Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

İlaç Test kitleri COC Hızlı test şeridi, idrarda Kokain tespit eden 4 mm şerit, Hızla, Altın kolloidal yöntem

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

İlaç Test kitleri COC Hızlı test şeridi, idrarda Kokain tespit eden 4 mm şerit, Hızla, Altın kolloidal yöntem

Drug Test kits COC  Rapid test strip, 4mm strip  detecting Cocaine in urine, Quickly, Gold colloidal method
Drug Test kits COC  Rapid test strip, 4mm strip  detecting Cocaine in urine, Quickly, Gold colloidal method Drug Test kits COC  Rapid test strip, 4mm strip  detecting Cocaine in urine, Quickly, Gold colloidal method

Büyük resim :  İlaç Test kitleri COC Hızlı test şeridi, idrarda Kokain tespit eden 4 mm şerit, Hızla, Altın kolloidal yöntem En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Dipcard / kaset / şerit
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: Altın Kolloidal Biçim: Şerit
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: COC
Vurgulamak:

self testing drug kits

,

drug test strips

İlaç testi MDMA Hızlı test şeridi, idrarda Ecstasy'yi tespit eden 4mm şerit, Hızla, Altın kolloidal yöntem


Kullanım amacı


Kokain, güçlü bir merkezi sinir sistemi (CNS) uyarıcısı ve lokal anestezidir. Başlangıçta, kademeli olarak titreme, aşırı hassasiyet ve spazmlarla sonuçlanırken aşırı enerji ve huzursuzluk yaratır. Büyük miktarlarda Kokain ateşe, tepkisizliğe ve nefes almada ve bilinçsizlikte zorluğa neden olur.
Kokain genellikle burun soluma, intravenöz enjeksiyon ve serbest bazda sigara içme yoluyla verilir. Esas olarak Benzoilekgonin olarak kısa sürede idrarla atılır.1,2 Kokain'in ana metaboliti olan Benzoilekgonin, Kokain'den (0.5 - 1.5 saat) daha uzun biyolojik yarı ömre (5 - 8 saat) sahiptir ve Kokain maruziyetinden sonraki 24-48 saat boyunca tespit edilebilir.2
COC One Step Kokain Test Şeridi (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş Kokain metabolit seviyelerini seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. COC Bir Adım Kokain Test Şeridi (İdrar) idrardaki Kokain metaboliti 300 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Parametre Kalibratör Kesme (ng / ml)
COC (Kokain) benzoylecgonine 300Test Prensibi


COC Bir Adım Kokain Test Şeridi (İdrar), rekabetçi bağlanma prensibine dayanan hızlı bir kromatografik immünoassaydır. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder.
Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Benzoilekgonin, 300 ng / mL'nin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, test şeridi içindeki antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş Benzoilekgonin konjugatı ile yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Benzoilekgonin seviyesi 300 ng / mL'yi aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü antikorların bütün bağlanma yerlerini doyuracaktır.
Bir ilaç-pozitif idrar örneği, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir konsantrasyonda bir ilaç içeren bir numune, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi üretecektir . Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.KULLANIM TALİMATLARI


Kullanımdan önce testleri, örnekleri ve / veya kontrolleri oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirin.
Testi mühürlü poşetinden çıkarın ve temiz, düz bir yüzeye yerleştirin. Testi hasta veya kontrol kimliği ile etiketleyin. En iyi sonuçlar için, test bir saat içinde yapılmalıdır.
Verilen tek kullanımlık pipeti kullanarak, 3 damla numuneyi (yaklaşık 120 LL) cihazın numune yuvasına (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın.
Numune kuyucuğundaki (S) hava kabarcıklarını tutmaktan kaçının ve sonuç alanına herhangi bir çözelti eklemeyin.
Test çalışmaya başladığında, renk membran boyunca geçiş yapacaktır.
Renkli bantların görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 8 dakika sonra yorumlamayın

SONUÇLARIN YORUMLANMASI


(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.
* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.
POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Olumlu sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenen kesim değerinden daha büyük olduğu anlamına gelir.
GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.


KALİTE KONTROL


Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde görünen bir çizgi
(C) bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.
Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

Performans özellikleri


Analitik Hassasiyet

İlaçsız bir idrar havuzu, aşağıdaki konsantrasyonlarda Kokain ile dolduruldu: 0ng / mL, 150ng / mL, 225ng / mL, 300ng / mL, 375ng / mL, 450ng / mL ve 600mg / ml. Sonuç, kesme konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında>% 99 doğruluk gösterir. Sonuçlar aşağıdaki Tablo 2'de sunulmaktadır.

Tablo 2 : Analitik Hassasiyet Özeti

COC Konsantrasyonu (ng / mL) Kesme Yüzdesi n Görsel Sonuç
Negatif Pozitif
0 0 30 30 0
150 % 50 30 30 0
225 % 25 30 30 0
300 Ayırmak 30 4 26
375 +% 25 30 0 30
450 +% 50 30 0 30
600 +% 100 30 0 30Sonuç: Yukarıdaki tabloda belirtildiği gibi: 150ng / mL'ye eşit veya daha düşük COC konsantrasyonuna sahip tüm örnekler negatif sonuç gösterir, 300ng / mL'ye kadar COC konsantrasyonuna sahip tüm örnekler “+/-” olarak tanımlanır ve COC konsantrasyonuna eşit tüm örnekler 450ng / mL'den yüksek veya daha yüksek, pozitif sonuçlar göstermiştir. Bu nedenle, COC One Step Test Stripinin (İdrar) kesme konsantrasyonunun 300ng / mL COC olduğu belirlenmiştir.

Analitik özgüllük

Tablo 3, 5 dakikada COC Bir Adım Kokain Test Şeridi (İdrar) tarafından idrarda pozitif olarak tespit edilen bileşikleri ve bunların tespit edildikleri konsantrasyonları listeler.

Tablo 3 : Analitik Spesifiklik

Bileşik Konsantrasyon (ng / mL)
benzoylecgonine 300
Kokain HC1 780
cocaethylene 12.500
Ekgonin HC1 32.000

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin