Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerElisa Test Kiti

Microtiter Wells Elisa Test Kiti, Güvenilir H. Pylori Test Kiti 60 ML Yıkama Tamponu

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Microtiter Wells Elisa Test Kiti, Güvenilir H. Pylori Test Kiti 60 ML Yıkama Tamponu

Çin Microtiter Wells Elisa Test Kiti, Güvenilir H. Pylori Test Kiti 60 ML Yıkama Tamponu Tedarikçi

Büyük resim :  Microtiter Wells Elisa Test Kiti, Güvenilir H. Pylori Test Kiti 60 ML Yıkama Tamponu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO, CE
Model numarası: 96 kuyu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 kit
Ambalaj bilgileri: 96T / kit
Teslim süresi: 20-35days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 100000kit / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: Elisa Biçim: 96T / KİT
Geçerli: 24 ay Doğruluk: % 96
Duyarlılık: % 96 Uygulama: H.Pylori IgG Antikoru ELISA

H.Pylori IgG Antikoru ELISA Test kiti, 96wells / kit, Elisa Sandwich yöntemi, kantitatif ölçüm için

Kullanım amacı:

HAV IgG / IgM Hızlı Testi, insan serumu, plazması veya tam kanında, IgG ve IgM antikorlarının Hepatit A virüsüne (HAV) eşzamanlı tespiti ve ayırt edilmesi için bir yanal akış kromatografik immün testidir. Uzmanların tarama testi olarak ve HAV ile enfeksiyon tanısında yardımcı olarak kullanılması amaçlanmıştır. HAV IgG / IgM Hızlı Testi ile herhangi bir reaktif sonuç, alternatif test yöntemleri ve klinik bulgular ile doğrulanmalıdır.

Özet:

H. pylori, mide ve oniki parmak bağırsağında yaşayan küçük, spiral şekilli bir bakteridir. Duodenal ve mide ülseri, ülser olmayan dispepsi ve aktif ve kronik gastrit gibi çeşitli gastrointestinal hastalıkların etiyolojisinde ilişkilidir.1,2 H. pylori enfeksiyonu duodenal ülserlerin% 90'ında, gastrik ülserlerin% 80'inde mevcuttur ve gastritin% 70'i. Son zamanlarda, WHO tarafından Sınıf I kanserojen olarak sınıflandırılmıştır. H. pylori için iletim yolunun henüz bilinmemekle birlikte, oral-oral veya fekal-oral yolla iletildiği düşünülmektedir. Hem invaziv hem de invaziv olmayan yöntemler, gastrointestinal hastalık semptomları olan hastalarda H. pylori enfeksiyonunu teşhis etmek için kullanılır. Numune bağımlı ve masraflı invaziv teşhis yöntemleri arasında gastrik veya duodenal biyopsi, ardından üreaz testi (varsayımsal), kültür ve / veya histolojik boyama bulunur. ve serolojik yöntemler.4,5 H. pylori ile enfekte olan bireyler, histolojik olarak doğrulanmış H. pylori enfeksiyonu ile kuvvetli bir şekilde korelasyon gösteren serum antikorları geliştirirler.6,7,8 Aktif enfeksiyon sırasında, IgM antikor seviyeleri tespit edilebilir. IgG ve IgA antikorlarının seviyeleri enfeksiyonla birlikte yükselir ve enfeksiyon ortadan kalkana kadar sürekli olarak yüksek kalır. Bu nedenle, antimikrobiyal tedavinin etkinliği, antikor seviyelerindeki değişiklikler tespit edilerek izlenebilir. H. pylori IgG EIA Test Kiti serum veya plazma numunesinde H. pylori'ye IgG antikorlarının varlığının kalitatif ve kantitatif tespiti için bir immünoassaydır. Test, serum veya plazmada H. pylori'ye IgG antikorlarını seçici olarak saptamak için rekombinant H. pylori antijenlerini kullanır.

Sağlanan Regents

Bileşenler Birim / Adet.
Helicobacter pylori antijen kaplı mikrotitre şeritleri 12
Kalibratör A (Negatif Kontrol) 2 mL
Kalibratör B (Standart Kesme) 2 mL
Kalibratör C (Zayıf Pozitif Kontrol) 2 mL
Kalibratör D (Pozitif Kontrol) 2 mL
Enzim Eşleniği 15 mL
substrat 15 mL
Durdurma Çözümü 15 mL
Örnek Seyreltici 60 mL
Yıkama Buffer (10) 60 mL
Naylon poşet 1

TEST PR TESİSATI

H. pylori IgG EIA Test Kiti, insan serumu veya plazmasında, H. pylori'ye IgG antikorlarının kalitatif ve kantitatif tespiti için dolaylı ilkeye dayanan bir katı faz enzim immünoassaydir. Mikrokuyu plakası H. pylori rekombinant antijenleri ile kaplanmıştır. Test sırasında, örnek seyreltici ve örnekler, antijen kaplı mikrokuyu plakaya eklenir ve daha sonra inkübe edilir. Örnekler H. pylori'ye karşı IgG antikorları içeriyorsa, immobilize edilmiş antijen-H oluşturmak için mikrokuyu plakasında kaplanmış antijenlere bağlanır. pilori IgG antikor kompleksleri. Örnekler H. pylori'ye karşı IgG antikorları içermiyorsa, kompleksler oluşmayacaktır. İlk inkübasyondan sonra, mikro delikli plaka, bağlanmamış malzemeleri çıkarmak için yıkanır. Enzim-konjuge anti-insan IgG antikorları, mikro kuyucuklu plakaya eklenir ve daha sonra inkübe edilir. Enzim-konjuge anti-insan IgG antikorları, hareketsizleştirilmiş antijen-H'ye bağlanacaktır. pylori IgG antikor kompleksleri mevcut. İkinci inkübasyondan sonra, mikro delikli plaka, bağlanmamış malzemeleri çıkarmak için yıkanır. Substrat A ve substrat B eklenmiş ve sonra numunelerde mevcut H. pylori IgG antikorlarının miktarını gösteren mavi bir renk üretmek için inkübe edilmiştir. Sülfürik asit çözeltisi, reaksiyonun maviden sarıya değişmesi için durdurmak için mikrokuyu plakaya eklenir.

TEST PROSEDÜRÜ

 1. Standartlar, kontroller ve örnekler için ve aynı zamanda bir alt tabaka için yeterli miktarda mikrotitre kuyusu hazırlayın.
 2. Seyreltilmiş (1: 101) örneklerin her birini ve kullanıma hazır standartları ve kontrolleri sırasıyla kuyucuklara pipetleyin. Alt tabaka boşluğu için bir tane boş bırakın.
 3. Kullanılabilir plaka örtüsüyle plakayı örtün ve oda sıcaklığında 60 dakika inkübe edin.
 4. Plakanın oyuklarını boşaltın (boşaltma veya aspirasyon) ve 300 LL seyreltilmiş yıkama solüsyonu ekleyin. Bu işlem toplam üç kez tekrarlanır. Yıkama tamponunun dayanakları daha sonra mikrotiter plakanın bir doku bezine hafifçe vurulmasıyla çıkarılır.
 5. Kullanıma hazır konjugatların her birini 100 µL kuyucuklara pipetleyin. Alt tabaka boşluğu için bir tane boş bırakın.
 6. Kullanılabilir plaka örtüsüyle plakayı örtün ve oda sıcaklığında 30 dakika inkübe edin.
 7. Plakanın oyuklarını boşaltın (boşaltma veya aspirasyon) ve 300 LL seyreltilmiş yıkama solüsyonu ekleyin. Bu işlem toplam üç kez tekrarlanır. Yıkama tamponunun dayanakları daha sonra mikrotiter plakanın bir doku bezine hafifçe vurulmasıyla çıkarılır.
 8. Kullanıma hazır substratların her birini 100 LL kuyucuklara pipetleyin. Bu kez ayrıca alt tabaka boşluğu pipetlenir.
 9. Yeniden kullanılabilir plaka kılıfıyla plakayı örtün ve oda sıcaklığında 20 dakika boyunca karanlıkta inkübe edin (örn. Çekmece).
 10. Substrat reaksiyonunu sonlandırmak için, kullanıma hazır stop çözeltisinin her birini 100 µL kuyucuklara pipetleyin. Substrat boş da pipetle.
 11. Plakanın altını iyice karıştırıp sildikten sonra, emilimin okumasını 450 nm'de yapın (isteğe bağlı olarak 620 nm referans dalga boyu). Renk en az 60 dakika boyunca stabildir.

Test özellikleri

Helicobacter pylori ELISA IgG
İçi Deney-hassas % 8,5
Deneyler arası Hassas % 6.3
Inter-Lot-Hassas 3,6 -% 10,8
Analitik Hassasiyet 1.16 U / mL
Kurtarma % 90 - 93
Doğrusallık % 82 - 118
Çapraz Reaktivite Yersinia enterocolitis ile çapraz reaktivite yok
Etkileşimler 0.3 mg / mL'ye kadar bilirubine müdahale yok,
8.0 mg / mL'ye kadar hemoglobin ve
5.0 mg / mL'ye kadar trigliseritler
Özgünlük % 96
Duyarlılık % 96

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)