Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

İlaç testi MDMA Hızlı test şeridi, idrarda Ecstasy'yi tespit eden 4mm şerit, Hızla, Altın kolloidal yöntem

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

İlaç testi MDMA Hızlı test şeridi, idrarda Ecstasy'yi tespit eden 4mm şerit, Hızla, Altın kolloidal yöntem

Drug test MDMA  Rapid  test strip,4mm strip detecting Ecstasy in urine, Quickly, Gold colloidal method
Drug test MDMA  Rapid  test strip,4mm strip detecting Ecstasy in urine, Quickly, Gold colloidal method Drug test MDMA  Rapid  test strip,4mm strip detecting Ecstasy in urine, Quickly, Gold colloidal method

Büyük resim :  İlaç testi MDMA Hızlı test şeridi, idrarda Ecstasy'yi tespit eden 4mm şerit, Hızla, Altın kolloidal yöntem En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Dipcard / kaset / şerit
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: hızlı test Biçim: 4mm şerit
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: MDMA
Vurgulamak:

self testing drug kits

,

accurate drug test kits

İlaç testi MDMA Hızlı test şeridi, idrarda Ecstasy'yi tespit eden 4mm şerit, Hızla, Altın kolloidal yöntem

Örnek: İdrar


Kullanım amacı

Metilenedioksimethamphetamin (Ecstasy), ilk kez 1914 yılında bir Alman ilaç şirketi tarafından obezite tedavisi için sentezlenen bir tasarımcı ilacıdır.1 İlacı alan kişiler, artan kas gerginliği ve terleme gibi advers etkiler rapor eder. MDMA, amfetamin ilaçları ile ortak olarak kan basıncını ve kalp atış hızını artırma kapasitesine sahip olmasına rağmen, açıkça bir uyarıcı değildir. MDMA, ışığa duyarlılık artışı, odaklanma zorluğu ve bazı kullanıcılarda bulanık görme gibi bazı algısal değişiklikler üretir. Etki mekanizmasının, nörotransmitter serotoninin salınması yoluyla olduğu düşünülmektedir. MDMA ayrıca dopamin salgılayabilir, ancak genel görüş bunun ilacın ikincil bir etkisi olduğu yönündedir (Nichols ve Oberlender, 1990). MDMA'nın en yaygın etkisi, ilacın makul bir dozunu almış olan hemen hemen tüm insanlarda meydana gelen, çeneleri sıkmaktır.
MDMA Bir Adım Ecstasy Test Şeridi (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yüksek Ecstasy seviyelerini seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. MDMA Bir Adım Ecstasy Test Şeridi (İdrar), idrardaki Metilenedioksimethamphetamin 500 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Parametre Kalibratör Kesme (ng / mL)
MDMA (Ecstasy) 3,4-Methylenedioxymethamphetamine 500Test Prensibi

MDMA Bir Adım Ecstasy Test Şeridi (İdrar), rekabetçi bağlanma ilkesine dayanan hızlı bir kromatografik immünoassaydır. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder.

Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Metilenedioksi-metamfetamin, 500 ng / mL'nin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, test şeridi içindeki antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı parçacıklar daha sonra hareketsizleştirilmiş Metilenedioksimethamphetamin konjugatı ile yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Metilenedioksimethamphetamin seviyesi 500 ng / mL'yi aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-Metilenedioksimethamphetamin antikorlarının bütün bağlanma yerlerini doyuracaktır.

Bir ilaç-pozitif idrar örneği, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir konsantrasyonda bir ilaç içeren bir numune, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi üretecektir . Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

KULLANIM TALİMATLARI

Kullanımdan önce testleri, örnekleri ve / veya kontrolleri oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirin.
Testi mühürlü poşetinden çıkarın ve temiz, düz bir yüzeye yerleştirin. Testi hasta veya kontrol kimliği ile etiketleyin. En iyi sonuçlar için, test bir saat içinde yapılmalıdır.
Verilen tek kullanımlık pipeti kullanarak, 3 damla numuneyi (yaklaşık 120 LL) cihazın numune yuvasına (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın.
Numune kuyucuğundaki (S) hava kabarcıklarını tutmaktan kaçının ve sonuç alanına herhangi bir çözelti eklemeyin.
Test çalışmaya başladığında, renk membran boyunca geçiş yapacaktır.
Renkli bantların görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 8 dakika sonra yorumlamayın

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.
* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.
POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Olumlu sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenen kesim değerinden daha büyük olduğu anlamına gelir.
GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.


KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde görünen bir çizgi
(C) bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.
Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

Performans özellikleri

Analitik Hassasiyet
Bir ilaç içermeyen idrar havuzu, aşağıdaki konsantrasyonlarda Ecstasy ile dolduruldu: 0 ng / mL, 250 ng / mL, 375 ng / mL, 500 ng / mL, 625 ng / mL, 750 ng / mL ve 1.000 ng / mL. Sonuç, kesme konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında>% 99 doğruluk gösterir. Sonuçlar aşağıdaki Tablo 2'de sunulmaktadır.


Tablo 2 : Analitik Hassasiyet Özeti

MDMA Konsantrasyonu (ng / mL) Kesme Yüzdesi n Görsel Sonuç
Negatif Pozitif
0 0 30 30 0
250 % 50 30 30 0
375 % 25 30 26 4
500 Ayırmak 30 17 13
625 +% 25 30 4 26
750 +% 50 30 0 30
1.000 +% 100 30 0 30


Sonuç: Yukarıdaki tabloda belirtildiği gibi: 250ng / mL'ye eşit veya daha az MDMA konsantrasyonuna sahip tüm örnekler negatif sonuç gösterir, 500ng / mL'ye sahip MDMA konsantrasyonuna sahip tüm örnekler “+/-” olarak tanımlanır ve MDMA konsantrasyonuna sahip tüm örnekler eşit olur 750ng / mL'den yüksek veya daha yüksek, pozitif sonuçlar verdi. Bu nedenle, MDMA One Step Ecstasy Test Stripinin (İdrar) cut-off konsantrasyonunun 500ng / mL MDMA olduğu belirlenmiştir.

Analitik özgüllük

Tablo 3, 5 dakikada MDMA Bir Adım Ecstasy Test Şeridi (İdrar) tarafından idrarda pozitif olarak tespit edilen bileşikleri ve bunların tespit edildikleri konsantrasyonları listeler.

Tablo 3 : Analitik Spesifiklik

Bileşik Konsantrasyon (ng / mL)
(±) 3,4-Metilenedioksimethamphetamin HC1 (MDMA) 500
(±) 3,4-Metilenedioksiapmpetamin HC1 (MDA) 3.000
3,4-Metilenedioksietil-amfetamin (MDE) 300

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin