Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

İlaç Test kitleri OPI Hızlı Test şeridi, 4 mm test şeridi. Opiatlar için İdrar Örneği, Altın koloidal yöntem

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

İlaç Test kitleri OPI Hızlı Test şeridi, 4 mm test şeridi. Opiatlar için İdrar Örneği, Altın koloidal yöntem

Drug Test kits OPI Rapid  Test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Opiates, Gold colloidal method
Drug Test kits OPI Rapid  Test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Opiates, Gold colloidal method Drug Test kits OPI Rapid  Test strip ,4mm test strip. Urine Specimen for Opiates, Gold colloidal method

Büyük resim :  İlaç Test kitleri OPI Hızlı Test şeridi, 4 mm test şeridi. Opiatlar için İdrar Örneği, Altın koloidal yöntem En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Dipcard / kaset / şerit
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Yol: Altın Kolloidal Biçim: 3mm DIPCARD
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: OPI
Vurgulamak:

drug test strips

,

accurate drug test kits

İlaç Test kitleri OPI Hızlı Test şeridi, 4 mm test şeridi. Opiatlar için İdrar Örneği, Altın koloidal yöntem


Kullanım amacı


Opiat, doğal ürünler, Morfin ve Kodein de dahil olmak üzere afyon haşhaşından türetilen herhangi bir ilacı ve eroin gibi yarı sentetik ilaçları belirtir. Opioid, opioid reseptörü üzerinde etkili olan herhangi bir ilaca atıfta bulunmak suretiyle daha geneldir.
Opioid analjezikler, merkezi sinir sistemini baskılayarak ağrıyı kontrol eden çok sayıda madde içerir. Yüksek doz Morfin, kullanıcılarda daha yüksek tolerans seviyeleri ve fizyolojik bağımlılık üretebilir ve madde kullanımına yol açabilir. Morfin metabolizmadan atılır ve aynı zamanda kodeinin ve eroinin başlıca metabolik ürünüdür. Opiat dozundan sonra birkaç gün boyunca idrarda morfin saptanabilir.1
OPI Bir Adım Opiat Test Şeridi (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilen hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrarda yükselmiş Morfin seviyelerini seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. OPI Bir Adım Opiat Test Şeridi (İdrar), idrardaki Morfin 2.000 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir. Bu, Madde Bağımlılığı ve Ruh Sağlığı Hizmetleri İdaresi (SAMHSA, ABD) tarafından belirlenen pozitif örnekler için önerilen tarama sınırıdır.

Parametre Kalibratör Kesme (ng / mL)
OPI 2000 (Opiates) opiyatlar 2000Test Prensibi

OPI Bir Adım Opiat Test Şeridi (İdrar), rekabetçi bağlanma prensibine dayanan hızlı bir kromatografik immünoassaydır. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder.
Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Morfin, idrar örneğinde 2.000 ng / mL'nin altında bulunursa, test şeridi içindeki antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş Morfin konjugatı tarafından yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Morfin seviyesi 2.000 ng / mL'yi geçerse, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-Morfin antikorlarının tüm bağlanma yerlerini doyuracaktır.
Bir ilaç-pozitif idrar örneği, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir konsantrasyonda bir ilaç içeren bir numune, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi üretecektir . Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

KULLANIM TALİMATLARI

Kullanımdan önce testleri, örnekleri ve / veya kontrolleri oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirin.
Testi mühürlü poşetinden çıkarın ve temiz, düz bir yüzeye yerleştirin. Testi hasta veya kontrol kimliği ile etiketleyin. En iyi sonuçlar için, test bir saat içinde yapılmalıdır.
Verilen tek kullanımlık pipeti kullanarak, 3 damla numuneyi (yaklaşık 120 LL) cihazın numune yuvasına (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın.
Numune kuyucuğundaki (S) hava kabarcıklarını tutmaktan kaçının ve sonuç alanına herhangi bir çözelti eklemeyin.
Test çalışmaya başladığında, renk membran boyunca geçiş yapacaktır.
Renkli bantların görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 8 dakika sonra yorumlamayın

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.
* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.
POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Pozitif sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenmiş olan kesimden daha büyük olduğu anlamına gelir.
GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.


KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde görünen bir çizgi
(C) bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.
Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

performans özellikleri

Analitik Hassasiyet
Uyuşturucusuz bir idrar havuzu, aşağıdaki konsantrasyonlarda Opiat ile sulandırıldı: 0 ng / mL, 1.000 ng / mL, 1.500 ng / mL, 2.000 ng / mL, 2.500 ng / mL, 3.000 ng / mL ve 4.000 ng / mL. Sonuç, kesme konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında>% 99 doğruluk gösterir. Sonuçlar aşağıdaki Tablo 2'de sunulmaktadır.


Tablo 2 : Analitik Hassasiyet Özeti


OPI Konsantrasyonu (ng / mL) Kesme Yüzdesi n Görsel Sonuç
Negatif Pozitif
0 0 30 30 0
1.000 % 50 30 30 0
1500 % 25 30 30 0
2.000 Ayırmak 30 13 17
2.500 +% 25 30 4 26
3.000 +% 50 30 0 30
4000 +% 100 30 0 30


Sonuç: Yukarıdaki tabloda belirtildiği gibi: OPI konsantrasyonu 1.000ng / mL'ye eşit veya daha düşük olan tüm örnekler negatif sonuç gösterir, OPI konsantrasyonu 2.000ng / mL'ye sahip olan tüm örnekler “+/-” olarak tanımlanır ve OPI'li tüm örnekler 3.000 ng / mL'ye eşit veya daha yüksek konsantrasyon pozitif sonuç gösterdi. Bu nedenle, OPI One Step Opiate Test Stripinin (İdrar) cut-off konsantrasyonunun 2.000 ng / mL OPI olduğu belirlenmiştir.


Analitik özgüllük

Tablo 3, 5 dakikada OPI Tek Adımlı Opiat Test Şeridi (İdrar) tarafından idrarda pozitif olarak tespit edilen bileşikleri ve bunların tespit edildikleri konsantrasyonları listeler.


Tablo 3 : Analitik Spesifiklik

Bileşik Konsantrasyon (ng / mL) Bileşik Konsantrasyon (ng / mL)
Kodein 2.000 Morfin 2.000
etilmorfin 5000 norkodein 12.500
Hydrocodone 12.500 Normorphone 50,000
Hydromorphone 5000 oksikodon 25,000
Ievorfanol 75,000 oksimorfon 25,000
6-monoasetilmorfin 5000 Procaini 150.000
Morphine3-BD-glukuronid 2.000 Thebaine 100.000

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin