Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

Hızlı Teşhis Madde Bağımlılığı Test Kiti, Morfin İçin İdrar İlaç Elek Kitleri

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Hızlı Teşhis Madde Bağımlılığı Test Kiti, Morfin İçin İdrar İlaç Elek Kitleri

Rapid Diagnostic Drug Abuse Test Kit , Urine Drug Screen Kits For Morphine
Rapid Diagnostic Drug Abuse Test Kit , Urine Drug Screen Kits For Morphine Rapid Diagnostic Drug Abuse Test Kit , Urine Drug Screen Kits For Morphine

Büyük resim :  Hızlı Teşhis Madde Bağımlılığı Test Kiti, Morfin İçin İdrar İlaç Elek Kitleri En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Dipcard / kaset / şerit
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: hızlı test Genişlik: 4 mm
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: Paspas
Vurgulamak:

self testing drug kits

,

drug test strips

Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti MOP (MORPHINE) Hızlı Teşhis Testi şeridi, idrarda MORPHINE'ı tespit eden 4mm test şeridi,


Kullanım amacı


Opioid analjezikler, merkezi sinir sistemini baskılayarak ağrıyı kontrol eden geniş bir madde grubunu içerir. Yüksek doz Morfin, kullanıcılarda daha yüksek tolerans seviyeleri ve fizyolojik bağımlılık üretebilir ve madde kullanımına yol açabilir. Morfin metabolizmadan atılır ve aynı zamanda kodeinin ve eroinin başlıca metabolik ürünüdür. Opiat dozundan sonra birkaç gün boyunca idrarda morfin saptanabilir.1
MOP One Step Morfin Test Strip (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş Morfin seviyelerini seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. MOP Bir Adım Morfin Test Şeridi (İdrar), idrardaki Morfin 300 ng / mL'ye ulaştığında pozitif sonuç verir. Bu, Madde Bağımlılığı ve Ruh Sağlığı Hizmetleri İdaresi tarafından belirlenen pozitif örnekler için önerilen tarama sınırıdır.

Parametre Kalibratör Kesme (ng / mL)
MOR 300 (Morfin / Eroin) Morfin 300Test Prensibi

MOP Bir Adım Morfin Test Şeridi (İdrar), rekabetçi bağlanma prensibine dayanan bir immünoassaydır. İdrar örneğinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder.
Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Morfin, 300 ng / mL'nin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, test şeridi içindeki antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş Morfin konjugatı tarafından yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Morfin seviyesi 300 ng / mL'nin üstünde veya üzerinde olduğunda renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-Morfin antikorlarının tüm bağlanma yerlerini doyuracaktır.
Bir ilaç-pozitif idrar örneği, ilaç rekabeti nedeniyle test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir ilaç konsantrasyonu içeren bir numune test çizgisinde bir çizgi oluşturacaktır bölgesi. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun numune hacminin eklendiğini ve ince zarın oluştuğunu gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

KULLANIM TALİMATLARI

Kullanımdan önce testleri, örnekleri ve / veya kontrolleri oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirin.
Testi mühürlü poşetinden çıkarın ve temiz, düz bir yüzeye yerleştirin. Testi hasta veya kontrol kimliği ile etiketleyin. En iyi sonuçlar için, test bir saat içinde yapılmalıdır.
Verilen tek kullanımlık pipeti kullanarak, 3 damla numuneyi (yaklaşık 120 LL) cihazın numune yuvasına (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın.
Numune kuyucuğundaki (S) hava kabarcıklarını tutmaktan kaçının ve sonuç alanına herhangi bir çözelti eklemeyin.
Test çalışmaya başladığında, renk membran boyunca geçiş yapacaktır.
Renkli bantların görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 8 dakika sonra yorumlamayın

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.
* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.
POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Olumlu sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenen kesim değerinden daha büyük olduğu anlamına gelir.
GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.


KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde görünen bir çizgi
(C) bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.
Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

performans özellikleri

Analitik Hassasiyet

İlaçsız bir idrar havuzu Morfin ile aşağıdaki konsantrasyonlarda püskürtülmüştür: 0 ng / mL, 150 ng / mL, 225 ng / mL, 300 ng / mL, 375 ng / mL, 450 ng / mL ve 600 ng / mL. Sonuç, kesme konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında>% 99 doğruluk gösterir. Sonuçlar aşağıdaki Tablo 2'de sunulmaktadır.

Tablo 2 : Analitik Hassasiyet Özeti

MOP Konsantrasyonu (ng / mL) Kesme Yüzdesi n Görsel Sonuç
Negatif Pozitif
0 0 30 30 0
150 % 50 30 30 0
225 % 25 30 25 5
300 Ayırmak 30 17 13
375 +% 25 30 1 29
450 +% 50 30 0 30
600 +% 100 30 0 30


Sonuç: Yukarıdaki tabloda belirtildiği gibi: MOP konsantrasyonu 150ng / mL'ye eşit veya daha düşük olan tüm örnekler negatif sonuç gösterir, MOP konsantrasyonu 300ng / mL'ye sahip olan tüm örnekler “+/-” olarak tanımlanır ve MOP konsantrasyonu eşit olan tüm örnekler 450ng / mL'den yüksek veya daha yüksek, pozitif sonuçlar göstermiştir. Bu nedenle, MOP One Step Morfin Test Strip'in (İdrar) kesme konsantrasyonunun 300ng / mL MOP olduğu tespit edilmiştir.


Analitik özgüllük

Tablo 3, 5 dakikada MOP Bir Adım Morfin Test Şeridi (İdrar) tarafından idrarda pozitif olarak saptanan bileşikleri ve bunların tespit edildikleri konsantrasyonları listeler.


Tablo 3 : Analitik Spesifiklik

Bileşik Konsantrasyon (ng / mL) Bileşik Konsantrasyon (ng / mL)
Kodein 300 Morfin 3-bD-glukuronid 1.000
etilmorfin 6250 norkodein 6250
Hydrocodone 50,000 Normorphone 100.000
Hydromorphone 3125 oksikodon 30.000
Ievorfanol 1500 oksimorfon 100.000
Thebaine 6250 Procaini 15.000
Morfin 300 6-Monoacethylmorphine 400

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin