Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

BZO Doğru İlaç Test Kitleri İdrar Numune 10 Dakika Test Süresi Yüksek Verimlilik

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

BZO Doğru İlaç Test Kitleri İdrar Numune 10 Dakika Test Süresi Yüksek Verimlilik

BZO Accurate Drug Test Kits Urine Specimen 10 Mins Testing Time High Efficiency
BZO Accurate Drug Test Kits Urine Specimen 10 Mins Testing Time High Efficiency BZO Accurate Drug Test Kits Urine Specimen 10 Mins Testing Time High Efficiency

Büyük resim :  BZO Doğru İlaç Test Kitleri İdrar Numune 10 Dakika Test Süresi Yüksek Verimlilik En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Dipcard / kaset / şerit
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: Altın Kolloidal Biçim: 4mm şerit
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: BZO
Vurgulamak:

drug test strips

,

accurate drug test kits

İlaç testi BZO Hızlı test şeridi, idrarda Benzodiazepin tespit eden 4 mm şerit, Hızlı, Altın koloidal yöntem

Kullanım amacı

Benzodiazepinler, endişe ve uyku bozukluklarının semptomatik tedavisi için sıklıkla reçete edilen ilaçlardır. Etkilerini gamma aminobutirik asit (GABA) adı verilen bir nörokimyasal içeren spesifik reseptörler vasıtasıyla üretirler. Daha güvenli ve daha etkili olduklarından, Benzodiazepinler hem kaygı hem de uykusuzluk tedavisinde Barbitüratların yerini almıştır. Benzodiazepinler ayrıca bazı cerrahi ve tıbbi prosedürlerden önce ve nöbet bozukluklarının ve alkol yoksunluğunun tedavisinde sakinleştirici olarak kullanılır.

Benzodiazepinler düzenli olarak (örneğin günlük), birkaç aydan daha uzun süre, özellikle normal dozlardan daha yüksek olarak alındığında, fiziksel bağımlılık riski artar. Durma aniden durma, uykuda uyuma, mide-bağırsak rahatsızlığı, iyi hissetmeme, iştahsızlık, terleme, titreme, halsizlik, anksiyete ve algı değişiklikleri gibi belirtilere yol açabilir. Benzodiazepinlerin çoğu sadece (% 1'den az) eser miktarları idrarda değişmeden atılır; idrardaki konsantrasyonun çoğu konjuge ilaçtır. İdrardaki Benzodiazepinlerin tespit süresi 3-7 gündür.

BZO One Step Benzodiazepinler Test Şeridi (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yüksek Benzodiazepin seviyelerini seçici olarak saptamak için antikoru kullanır. BZO Bir Adım Benzodiazepinler Test Şeridi (İdrar), idrardaki Benzodiazepinler seviyesi kesme seviyesini aştığında pozitif sonuç verir.

Parametre Kalibratör Kesme (ng / ml)
BZO (Benzodiazepinler) oxazepam 300

Test Prensibi

BZO Bir Adım Benzodiazepinler Test Şeridi (İdrar), rekabetçi bağlanma ilkesine dayanan hızlı bir kromatografik immünoassaydır. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder.

Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Benzodiazepinler, eğer idrar örneğinde 300 ng / mL'nin altında mevcutsa, test şeridi içindeki antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra immobilize edilmiş Benzodiazepinler-protein konjugatı tarafından yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Benzodiazepinler seviyesi kesim seviyesini aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-Benzodiazepin antikorlarının tüm bağlanma yerlerini doyuracaktır.

Bir ilaç-pozitif idrar örneği, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir konsantrasyonda bir ilaç içeren bir numune, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi üretecektir . Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

KULLANIM TALİMATLARI

  1. Açmadan önce poşeti oda sıcaklığına getirin. Test şeridini kapalı poşetten çıkarın ve en kısa zamanda kullanın.
  2. İdrar örneğine doğru oklar varken, test şeridini en az 10-15 saniye boyunca idrar numunesine dikey olarak daldırın. Şeridi batırırken test şeridi üzerindeki maksimum çizgiyi (MAX) geçmeyin. Aşağıdaki resme bakınız.
  3. Test şeridini emici olmayan düz bir yüzeye yerleştirin, zamanlayıcıyı başlatın ve kırmızı çizgilerin görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 10 dakika sonra yorumlamayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)

NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.

* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Olumlu sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenen kesim değerinden daha büyük olduğu anlamına gelir.

GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.

KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde görünen bir çizgi

(C) bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

performans özellikleri

Analitik Hassasiyet

Ilaçsız bir idrar havuzu, aşağıdaki konsantrasyonlarda Benzodiazepinlerle sivri uçluydu: 0 ng / mL, 150 ng / mL, 225 ng / mL, 300 ng / mL, 375 ng / mL, 450 ng / mL ve 600 ng / mL. Sonuç, kesme konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında>% 99 doğruluk gösterir. Sonuçlar aşağıdaki Tablo 2'de sunulmaktadır.

Tablo 2 : Analitik Hassasiyet Özeti

BZO Konsantrasyonu (ng / mL) Kesme Yüzdesi n Görsel Sonuç
Negatif Pozitif
0 0 30 30 0
150 % 50 30 30 0
225 % 25 30 27 3
300 Ayırmak 30 11 19
375 +% 25 30 5 25
450 +% 50 30 0 30
600 +% 100 30 0

30

Sonuç: Yukarıdaki tabloda belirtildiği gibi: 150ng / mL'ye eşit veya daha düşük BZO konsantrasyonuna sahip tüm örnekler negatif sonuç gösterir, 300ng / mL'ye eşit BZO konsantrasyonuna sahip tüm örnekler “+/-” olarak tanımlanır ve tüm BZO konsantrasyonuna eşit olan tüm örnekler 450ng / mL'den yüksek veya daha yüksek pozitif sonuç gösterdi. Bu nedenle, BZO Bir Adım Benzodiazepin Test Stripinin (İdrar) cut-off konsantrasyonunun 300ng / mL BZO olduğu belirlenmiştir.

Analitik özgüllük

Tablo 3, 5 dakikada BZO One Step Benzodiazepinler Test Şeridi (İdrar) tarafından idrarda pozitif olarak tespit edilen bileşikleri ve bunların tespit edildikleri konsantrasyonları listeler.

Tablo 3 : Analitik Spesifiklik

Bileşik Konsantrasyon (ng / mL) Bileşik Konsantrasyon (ng / mL)
alprazolam 196 flunitrazepam 390
a-hydroxyalprazolam 1262 (±) Lorazepam 1562
bromazepam 1562 RS-Lorazepam glukuronid 156
Klordiazepoksidin 1562 midazolam 12.500
klobazam 98 nitrazepam 98
Clonazepam 781 Norchlordiazepoxide 195
Klorazepat dipotasyum 195 nordiazepam 390
Delorazepam 1562 oxazepam 300
Desalkylflurazepam 390 temazepam 98
diazepam 195 triazolam 2.500
estazolam 2.500

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin