Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

4mm Şerit THC Esrar İlaç Test Kiti 3mm Kaset Uygun Görsel Reding Sonucu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

4mm Şerit THC Esrar İlaç Test Kiti 3mm Kaset Uygun Görsel Reding Sonucu

4mm Strip THC Marijuana Drug Test Kit 3mm Cassette Convenient Visual Reding Result
4mm Strip THC Marijuana Drug Test Kit 3mm Cassette Convenient Visual Reding Result 4mm Strip THC Marijuana Drug Test Kit 3mm Cassette Convenient Visual Reding Result

Büyük resim :  4mm Şerit THC Esrar İlaç Test Kiti 3mm Kaset Uygun Görsel Reding Sonucu En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Dipcard / kaset / şerit
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: Altın Kolloidal Biçim: 4 mm / 3mm
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: THC
Vurgulamak:

drug test strips

,

accurate drug test kits

Uyuşturucu testi Esrar Hızlı Test şeridi, idrarda Esrar tespit 4mm şerit, Hızlı, Altın kolloidal yöntem


Kullanım amacı

THC (D9-tetrahidrokanabinol), kannabinoidlerde (Esrar) birincil aktif bileşendir. Sigara içildiğinde veya oral yoldan uygulandığında, öforik etkiler oluşturur. Kullanıcılar kısa süreli belleği bozmuş ve öğrenmeyi yavaşlatmıştır. Ayrıca geçici karışıklık ve endişe olayları yaşayabilirler. Uzun vadeli nispeten ağır kullanım davranış bozuklukları ile ilişkili olabilir. Esrar içmenin en üst düzeyde etkisi 20-30 dakika içinde ortaya çıkar ve bir sigaradan sonra da süre 90-120 dakikadır. Yüksek düzeylerde idrar metabolitleri maruz kalma saatleri içinde bulunur ve sigara içmeden 3-10 gün sonra tespit edilebilir kalır. İdrarda atılan ana metabolit, 11-nor-D9-tetrahidrokanabinol-9-karboksilik asittir (D9-THC-COOH).
THC One Step Esrar Test Şeridi (İdrar), bir alet kullanmadan yapılabilecek hızlı bir idrar tarama testidir. Test, idrardaki yüksek Esrar seviyelerini seçici olarak tespit etmek için bir monoklonal antikor kullanır. THC Bir Adım Esrar Test Şeridi (İdrar), idrardaki Esrar konsantrasyonu 50 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir. Bu, Madde Bağımlılığı ve Ruh Sağlığı Hizmetleri İdaresi (SAMHSA, ABD) tarafından belirlenen pozitif örnekler için önerilen tarama sınırıdır.

Parametre Kalibratör Kesme (ng / mL)
THC (Esrar) Esrar 50Test Prensibi

THC Bir Adım Esrar Test Şeridi (İdrar), rekabetçi bağlanma prensibine dayanan hızlı bir kromatografik immünoassaydır. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder.
Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Esrar, 50 ng / mL'nin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, test şeridi içindeki antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş Esrar konjugatı tarafından yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Esrar seviyesi 50 ng / mL'nin üzerindeyse, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-Esrar antikorlarının tüm bağlanma yerlerini doyuracaktır.
Bir ilaç-pozitif idrar örneği, ilaç rekabeti nedeniyle test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir ilaç konsantrasyonu içeren bir numune test çizgisinde bir çizgi oluşturacaktır bölgesi. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun miktarda numune eklendiğini ve zar kıvrılmasının meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.


KULLANIM TALİMATLARI

Kullanımdan önce testleri, örnekleri ve / veya kontrolleri oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirin.
Testi mühürlü poşetinden çıkarın ve temiz, düz bir yüzeye yerleştirin. Testi hasta veya kontrol kimliği ile etiketleyin. En iyi sonuçlar için, test bir saat içinde yapılmalıdır.
Verilen tek kullanımlık pipeti kullanarak, 3 damla numuneyi (yaklaşık 120 LL) cihazın numune yuvasına (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın.
Numune kuyucuğundaki (S) hava kabarcıklarını tutmaktan kaçının ve sonuç alanına herhangi bir çözelti eklemeyin.
Test çalışmaya başladığında, renk membran boyunca geçiş yapacaktır.
Renkli bantların görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 8 dakika sonra yorumlamayın

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

(Lütfen yukarıdaki resme bakın)
NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.
* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.
POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Olumlu sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenen kesim değerinden daha büyük olduğu anlamına gelir.
GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.


KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde görünen bir çizgi
(C) bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.
Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

performans özellikleri


Analitik Hassasiyet

Uyuşturucusuz bir idrar havuzu Esrar ile aşağıdaki konsantrasyonlarda dikilmiştir: 0 ng / mL, 25 ng / mL, 37.5 ng / mL, 50 ng / mL, 62.5 ng / mL, 75 ng / mL ve 100 ng / mL. Sonuç, kesme konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında>% 99 doğruluk gösterir. Sonuçlar aşağıdaki Tablo 2'de sunulmaktadır.

Tablo 2 : Analitik Hassasiyet Özeti

11-ya da - D 9 -THC-9 COOH Konsantrasyonu (ng / mL) Kesme Yüzdesi n Görsel Sonuç
Negatif Pozitif
0 0 30 30 0
25 % 50 30 30 0
37.5 % 25 30 12 18
50 Ayırmak 30 12 18
62.5 +% 25 30 1 29
75 +% 50 30 1 29
100 +% 100 30 0

30Sonuç: Yukarıdaki tabloda belirtildiği gibi: THC konsantrasyonu 25ng / mL'ye eşit veya daha düşük olan tüm örnekler negatif sonuç gösterir, THC konsantrasyonu 50ng / mL'ye sahip olan tüm örnekler “+/-” olarak tanımlanır ve THC konsantrasyonu aynı olan tüm örnekler 75ng / mL'den yüksek veya daha yüksek, pozitif sonuçlar göstermiştir. Bu nedenle, THC Bir Adım Esrar Test Şeridi (İdrar) kesme konsantrasyonunun 50ng / mL THC olduğu belirlenmiştir.

Analitik özgüllük

Tablo 3, 5 dakikada THC Bir Adım Esrar Test Şeridi (İdrar) tarafından idrarda pozitif olarak saptanan bileşikleri ve bunların tespit edildikleri konsantrasyonları listeler.


Tablo 3 : Analitik Spesifiklik

Bileşik Konsantrasyon (ng / mL)
kannabinolü 20,000
11-nor-D8-THC-9 COOH 30
11-ya da -D9-THC-9 COOH 50
D 8- THC 15.000
D 9- THC 15.000


ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin