Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerEv test kitleri

Sıtma Pf / Pan Antigen Ev Test Kitleri, Hiv Öz Test Kiti Uygun Uzak Alan

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Sıtma Pf / Pan Antigen Ev Test Kitleri, Hiv Öz Test Kiti Uygun Uzak Alan

Çin Sıtma Pf / Pan Antigen Ev Test Kitleri, Hiv Öz Test Kiti Uygun Uzak Alan Tedarikçi
Sıtma Pf / Pan Antigen Ev Test Kitleri, Hiv Öz Test Kiti Uygun Uzak Alan Tedarikçi Sıtma Pf / Pan Antigen Ev Test Kitleri, Hiv Öz Test Kiti Uygun Uzak Alan Tedarikçi

Büyük resim :  Sıtma Pf / Pan Antigen Ev Test Kitleri, Hiv Öz Test Kiti Uygun Uzak Alan

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.4-USD1
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 500000PCS/AY
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Ana sayfa Biçim: test kiti
Numune: Tam Kan / Serum / Plazma Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: Sıtma pf / pan ev
Doğruluk: 97,266%

Yüksek doğruluk Tri-line Sıtma pf / tava antijeni Ev Test kitleri, ayrı paketler, uzak alanlarda kolayca kullanılabilir

Ürün adı:


Tri-line Sıtma pf / tava Ana Test kitleri


I NT SON KULLANIMI: Sıtma Pf / Tava Hızlı Test Cihazı (Tam Kan), tam kandaki Plasmodium falciparum, Plasmodium vivax, Plasmodium ovale, Plasmodium sıtma dolaşımdaki antijenlerinin kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır.

ÖZET:

Sıtmaya, insan kırmızı kan hücrelerini istila eden bir protozoan neden olmaktadır.1 Dünya Sağlık Örgütü, gelişmekte olan 247 milyonunun (Afrika'da% 86) ve yaklaşık 1 milyonunun (% 86) gelişmekte olan 247 milyonunun sıtma kazanma riskinin 2006 yılında 3,3 milyar olduğunu belirtti. çoğunlukla Afrikalı çocuklar) hastalıktan ölüyor. 2 Uygun şekilde boyanmış kalın ve ince kan lekelerinin mikroskopik analizi, bir yüzyıldan fazla bir süredir sıtma enfeksiyonlarının tanımlanmasında standart tanı tekniği olmuştur.3 Bu teknik, tanımlanmış protokolleri kullanan uzman mikroskobik uzmanlar tarafından yapıldığında doğru ve güvenilir teşhis yapabilmektedir. Mikroskop uzmanı ve kanıtlanmış ve tanımlanmış prosedürlerin kullanımı, mikroskobik tanının potansiyel doğruluğunu tam olarak başarmanın önündeki en büyük engelleri sunar. Tanısal mikroskopi gibi zaman yoğun, emek yoğun ve ekipman yoğun bir prosedürün uygulanmasıyla ilgili lojistik bir yük olmasına rağmen, bu tanının kullanılmasında en büyük zorluğu ortaya çıkaran mikroskopinin yetkili performansını oluşturmak ve sürdürmek için gerekli eğitimdir. teknolojisi. Sıtma Pf / Pan Hızlı Test Cihazı (Tam Kan), P. falciparum'a özgü HRP-II antijenlerinin ve / veya P. falciparum'da (Pf) bulunan Pan-malarial Laktat Dehidrojenaz antijenlerinin varlığını nitel olarak tespit etmek için hızlı bir testtir, P. vivax (Pv), P. ovale (Po) ve P. sıtma (Pm). Test, tam kanda Pf-spesifik ve Pan-malarial antijenleri (Pf, Pv, Po ve Pm) seçici bir şekilde tespit etmek için kolloid altın konjugatını kullanır.TEST PROSEDÜRÜ


1. Testten önce, bastırılmış test cihazını oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Testi yapmaya hazır olana kadar kese açmayın.


2. Test cihazını kapalı poşetten çıkarın. Düz, temiz ve kuru bir yüzeye koyun.


3. Numune kuyucuğuna 1 damla tam kan çekmek için yavaşça pipet kullanın.


4. Tampon şişesini dikey olarak tutun ve numuneye 1 damla ekleyin. / Bir pipet kullanıyorsanız, çapraz bulaşmayı önlemek için yenisini değiştirin. Numune kuyucuğuna 2-3 damla tampon çizin ve aktarın.


5. Test sonuçlarını 10-15 dakika içinde yorumlayın. 20 dakika sonra yorum yapmayın.
Dikkat: Yukarıdaki yorumlama süresi, 15 - 30 ° C oda sıcaklığına dayanmaktadır. Oda sıcaklığınız 15 ° C'den önemli ölçüde düşükse, tercümanlık süresi 30 dakikaya kadar arttırılmalıdır.SONUÇLARIN YORUMLANMASI1. NE GATİF RESU LT : Yalnızca C bandı varsa, her iki T bandında da (T1 ve T2) herhangi bir bordo rengin yokluğu, anti-plasmodium antikorlarının tespit edilmediğini gösterir. Sonuç olumsuz.

2. POZİTİF SONUÇ:

2.1 C bandının varlığına ek olarak, sadece T1 bandı veya hem T1 hem de T2 bandı geliştirilirse, test, örnekteki Pf'ye karşı antikorların varlığını gösterir. Sonuç Pf pozitif.

2.2 C bandının varlığına ek olarak, sadece T2 bandı geliştirilmişse, test, numunedeki Pf, P. vivax, oval ve veya sıtmaya karşı antikorların varlığını gösterir. Sonuç olumlu.

3. GEÇERSİZ: Eğer bir C bandı gelişmemişse, T bantlarındaki bordo renkten bağımsız olarak aşağıda belirtilen şekilde test geçersizdir. Testi yeni bir cihazla tekrarlayın.

C bandının varlığına ek olarak, eğer sadece T2 bandı geliştirilmişse, test, numunedeki Pf, P. vivax, oval ve veya sıtmaya karşı antikorların varlığını gösterir. Sonuç olumlu.


Performans Çalışması

Yöntem mikroskopla inceleme Toplam sonuç

Sıtma Pf / Pan.

Hızlı test cihazı

Sonuçlar Pozitif Negatif
P. v P. f
Pozitif Tava 103 0 0 103
Pf 0 43 2 45
Negatif 0 0 213 213
Toplam sonuç 146 215 361

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)