Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

İlaç Test kitleri AMP Hızlı test şeridi, 4 mm test şeridi. Amfetamin için İdrar Örneği, Altın kolloidal yöntem

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

İlaç Test kitleri AMP Hızlı test şeridi, 4 mm test şeridi. Amfetamin için İdrar Örneği, Altın kolloidal yöntem

Drug Test kits AMP Rapid  test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Amphetamine, Gold colloidal method
Drug Test kits AMP Rapid  test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Amphetamine, Gold colloidal method Drug Test kits AMP Rapid  test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Amphetamine, Gold colloidal method

Büyük resim :  İlaç Test kitleri AMP Hızlı test şeridi, 4 mm test şeridi. Amfetamin için İdrar Örneği, Altın kolloidal yöntem En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Dipcard / kaset / şerit
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: Altın Kolloidal Biçim: 4mm / 3mm şerit
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: AMP
Vurgulamak:

self testing drug kits

,

drug test strips

İlaç Test kitleri AMP Hızlı test şeridi, 4 mm test şeridi. Amfetamin için İdrar Örneği, Altın kolloidal yöntemKullanım amacı

Amfetamin, reçeteyle satılan Dexite II kontrollü bir maddedir (Dexedrine®) ve yasadışı pazarda da mevcuttur. Amfetaminler, terapötik uygulamaları olan güçlü bir sempatomimetik ajan sınıfıdır. Epinefrin ve norepinefrin: Onlar insan vücudunun doğal katekolaminleri ile kimyasal olarak ilişkilidir. Akut daha yüksek dozlar, merkezi sinir sisteminin daha fazla uyarılmasına neden olur ve öfori, uyanıklık, iştah azalması ve artan enerji ve güç hissi uyandırır. Amfetaminlere kardiyovasküler cevaplar yüksek kan basıncı ve kardiyak aritmileri içerir. Daha fazla akut tepkiler kaygı, paranoya, halüsinasyonlar ve psikotik davranışa neden olur. Amfetaminlerin etkileri genellikle kullanımdan sonra 2-4 saat sürer ve ilacın vücutta 4-24 saatlik bir yarı ömrü vardır. Amfetaminlerin yaklaşık% 30'u idrarda değişmemiş biçimde salgılanır, geri kalanı hidroksile ve deamin türevleri olarak çıkarılır.
AMP One Step Amfetamin Test Şeridi (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş Amphetamine seviyelerini seçici olarak saptamak için bir monoklonal antikor kullanır. AMP Bir Adımlı Amfetamin Test Şeridi (İdrar), idrardaki Amfetaminler 1000 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir

AMP Hızlı Test Şeridi (İdrar), aşağıda listelenen kesme konsantrasyonlarında insan idrar örneklerinde Amphetamin'in kalitatif, varsayımsal tespiti için hızlı bir görsel immünolojik testtir:

Parametre Kalibratör Kesme (ng / ml)
AMP (Amfetamin)

D-Amfetamin

1.000Test Prensibi

AMP Tek Adımlı Amfetamin Test Şeridi (İdrar), rekabetçi bağlanma prensibine dayanan hızlı bir kromatografik immünoassaydır. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder.

Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Amfetamin, 1000 ng / mL'nin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, test şeridi içindeki antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş Amphetamin konjugatı ile yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Amfetamin seviyesi 1000 ng / mL'yi aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-Amphetamin antikorlarının tüm bağlanma yerlerini doyuracaktır.

Bir ilaç-pozitif idrar örneği, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir konsantrasyonda bir ilaç içeren bir numune, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi üretecektir . Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.


KULLANIM TALİMATLARIKullanımdan önce testleri, örnekleri ve / veya kontrolleri oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirin.
Testi mühürlü poşetinden çıkarın ve temiz, düz bir yüzeye yerleştirin. Testi hasta veya kontrol kimliği ile etiketleyin. En iyi sonuçlar için, test bir saat içinde yapılmalıdır.
Verilen tek kullanımlık pipeti kullanarak, 3 damla numuneyi (yaklaşık 120 LL) cihazın numune yuvasına (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın.
Numune kuyucuğundaki (S) hava kabarcıklarını tutmaktan kaçının ve sonuç alanına herhangi bir çözelti eklemeyin.
Test çalışmaya başladığında, renk membran boyunca geçiş yapacaktır.
Renkli bantların görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 8 dakika sonra yorumlamayın


SONUÇLARIN YORUMLANMASI(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.
* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.
POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Pozitif sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenmiş olan kesimden daha büyük olduğu anlamına gelir.
GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.


KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde görünen bir çizgi
(C) bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.
Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.Analitik Hassasiyet


İlaçsız bir idrar havuzu, aşağıdaki konsantrasyonlarda Amfetamin ile sivri hale getirildi: 0 ng / mL, 500 ng / mL, 750 ng / mL, 1.000 ng / mL, 1.250 ng / mL, 1.500 ng / mL ve 2.000 ng / mL. Sonuç, kesme konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında>% 99 doğruluk gösterir. Sonuçlar aşağıdaki Tablo 2'de sunulmaktadır.


Tablo 2 : Analitik Hassasiyet Özeti

AMP Konsantrasyonu (ng / mL) Kesme Yüzdesi n Görsel Sonuç
Negatif Pozitif
0 0 30 30 0
500 % 50 30 30 0
750 % 25 30 22 8
1000 Ayırmak 30 12 18
1.250 +% 25 30 2 28
1500 +% 50 30 0 30
2.000 +% 100 30 0

30Sonuç: Yukarıdaki tabloda belirtildiği gibi: 500ng / mL'ye eşit veya daha az AMP konsantrasyonuna sahip tüm örnekler negatif sonuç gösterir, 1000ng / mL AMP konsantrasyonuna sahip tüm örnekler “+/-” olarak tanımlanır ve AMP konsantrasyonuna eşit tüm örneklere eşittir 1500 ng / mL'den yüksek veya daha yüksek, pozitif sonuçlar verdi. Bu nedenle, AMP Bir Adım Test Şeridinin (İdrar) kesme konsantrasyonunun 1000 ng / mL AMP olduğu belirlenmiştir.

Analitik özgüllük

Tablo 3, 5 dakikada AMP Tek Adımlı Amfetamin Test Şeridi (İdrar) tarafından idrarda pozitif olarak tespit edilen bileşikleri ve bunların tespit edildikleri konsantrasyonları listeler.

Tablo 3 : Analitik Spesifiklik

Bileşik Konsantrasyon (ng / mL)
D-Amfetamin 1.000
D, L-Amfetamin sülfat 3.000
L-Amfetamin 50,000
(±) 3,4-Metilenedioksiapmpetamin 2.000
phentermine 3.000

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin