Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerEv test kitleri

Serum Ev Test Kitleri Tümör Mark AFP Algılama Alfa Protein 10ng Kesim

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Serum Ev Test Kitleri Tümör Mark AFP Algılama Alfa Protein 10ng Kesim

Çin Serum Ev Test Kitleri Tümör Mark AFP Algılama Alfa Protein 10ng Kesim Tedarikçi
Serum Ev Test Kitleri Tümör Mark AFP Algılama Alfa Protein 10ng Kesim Tedarikçi Serum Ev Test Kitleri Tümör Mark AFP Algılama Alfa Protein 10ng Kesim Tedarikçi

Büyük resim :  Serum Ev Test Kitleri Tümör Mark AFP Algılama Alfa Protein 10ng Kesim

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,CE
Model numarası: Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD2
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Ev Test kiti Biçim: Ev kitleri
Numune: Tam Kan / Serum / Plazma Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: Alfa-protein ev kullanımı
Kesme: 10 ng

Yüksek doğrulukta Tümör Mark AFP Ana Test kitleri, özel paketler, serumda alfa proteini tespiti

Ürün adı: afp ev test kitleri

Kullanım amacı:

AFP Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), Hepatoselüler Karsinom veya fetal açık nöral tüp defektlerinin teşhisine yardımcı olmak için tam kan, serum veya plazmada AFP'nin kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydır.

özet

Alfa-Fetoprotein (AFP) normal olarak karaciğer, yumurta sarısı kesesi ve gastrointestinal sistem tarafından küçük konsantrasyonlarda fetal ve neonatal gelişim sırasında üretilir.1 Yaşamın ikinci yılında, AFP konsantrasyonları hızlı bir şekilde düşer ve bundan sonra sadece iz miktarları normal olarak tespit edilir Genel olarak, normal erişkinlerde, normal yetişkinlerde 10 ng / ml'den düşük serum AFP konsantrasyonları vardır.3 Yüksek AFP düzeyleri, hepatoselüler karsinom, testis nonsinomatous kökenli ve bazen başka entodermal kökenli olmak üzere çeşitli malign hastalıklarda ortaya çıkar.4 AFP de kullanılmıştır. Karaciğer kanseri için yüksek risk altındaki kişilerde erken tümörleri tespit etmek. Büyük hepatik metastazları veya viral hepatiti olan hastaların çalışmaları da biraz yükselmiş veya kalıcı AFP değerlerine işaret etmektedir.5 Karaciğer kanserinin yaygın olduğu bölgelerde, tarama için AFP testlerinin kullanılması daha erken bir aşamada birçok tümörün saptanmasına neden olmuştur.6 Tespit yüksek AFP seviyelerinin fetal açık nöral tüp defektlerinin tespitinde de kullanılabilir.7 AFP Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), yüksek AFP antikor kaplı partiküller ve anti-AFP antikorlarının bir kombinasyonunu kullanarak yükseltilmiş tespit eder tam kan, serum veya plazmada AFP seviyeleri. Minimum algılama seviyesi 10ng / ml'dir.

Depolama:

Oda sıcaklığında paketlenmiş olarak saklayın veya buzdolabında (2-30 ° C). Test, mühürlü kesenin üzerine veya kapalı kutunun etiketi üzerine basılmış son kullanma tarihine kadar stabildir. Test, kullanıma kadar mühürlü poşet içerisinde kalmalıdır. DONDURMAYIN. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

POZİTİF : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan TP antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

SINIRLAMA

  1. AFP Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma) sadece in vitro diagnostik kullanım içindir. Test sadece tam kanda, serumda veya plazma numunelerinde AFP tespiti için kullanılmalıdır. Ne kalitatif ne de AFP konsantrasyonundaki artış oranı bu kalitatif test ile tespit edilemez.
  2. AFP Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), sadece numunedeki AFP varlığını gösterir ve Hepatoselüler Karsinom veya fetal açık nöral tüp defektlerinin tanısı için tek kriter olarak kullanılmamalıdır.
  3. AFP Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma) numunelerde 10ng / ml'den daha az AFP tespit edemez. Herhangi bir anda negatif sonuç Hepatoselüler Karsinom veya fetal açık nöral tüp defekti olasılığını engellemez.
  4. Tüm tanı testlerinde olduğu gibi, tüm sonuçlar doktora sunulan diğer klinik bilgilerle birlikte yorumlanmalıdır.
  5. Test sonucu negatifse ve klinik semptomlar devam ederse, diğer klinik yöntemleri kullanarak ek test yapılması önerilir. Negatif bir sonuç, hiçbir zaman Hepatoselüler Karsinom veya fetal açık nöral tüp defekti olasılığını engellemez.

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ:

Hassasiyet ve özgüllük

AFP Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma) bir numune panelini doğru bir şekilde tanımlamış ve klinik örnekler kullanarak önde gelen ticari bir AFP EIA testi ile karşılaştırılmıştır. Sonuçlar, AFP Hızlı Test Kasetinin (Tam Kan / Serum / Plazma) bağıl duyarlılığının% 99,4 olduğunu ve bağıl spesifikliğin% 99,0 olduğunu göstermektedir.

Yöntem ÇED Toplam sonuç
AFP Hızlı Test Kaseti Sonuçlar Pozitif Negatif
Pozitif 317 5 322
Negatif 2 503 505
Toplam sonuç 319 508 827

Bağıl Hassasiyet:% 99,4 (% 95 CI *:% 97,8 -% 99,9) * Güven Aralığı

Bağıl Spesifiklik:% 99,0 (% 95 CI *:% 97,7 -% 99,7)

Doğruluk:% 99,2 (% 95 CI *:% 98,3 -% 99,7)

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)