Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerKardiyak Kan Testleri

4mm Kaset Kardiyak Kan Testleri Cut - Off 1ng / Ml, Kalp Sağlığı İçin Kan Testleri

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

4mm Kaset Kardiyak Kan Testleri Cut - Off 1ng / Ml, Kalp Sağlığı İçin Kan Testleri

Çin 4mm Kaset Kardiyak Kan Testleri Cut - Off 1ng / Ml, Kalp Sağlığı İçin Kan Testleri Tedarikçi
4mm Kaset Kardiyak Kan Testleri Cut - Off 1ng / Ml, Kalp Sağlığı İçin Kan Testleri Tedarikçi 4mm Kaset Kardiyak Kan Testleri Cut - Off 1ng / Ml, Kalp Sağlığı İçin Kan Testleri Tedarikçi

Büyük resim :  4mm Kaset Kardiyak Kan Testleri Cut - Off 1ng / Ml, Kalp Sağlığı İçin Kan Testleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,CE
Model numarası: Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Kardiyak Biçim: aygıt
Numune: DB / S / P Test zaman: 10-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: cTnl testi
Doğruluk: % 99.1

Yüksek Hassasiyet Troponin I kardiyak kan testi, profesyonel kullanım, 4mm kaset, cut-off 1ng / ml

Kullanım amacı:

Troponin I Hızlı Test Cihazı (Tam Kan / Serum / Plazma), insan tam kanındaki insan kardiyak Troponin I (cTnI) seviyelerinin tespiti için hızlı, iki bölgeli bir sandviç immünoassaydır.

Özet:

Ebashi tarafından keşfedilen Troponinler, kalp kası kalsiyum aracılı kasılması sırasında aktin ve miyosin arasındaki etkileşimi düzenleyen kalp kası içindeki düzenleyici proteinlerdir. Troponin I'e ait üç ayrı dokuya özgü izoform tanımlanmıştır, ikisi iskelet kası, biri de kalp kasıdır. Troponin I'in (cTnI) kardiyak izoformu, N terminal ucunda, 22.5 kDa'lık bir moleküler ağırlığa sahip olan kardiyak özgüllüğü hesaba katan 31 amino asit dizisine sahiptir. Troponin I'in kardiyak dokuya özgü bu kesinliği onu miyokard hasarı için ideal bir biyobelirteç yapar. Klinik çalışma sonuçları, artmış kardiyak Troponin I (cTnI) seviyelerinin, göğüs ağrısının başlamasından sonraki 4 ila 6 saat içinde kan dolaşımında tespit edilebileceğini, yaklaşık 12 saatte pik konsantrasyona ulaştığını ve akut miyokardın ardından 3-10 gün boyunca yüksek kaldığını göstermiştir. enfarktüs. Bu nedenle, kardiyak Troponin I (cTnI), Ulusal Klinik Biyokimya Akademisi (NACB) tarafından belirlenen tüm kriterleri karşılamaktadır ve iskemiyi düşündüren ve enfarktüs sonrası ortaya çıkan hastaların tanımlanmasında göğüs ağrısı olan hastaların erken teşhisinde ve risk sınıflandırmasında ideal bir kalp biyolojik belirleyicisidir.

Test Prensibi:

Troponin I Hızlı Test Cihazı, bir nitroselüloz zarı üzerinde benzersiz iki bölgeli bir sandviç immünoassay ile immünokromatografi prensibini kullanır. Konjugat ped, kolloidal altınla konjuge edilmiş iki bileşenli-monoklonal anti-cTnI ve kolloidal altınla konjuge edilmiş tavşan IgG'sini içerir. Test numunesi cihazın membran düzeneğinden akarken, oldukça spesifik anti-cTnI antikoru - koloidal altın konjugatı, numunede cTnI ile kompleksleşir ve tavşan IgG-koloidal altın konjugatı ile birlikte kılcal hareket nedeniyle membran üzerinde hareket eder. Bu örnek, membran üzerinde, pembe-mor bir bant oluşumuna yol açan membran üzerinde kaplanmış bir başka spesifik anti-cTnI antikoru tarafından immobilize edildiği test bölgesine (T) ilerler. CTnI seviyesi 0.3 ng / ml'ye eşit veya daha büyükse, saptanabilir bir renkli bant oluşur. Test bölgesinde bu renkli bandın yokluğu, cTnI konsantrasyonunun <0.3 ng / ml olduğunu gösterir. Bağlanmayan kompleks ile birlikte reaksiyona girmemiş konjugat membran üzerinde daha fazla hareket eder ve daha sonra kontrol bölgesinde (C) membran üzerinde kaplanmış anti-tavşan antikorları tarafından hareketsizleştirilir ve pembe-mor renkli bir bant oluşur. Kontrol bandı oluşumu 'Tavşan / Tavşan karşıtı globülin' sistemine dayanmaktadır. Analit tespit sisteminden tamamen bağımsız olduğu için, analit konsantrasyonundan bağımsız olarak tutarlı kontrol bandı sinyalinin oluşumunu kolaylaştırır. Bu kontrol bandı prosedürel bir kontrol görevi görür ve test sonuçlarını doğrulamak için kullanılır.

ÖRNEK TOPLAMA VE HAZIRLAMA

  1. WB örnek olarak insan tam kanını kullanır.
  2. Onaylanmış tekniklerle numune alınmadan önce hastaya özel bir hazırlık gerekmemektedir.
  3. Test numunesi olarak taze antikoagüle edilmiş tam kan kullanılmalıdır. EDTA veya Heparin veya oksalat uygun bir antikoagülan olarak kullanılabilir.
  4. Tam kan derhal kullanılmalı ve dondurulmamalıdır. Hemolize, pıhtılaşmış veya kontamine olmuş tam kan numuneleri kullanmayın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

POZİTİF : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T) rengin yoğunluğu, numunede bulunan TP antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T) herhangi bir renk gölgesinin pozitif olduğu düşünülmelidir.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ:

Hassasiyet ve özgüllük

Troponin I Hızlı Test Cihazı (Tam Kan / Serum / Plazma) klinik örnekler kullanarak önde gelen ticari bir cTnI EIA testi ile değerlendirilmiştir. Sonuçlar, Troponin I Hızlı Test Cihazının (Tam Kan / Serum / Plazma) duyarlılığının% 98,3 olduğunu ve lider EIA testine göre özgüllüğün% 98,4 olduğunu göstermektedir.

Troponin I Hızlı Test Cihazı vs. ÇED

Yöntem ÇED Testi

Genel Toplam

Sonuçlar

Troponin I Hızlı Test Cihazı Sonuçlar Pozitif Negatif
Pozitif 113 6 119
Negatif 2 493 495
Toplam sonuç 115 499 614

Bağıl Hassasiyet:% 98,3 (% 93,9 -% 99,8) *

Bağıl Spesifiklik:% 98,4 (% 97,4 -% 99,6) *

Doğruluk:% 98,7 (% 97,5 -% 99,4) *

*% 95 Güven Aralığı

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)