Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerTümör Marker Testi

Prostat Spesifik Antijen İçin İyi Hassasiyet Kanser Marker Testi 2.0 Ng / ml

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Prostat Spesifik Antijen İçin İyi Hassasiyet Kanser Marker Testi 2.0 Ng / ml

Good Sensitivity Cancer Marker Test  2.0 Ng/ml For Prostate Specific Antigen
Good Sensitivity Cancer Marker Test  2.0 Ng/ml For Prostate Specific Antigen Good Sensitivity Cancer Marker Test  2.0 Ng/ml For Prostate Specific Antigen

Büyük resim :  Prostat Spesifik Antijen İçin İyi Hassasiyet Kanser Marker Testi 2.0 Ng / ml En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,CE
Model numarası: Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD2
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: Altın Kolloidal Biçim: Kaset / Şerit
Numune: wb / Serum / Plazma Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: Prostat spesifik antijen kullanımı
Doğruluk: 98.93%
Vurgulamak:

cancer test kit

,

cancer marker test

İyi hassasiyet Tümör Markeri Prostat spesifik antijen (PSA) hızlı testi, 4mm Strip, kan testi

PSA Hızlı Teşhis Test Şeridi

Kullanım amacı:

PSA Hızlı Testi, insan serumu veya plazmasındaki prostat spesifik antijenin (PSA), 2.0 ng / mL kesme seviyesinde kalitatif tespiti için lateral akış kromatografik immünolojik testtir. Tarama testi olarak ve prostat kanseri tanısında yardımcı olarak kullanılması amaçlanmıştır. PSA Hızlı Testi ile reaktif olan herhangi bir numune, alternatif test yöntemleri ve klinik bulgular ile doğrulanmalıdır.

ÖZET:

PSA, ağırlıkça% 7 karbonhidrat içeren yaklaşık 34.000 dalton moleküler ağırlığa sahip bir serin proteazdır. PSA, normal, iyi huylu hiperplazik, malign prostat dokusunda, metastatik prostat karsinomunda ve prostat sıvısı ve seminal plazmada ortaya çıkan prostat dokusu için immünolojik olarak spesifiktir. PSA diğer normal dokularda mevcut değildir.

Prostat kanseri, iyi huylu prostat hipertrofisi veya diğer bitişik genitoüriner dokuların enflamatuar koşullarında, ancak sağlıklı erkeklerde, prostat dışı karsinomlu erkekler, görünüşe göre sağlıklı kadınlar veya kanser olan kadınlarda yüksek serum PSA konsantrasyonu bildirilmiştir. Araştırmalar serum PSA'nın onkolojide en faydalı tümör belirteçlerinden biri olduğunu göstermiştir. PSA ölçümleri, dijital rektal muayene (DRE) ile birleştirildiğinde erken prostat kanseri tespitini artırabilir. Ayrıca, prostat kanseri tedavisine yanıtı değerlendirmek için doğru bir işaretleyici olarak da işlev görebilir. Bu nedenle, serum PSA konsantrasyonunun ölçümü, prostat kanseri olan hastaların izlenmesinde ve cerrahi veya diğer tedavilerin potansiyel ve gerçek etkililiğinin belirlenmesinde önemli bir araç olabilir.

Test Prensibi:

PSA Rapid Test, bir yanal akış kromatografik immünoassaydır. Test kaseti şunlardan oluşur: 1) kolloid altınla konjuge edilmiş PSA antikoru içeren bir bordo renkli konjuge ped (PSA antikor konjugatları), 2) bir test bandı (T bandı) ve bir kontrol bandı (C bandı) içeren bir nitroselüloz membran şeridi . T bandı poliklonal anti-PSA antikoru ile önceden kaplanmıştır ve C bandı keçi anti-fare IgG antikoru ile önceden kaplanmıştır.

Test kasetinin örnek kuyucuğuna yeterli miktarda test örneği verildiğinde, test kaseti boyunca kapiller hareketle örnek göç eder. Örnekte mevcutsa yükseltilmiş PSA, PSA antikor konjugatlarına bağlanacaktır. Daha sonra immünokompleks, önceden kaplanmış anti-PSA antikorları tarafından membran üzerinde yakalanır, bordo renkli bir T bandı oluşturur ve bir PSA pozitif test sonucunu gösterir.

T bandının olmaması negatif bir sonuç ortaya koymaktadır. Test, T bandı üzerindeki renk gelişiminden bağımsız olarak, keçi antimouse IgG / fare IgG-altın konjugatının immünokompleksinin bordo renkli bir bant sergilemesi gereken bir iç kontrol (C bandı) içerir. Aksi takdirde, test sonucu geçersizdir ve örnek başka bir cihazla tekrar test edilmelidir.

TEST PROSEDÜRÜ

Adım 1: Soğutulmuş veya donmuşsa numuneyi ve test bileşenlerini oda sıcaklığına getirin. Çözündükten sonra tahlilden önce örneği iyice karıştırın.

Adım 2: Teste hazır olduğunuzda torbayı çentikten açın ve cihazı çıkarın. Test cihazını temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.

Adım 3: Cihazı, numune kimlik numarasıyla etiketlediğinizden emin olun.

Adım 4: Plastik damlalığı numune ile doldurun. Damlalığı dikey olarak tutarak, hava kabarcığı olmadığından emin olarak numune yuvasına 23 damla (yaklaşık 60-90 LL) numune dağıtın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

POZİTİF : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan TP antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ:

S duyarlılığı ve özgüllüğü

PSA Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), klinik numuneler kullanılarak önde gelen ticari bir PSA EIA Testi ile test edilmiştir.

Yöntem ÇED Toplam sonuç
PSA Hızlı Test Kaseti Sonuçlar Pozitif Negatif
Pozitif 205 3 208
Negatif 2 351 353
Toplam sonuç 207 354 561

Bağıl Duyarlılık:% 99.0 (% 95 CI: * 96.6% - 99.9) * Güven Aralıkları

Bağıl Spesifiklik:% 99,2 (% 95 CI: *% 97,5 -% 99,8)

Genel doğruluk:% 99,1 (% 95 CI: *% 97,9 -% 99,7)

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin