Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerKardiyak Kan Testleri

Bir Adım H-FABP Kardiyak Kan Sağlık İçin Çoklu Kaset Altın Kolloidal Testleri

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Bir Adım H-FABP Kardiyak Kan Sağlık İçin Çoklu Kaset Altın Kolloidal Testleri

Çin Bir Adım H-FABP Kardiyak Kan Sağlık İçin Çoklu Kaset Altın Kolloidal Testleri Tedarikçi

Büyük resim :  Bir Adım H-FABP Kardiyak Kan Sağlık İçin Çoklu Kaset Altın Kolloidal Testleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,CE
Model numarası: Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Kardiyak Biçim: 4mm çoklu
Numune: Tam Kan / Serum / Plazma Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: Akut MI
Accurary: 98,55%

Bir Adım çoklu kaset H-FABP / Kardiyak Troponin I Combo kalp kan Testleri, altın koloidal yöntem, hızlı ve kolay

Kullanım amacı:

H-FABP / Kardiyak Troponin I Kombo Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), insan H-FABP ve kardiyak Troponin I (cTnI) 'nin tam kan, serum veya plazmada kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydır. miyokard enfarktüsü (MI) tanısında yardımcı olur.

Özet :

FABP, yeni tanıtılmış bir akut miyokard infarktüsü (AMI) plazmasıdır. FABP'nin (15 kD) plazma kinetiği, AMI'den sonraki 2 saat içinde yüksek plazma konsantrasyonlarında bulunan ve genellikle 18 ila 24 saat içinde normale döndüğü için miyoglobininkine çok benzer. Ancak iskelet kası içindeki FABP konsantrasyonu, kardiyak dokusundan 20 kat daha düşüktür (miyoglobin için kardiyak ve iskelet dokusu için aynı içeriği içerir), bu da FABP'yi miyoglobinden daha kardiyak spesifik kılar. Bu, FABP'yi AMI'nın erken değerlendirilmesi veya dışlanması için yararlı bir biyokimyasal belirteç yapar. FABP ayrıca, miyokard enfarktüs büyüklüğünün tahmini için yararlı bir plazma markörü gibi görünmektedir. FABP, akut miyokard enfarktüsünün erken tespiti, antiserum üretimi için immünojen, kitle FABP standardı, FABP biyokimyasal ve immünokimyasal çalışmalar, iyotlama için izleyici için immüno-tahlilde bir standart olarak kullanım için uygundur. Kardiyak Troponin I (cTnI), 22.5 kDa moleküler ağırlığa sahip kardiyak kasta bulunan bir proteindir. 1 Troponin I, Troponin T ve Troponin C'den oluşan üç alt ünite kompleksinin bir parçasıdır. Tropomyosin ile birlikte, bu yapısal kompleks ana bileşeni oluşturur. bu, çizgili iskelet ve kalp kası içindeki astomiyosinin kalsiyum duyarlı ATPaz aktivitesini düzenler. Kardiyak yaralanma meydana geldikten sonra, Troponin I ağrı başlangıcından 4-6 saat sonra kana salınır. CTnI'nin salınım şekli CK-MB'ye benzer, ancak CK-MB seviyeleri 72 saat sonra normale dönerken, Troponin I 6-10 gün boyunca yüksek kalır, böylece kalp yaralanması için daha uzun bir algılama penceresi sağlanır. Miyokard hasarının tespiti için cTnI ölçümlerinin yüksek özgüllüğü, perioperatif dönem, maraton koşusu sonrası ve künt göğüs travması gibi durumlarda gösterilmiştir. cTnI salınımı ayrıca, kararsız angina, konjestif kalp yetmezliği ve koroner bypass ameliyatı nedeniyle iskemik hasar gibi akut miyokard enfarktüsü (AMI) dışındaki kardiyak durumlarda da belgelenmiştir. Miyokard dokusundaki yüksek özgüllüğü ve duyarlılığı nedeniyle, Troponin I yakın zamanda miyokard enfarktüsü için en çok tercih edilen biyolojik belirteç haline geldi. H-FABP / Kardiyak Troponin I Kombo Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), H-FABP ve kardiyak Troponin I (cTnI) 'yi kalitatif olarak tespit etmek için antikor kaplı partiküllerin bir kombinasyonunu kullanan ve reaktifleri yakalayan basit bir testtir kan, serum veya plazma. Minimum algılama seviyesi 8 ng / mL H-FABP ve 0,5 ng / mL Troponin I'dir.

Test Prensibi:

H-FABP / Kardiyak Troponin I Kombo Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), tam kan, serum veya plazmada H-FABP ve kardiyak Troponin I (cTnI) tespiti için kalitatif, membran bazlı bir immünoassaydır. Membran, testin her bir test bölgesi bölgesindeki spesifik yakalama antikorları ile önceden kaplanmıştır. Test sırasında, tam kan, serum veya plazma örneği, spesifik antikorlarla kaplanmış partikül ile reaksiyona girer. Karışım, membran üzerindeki spesifik yakalama reaktifleriyle reaksiyona girip renkli bir çizgi oluşturmak için kılcal hareket ile membran üzerinde kromatografik olarak yukarı doğru hareket eder. Spesifik test çizgisi bölgesinde bu renkli çizginin varlığı, pozitif bir sonucu gösterirken, onun bulunmaması negatif bir sonucu gösterir. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun miktarda numune eklendiğini ve ince zarın oluştuğunu gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

TEST PROSEDÜRÜ

1. Testten önce, bastırılmış test cihazını oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Hazır olana kadar kese açmayın

teste başlamak için.

2. Cihazı kapalı poşetten çıkarın ve düz ve kuru bir yüzeye yerleştirin.

3. Verilen pipeti kullanarak, örnek kuyucuğuna bir damla taze örnek ekleyin.

4. Tampon şişesini dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla ekleyin. / Bir pipet kullanıyorsanız, çapraz bulaşmayı önlemek için yenisini değiştirin. Numune kuyucuğuna 2-3 damla tampon çizin ve aktarın.

5. 15-20 dakika arasındaki sonucu okuyun. 20 dakika sonra sonuçları okumayın.

sınırlama

  1. H-FABP / Kardiyak Troponin I Kombo Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma) sadece in vitro diagnostik kullanım içindir. Bu test sadece tam kan, serum veya plazma örneklerinde H-FABP ve kardiyak Troponin I (cTnI) tespiti için kullanılmalıdır. Bu kalitatif test ile ne kantitatif değer ne de H-FABP ve kardiyak Troponin I'deki artış oranı tespit edilemez.
  2. H-FABP / Kardiyak Troponin I Kombo Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma) sadece numunedeki H-FABP ve Troponin I'in kalitatif seviyesini gösterecektir ve miyokardın teşhisinde tek kriter olarak kullanılmamalıdır. enfarktüs.
  3. H-FABP / Kardiyak Troponin I Kombo Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma) numunelerde 8ng / mL H-FABP ve 0.5ng / mL kardiyak Troponin I (cTnI) 'den daha az tespit edemez. Herhangi bir anda negatif sonuç, miyokard enfarktüsü olasılığını engellemez.
  4. Tüm tanı testlerinde olduğu gibi, tüm sonuçlar doktora sunulan diğer klinik bilgilerle birlikte yorumlanmalıdır.
  5. Alışılmadık derecede yüksek titrelerde heterofil antikor veya romatoid faktör (RF) içeren bazı örnekler beklenen sonuçları etkileyebilir. Test sonuçları pozitif olsa bile, daha fazla klinik değerlendirme doktora sunulan diğer klinik bilgilerle göz önünde bulundurulmalıdır.
  6. Çok yüksek viskoziteye sahip veya 2 günden fazla saklanmış bazı tam kan örneklerinin test kaseti üzerinde düzgün şekilde çalışmaması konusunda hafif bir olasılık vardır. Yeni bir test kaseti kullanarak testi aynı hastadan alınan bir serum veya plazma örneği ile tekrarlayın.

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ

Hassasiyet ve özgüllük

Kardiyak Combo Hızlı Test Kartı , klinik örnekler kullanılarak lider bir ticari H-FABP / Troponin I EIA testi ile değerlendirildi. Sonuçlar, önde gelen ÇED testine göre olduğunu göstermektedir.

H-FABP Testi - ÇED
Yöntem ÇED Genel Toplam
'H-FABP Sonuçlar Pozitif Negatif Sonuçlar
Pozitif 54 1 55
Ölçek
Negatif 0 422 422
Toplam sonuç 54 423 477
Bağıl Hassasiyet:% 100 (% 93,4 -% 100,0) *
Bağıl Spesifiklik:% 99,8 (% 98,7 -% 99,9) *
Doğruluk: 99.8% (% 98,8 -% 99,9) * (*% 95 Güven Aralığı)

T roponin I Testi - ÇED

Yöntem ÇED Genel Toplam
negativ
Sonuçlar Pozitif Sonuçlar
e
cTnI Testi
Pozitif 225 8 233
Negatif 3 505 508
Toplam sonuç 228 513 741

Bağıl Hassasiyet:% 98,7 (% 96,2 -% 99,7) *

Bağıl Spesifiklik:% 98,4 (% 97,0 -% 99,3) *

Doğruluk:% 98,5 (% 97,4 -% 99,3) * (*% 95 Güven Aralığı)

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)