Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

Madde Bağımlılığı Test kitleri Metamfetamin (MET)

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Madde Bağımlılığı Test kitleri Metamfetamin (MET)

Drug Abuse Test kits Methamphetamine(MET) Rapid  test strip,4mm strip Gold colloidal method,medical or policemen use
Drug Abuse Test kits Methamphetamine(MET) Rapid  test strip,4mm strip Gold colloidal method,medical or policemen use Drug Abuse Test kits Methamphetamine(MET) Rapid  test strip,4mm strip Gold colloidal method,medical or policemen use

Büyük resim :  Madde Bağımlılığı Test kitleri Metamfetamin (MET) En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Dipcard / kaset / şerit
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: hızlı test Biçim: Şerit
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: MET
Vurgulamak:

self testing drug kits

,

accurate drug test kits

İlaç Test kitleri Metamfetamin (MET) Hızlı test şeridi, 4 mm şerit Altın koloidal yöntem, tıbbi veya polis memuru bize

Örnek: İdrar


Kullanım amacı


Metamfetamin, beyindeki belirli sistemleri kuvvetle aktive eden bir bağımlılık uyarıcı ilaçtır. Metamfetamin kimyasal olarak Amphetamine ile yakından ilgilidir, ancak Methamphetamine'nin merkezi sinir sistemi etkileri daha büyüktür. Metamfetamin yasadışı laboratuarlarda yapılır ve kötüye kullanım ve bağımlılık potansiyeli yüksektir. İlaç ağızdan alınabilir, enjekte edilebilir veya inhale edilebilir. Akut daha yüksek dozlar, merkezi sinir sisteminin daha fazla uyarılmasına neden olur ve öfori, uyanıklık, iştah azalması ve artan enerji ve güç hissi uyandırır. Methamphetamine'e kardiyovasküler cevaplar artmış kan basıncı ve kardiyak aritmileri içerir. Daha fazla akut tepkiler kaygı, paranoya, halüsinasyonlar, psikotik davranış ve sonunda depresyon ve halsizlik oluşturur.
Metamfetaminin etkileri genellikle 2-4 saat sürer ve ilacın vücutta 9-24 saatlik bir yarı ömrü vardır. Metamfetamin idrarda öncelikle Amphetamin olarak salgılanır ve oksitlenmiş ve deamine türevleri. Bununla birlikte, Metamfetamin'in% 10-20'si değişmeden atılır. Böylece, idrarda ana bileşiğin varlığı Methamphetamine kullanımını gösterir. Metamfetamin, idrar pH seviyesine bağlı olarak genellikle idrarda 3-5 gün boyunca tespit edilebilir.
MET One Step Metamfetamin Test Şeridi (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilecek hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş Methamphetamine seviyelerini seçici olarak saptamak için bir monoklonal antikor kullanır. MET One Step Metamfetamin Test Şeridi (İdrar), idrardaki Methamphetamin 1.000 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Parametre Kalibratör Kesme (ng / mL)
MET (Metamfetamin) D-Metamfetamin 1.000Test Prensibi

MET One Step Metamfetamin Test Şeridi (İdrar), rekabetçi bağlanma prensibine dayanan hızlı bir kromatografik immünoassaydır. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder.

Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Metamfetamin, 1000 ng / mL'nin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, test şeridinde antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş Metamfetamin konjugatı tarafından yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Metamfetamin seviyesi 1000 ng / mL'yi aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-Metamfetamin antikorlarının bütün bağlanma yerlerini doyuracaktır.
Bir ilaç-pozitif idrar örneği, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir konsantrasyonda bir ilaç içeren bir numune, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi üretecektir . Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.


KULLANIM TALİMATLARI

  1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test şeridini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa zamanda kullanın.
  2. İdrar örneğine doğru oklar varken, test şeridini en az 10-15 saniye boyunca idrar numunesine dikey olarak daldırın. Şeridi batırırken test şeridi üzerindeki maksimum çizgiyi (MAX) geçmeyin. Aşağıdaki resme bakınız.
  3. Test şeridini emici olmayan düz bir yüzeye yerleştirin, zamanlayıcıyı başlatın ve kırmızı çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.
* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.
POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Pozitif sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenmiş olan kesimden daha büyük olduğu anlamına gelir.
GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.
KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde görünen bir çizgi
(C) bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.
Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

Performans özellikleri

Analitik Hassasiyet

İlaçsız bir idrar havuzu, Metamfetamin ile aşağıdaki konsantrasyonlarda dikilmiştir: 0 ng / mL, 500 ng / mL, 750 ng / mL, 1.000 ng / mL, 1.250 ng / mL, 1.500 ng / mL ve 2.000 ng / mL. Sonuç, kesme konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında>% 99 doğruluk gösterir. Sonuçlar aşağıdaki Tablo 2'de sunulmaktadır.


Tablo 2 : Analitik Hassasiyet Özeti

MET Konsantrasyonu (ng / mL) Kesme Yüzdesi n Görsel Sonuç
Negatif Pozitif
0 0 30 30 0
500 % 50 30 30 0
750 % 25 30 30 0
1000 Ayırmak 30 18 12
1.250 +% 25 30 1 29
1500 +% 50 30 0 30
2.000 +% 100 30 0 30Sonuç: Yukarıdaki tabloda belirtildiği gibi: 500ng / mL'ye eşit veya daha düşük MET konsantrasyonuna sahip tüm örnekler negatif sonuç gösterir, 1000ng / mL'ye sahip MET konsantrasyonuna sahip tüm örnekler “+/-” olarak tanımlanır ve MET konsantrasyonuna eşit tüm örnekler 1500 ng / mL'den yüksek veya daha yüksek, pozitif sonuçlar verdi. Bu nedenle, MET One Step Test Şeridinin (İdrar) kesme konsantrasyonunun 1000 ng / mL MET olduğu belirlenmiştir.

Analitik özgüllük

Tablo 3, 5 dakikada MET One Step Metamfetamin Test Şeridi (İdrar) tarafından idrarda pozitif olarak tespit edilen bileşikleri ve bunların tespit edildikleri konsantrasyonları listeler.


Tablo 3 : Analitik Spesifiklik

Bileşik Konsantrasyon (ng / mL)
r-Hydroxymethamphetamine 30.000
D-Metamfetamin 1.000
L-Metamfetamin 8,000
(±) -3,4-Methylenedioxymethamphetamine 2.000
Mephentermine 50,000ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin