Örnekte mevcutsa anti-HBc, kuyucuklarda önceden kaplanmış sabit bir saflaştırılmış HBcAg miktarı için horseradish peroksidazına (HRP-Konjugat) konjuge edilmiş monoklonal anti-HBc ile rekabet eder. Örnekte hiçbir anti-HBc bulunmadığında, HRP konjuge anti-HBc, kuyucukların içindeki antijenlerle bağlanacak ve herhangi bir bağlanmamış HRP-Konjugat yıkama sırasında uzaklaştırılacaktır.

Enzim substratı, tetrametilbenzidin (TMB), inkübasyon üzerine eklenir, substrat, bağlı enzim tarafından hidrolize edilir ve HBcAg'ye spesifik antikorlar içeren çukurlarda mavi veya mavi-yeşil bir renk oluşur. Enzim reaksiyonu, sülfürik asit ilavesiyle durdurulur. Geliştirilen rengin yoğunluğu, 450nm'de (450 nm / 630 nm) spektrofotometrik olarak okunur ve örnekte mevcut antikorların miktarıyla orantılıdır. Renk gelişimi olmaması veya düşük olması, örnekte HBcAg'ye karşı antikorların bulunduğunu düşündürmektedir.

GEREKLİ AMA SAĞLANMAYAN MALZEMELER

1. Mikropipetler: 0.02, 0.05, 0.10, 0.15, 0.20 ve 1.0 ml.

2. Tek kullanımlık pipet uçları.

3. Damıtılmış veya deiyonize su.

4. 37 ° C saklayabilen nemlendirilmiş kutu

5. Emici kağıt veya kağıt havlu.

6. Mikro titre plakası veya strip-well yıkayıcı

7. 450nm (veya 450 nm / 630 nm) dalga boyuna sahip mikro titre plak okuyucusu

8. Zamanlayıcı

ÖRNEK TOPLAMA VE KORUMA

Kan serumu örnekleri rutin olarak damardan hazırlanır. Kan plazma örnekleri rutin olarak heparin veya sodyum sitrat gibi rutin miktarda antikoagülan ile hazırlanır. İki gün içinde test edilirse, örnek 4 ° C'de saklanabilir. 3 gün içinde gerekmeyen numuneler -20 ° C'de saklanmalıdır. Hemolizden ve tekrarlanan dondurma ve numunelerin çözülmesinden kaçının. Bulutlu veya yağışlı numuneler testten önce santrifüjlenmeli veya filtrelenmelidir. Serumun toplanması ve depolanması sırasında bakterinin kontaminasyonuna engel olun.

TEST PROSEDÜRÜ

1. Kullanmadan önce ELISA Kit'i (tüm reaktifler) ve Örnekleri oda sıcaklığına getirin (yaklaşık 30 dakika).

2. Yıkama tampon konsantresini tuz kristallerinin olup olmadığını kontrol edin. Çözeltide kristaller oluştuysa, kristaller çözünene kadar 37 ° C'de ısıtmak suretiyle çözündürün. Konsantre yıkama tamponunu 1:19 ddH2O ile seyreltin. Tamponu seyreltmek için sadece temiz kaplar kullanın.

3. Her test için bir boş, iki pozitif ve iki negatif kontrol ayarlayın. İlgili kuyucuklara 50μl Pozitif kontrol, Negatif kontrol ve Örnek ekleyin. Blank hariç her oyuğa 50 μl HRP-Konjugat ekleyin ve plağı hafifçe vurarak karıştırın. Ne boş ne de numuneler ne HRP-Konjugat eklenmemelidir.

4. Kuyuları mühür kağıdı ile örtün ve mikro titre plakasını nemli bir kutuya yerleştirin ve 37 ° C'de 30 dakika boyunca inkübe edin.

5. Sıvıyı tüm kuyucuklara atın ve kuyucukları yıkama solüsyonu ile doldurun. 15 saniye bekleyin, sıvıyı tüm kuyucuklara atın ve kuyucukları yıkama solüsyonu ile doldurun. Son yıkamadan sonra 5 kez tekrarlayın ve emici kağıt üzerindeki kuyuların kenarını birkaç saniye kuyu için engelleyin.

6. Boş kuyucuk dahil her kuyucuğa sırasıyla 50μl substrat A ve B ekleyin. Nazikçe karıştırın, ışıktan koruyun ve 37 ° C'de 15 dakika inkübe edin.

7. Renk reaksiyonunu durdurmak için her kuyucuğa bir damla (50ul) Durdurma Solüsyonu ekleyin.

8. OD değerini 450 nm / 630 nm'de çift filtre plakası okuyucusu ile okuyun. OD değerini 450 nm'de tek filtre plakası okuyucu ile okumak isteğe bağlıdır. (Tüm kuyucuklardan OD okumalarını düzeltmek için boş kuyucuğun OD değerini kullanma)

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)