Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerEv test kitleri

Hızlı Sıtma Kendini Ev Test Kitleri Şerit Formatı Plasmodium Falciparum Algılama

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Hızlı Sıtma Kendini Ev Test Kitleri Şerit Formatı Plasmodium Falciparum Algılama

Çin Hızlı Sıtma Kendini Ev Test Kitleri Şerit Formatı Plasmodium Falciparum Algılama Tedarikçi
Hızlı Sıtma Kendini Ev Test Kitleri Şerit Formatı Plasmodium Falciparum Algılama Tedarikçi Hızlı Sıtma Kendini Ev Test Kitleri Şerit Formatı Plasmodium Falciparum Algılama Tedarikçi

Büyük resim :  Hızlı Sıtma Kendini Ev Test Kitleri Şerit Formatı Plasmodium Falciparum Algılama

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.4-USD1
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 500000PCS/AY
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Tropikal hastalık Biçim: Şerit / Kaset
Numune: Tam Kan / Serum / Plazma Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: Sıtma pf / pv
Doğruluk: 95.63%

Kişisel kullanım Sıtma pf Home Test kitleri, özel paketler, uzaktan kumandadaki Plasmodium falciparum antijenini tespit etme

Ürün adı: sıtma pf ev test kitleri


KULLANIM AMACI: Sıtma Pf Hızlı Test Cihazı (Tam Kan), tam kandaki dolaşımdaki plazmodium falciparum'un kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir .

özet

Sıtmaya, insan kırmızı kan hücrelerini istila eden bir protozoan neden olur. Sıtma, dünyanın en yaygın hastalıklarından biridir. Dünya Sağlık Örgütü'ne göre, dünya çapında hastalığın yaygınlığının her yıl 300-500 milyon vaka ve 1 milyondan fazla ölüm olduğu tahmin edilmektedir. Bu kurbanların çoğu bebekler, küçük çocuklar. Dünya nüfusunun yarısından fazlası görkemli bölgelerde yaşıyor. Uygun şekilde boyanmış kalın ve ince kan lekelerinin mikroskopik analizi, bir asırdan fazla bir süredir sıtma enfeksiyonlarının tanımlanmasında standart tanı tekniği olmuştur. Teknik, tanımlanmış protokolleri kullanarak yetenekli mikroskoplar tarafından yapıldığında doğru ve güvenilir teşhis yeteneğine sahiptir. Mikroskop uzmanı ve kanıtlanmış ve tanımlanmış prosedürlerin kullanımı, mikroskobik tanının potansiyel doğruluğunu tam olarak başarmanın önündeki en büyük engelleri sunar. Tanısal mikroskopi gibi zaman yoğun, emek yoğun ve ekipman yoğun bir prosedürün uygulanmasıyla ilgili lojistik bir yük olmasına rağmen, bu tanının kullanılmasında en büyük zorluğu ortaya çıkaran mikroskopinin yetkili performansını oluşturmak ve sürdürmek için gerekli eğitimdir. teknolojisi. Sıtma Pf Hızlı Test Cihazı (Tam Kan), Pf antijeninin varlığını nitel olarak tespit etmek için yapılan hızlı bir testtir.


TEST İLKESİSıtma Pf Hızlı Test Cihazı (Tam Kan), tam kanda Pf antijeninin tespiti için kalitatif, membran bazlı bir immünoassaydir. Membran Pf antikoru ile önceden kaplanmıştır. Test sırasında, tam kan örneği Test Cihazında önceden kaplanmış olan boya konjugatı ile reaksiyona girer. Karışım daha sonra kılcal hareket ile kromatografik olarak membran üzerinde yukarı doğru hareket eder ve test çizgisindeki membrandaki Pf antikoru ile reaksiyona girer. Örnek Pf antijeni içeriyorsa, test bölgesinde renkli bir çizgi görünecektir. Test bölgesinde renkli çizginin olmaması, numunenin Pf antijeni içermediğini gösterir. Prosedür kontrolü olarak hizmet etmek için, kontrol bölgesinde her zaman uygun miktarda numune eklendiğini ve membran kıvamının oluştuğunu gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

TEST PROSEDÜRÜ


1. Testten önce, bastırılmış test cihazını oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Testi yapmaya hazır olana kadar kese açmayın.


2. Test cihazını kapalı poşetten çıkarın. Düz, temiz ve kuru bir yüzeye koyun.


3. Numune kuyucuğuna 1 damla tam kan çekmek için yavaşça pipet kullanın.


4. Tampon şişesini dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla ekleyin. / Bir pipet kullanıyorsanız, çapraz bulaşmayı önlemek için yenisini değiştirin. Numune kuyucuğuna 2-3 damla tampon çizin ve aktarın.


5. Test sonuçlarını 10-15 dakika içinde yorumlayın. 20 dakika sonra yorum yapmayın.
Dikkat: Yukarıdaki yorumlama süresi, 15 - 30 ° C oda sıcaklığına dayanmaktadır. Oda sıcaklığınız 15 ° C'den önemli ölçüde düşükse, tercümanlık süresi 30 dakikaya kadar arttırılmalıdır.SONUÇLARIN YORUMLANMASIPOZİTİF: İki farklı renkli çizgi görünür. Bir satır kontrol bölgesinde (C), diğer satır test bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan Pf konsantrasyonuna bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle, test bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test bölgesinde hiçbir belirgin renkli çizgi görünmüyor (T).

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir Test Cihazı ile tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin. KALİTEPerformans Çalışması

Duyarlılık

Sıtma Pf Hızlı Test Cihazı (Tam Kan) klinik örnekler üzerinde ince veya kalın kan lekeleriyle test edilmiştir. Sonuçlar, Sıtma Pf Hızlı Test Cihazının (Tam Kan) duyarlılığının, kan lekelerine göre>% 99.0 olduğunu göstermektedir.

Özgünlük

Sıtma Pf Hızlı Test Cihazı (Tam Kan), tam kanda Sıtma Pf antijeni için oldukça spesifik olan bir antikor kullanır. Sonuçlar, Sıtma Pf Hızlı Test Cihazının (Tam Kan) özgüllüğünün kan bulaşmasına göre% 99,7 olduğunu göstermektedir.

Yöntem Kan lekeleri Toplam sonuç

Sıtma Pf

Hızlı test cihazı

Sonuçlar Pozitif Negatif
Pozitif 43 1 44
Negatif 0 323 323
Toplam sonuç 43 324 367

Bağıl Hassasiyet:>% 99,0 (% 91,8 -% 100,0) *

Bağıl Spesifiklik:% 99,7 (% 98,3 -% 100,0) *

Doğruluk:% 99,7 (% 98,5 -% 100,0) *

*% 95 Güven Aralığı

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)