Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

PCP / Fensiklidin İçin Yüksek Hassasiyetli Uyuşturucu Testi Kiti 25ng / Ml Kesildi

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

PCP / Fensiklidin İçin Yüksek Hassasiyetli Uyuşturucu Testi Kiti 25ng / Ml Kesildi

High Accuracy Drug Abuse Test Kit 25ng/Ml Cut - Off For PCP / Phencyclidine
High Accuracy Drug Abuse Test Kit 25ng/Ml Cut - Off For PCP / Phencyclidine High Accuracy Drug Abuse Test Kit 25ng/Ml Cut - Off For PCP / Phencyclidine

Büyük resim :  PCP / Fensiklidin İçin Yüksek Hassasiyetli Uyuşturucu Testi Kiti 25ng / Ml Kesildi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Şerit

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Uyuşturucu bağımlılığı TESGTING kitleri Biçim: Şerit
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: PCP ilacı
Kesme: 25 ng
Vurgulamak:

self testing drug kits

,

accurate drug test kits

Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti PCP (Phencyclidine) Hızlı Teşhis Testi şeridi, 25ng / ml cut-off idrar ilacı testi, profesyonel kullanım


Ürün adı


PCP Hızlı Teşhis Testi / Fensiklidin Hızlı Teşhis Testi
Örnek: İdrar


Kullanım amacı


PCP olarak da bilinen fensiklidin, 1950'lerde ilk olarak cerrahi anestezi olarak pazarlanan bir halüsinojendir. Piyasadan çıkarıldı, çünkü hastaları delirdiler ve tecrübeli halüsinasyonlar yaşadılar. Pensiklidin toz, kapsül ve tablet formunda kullanılıyor. Toz, esrar veya bitkisel maddelerle karıştırıldıktan sonra ya çekilir ya da içilir. PCP, en yaygın olarak inhalasyon yoluyla uygulanır, ancak intravenöz, intraazal ve oral olarak kullanılabilir. Düşük dozlardan sonra, kullanıcı hızlı bir şekilde düşünür ve davranır ve öforiden depresyona ruh hali değişiklikleri yaşar. Kendine zarar verme davranışı PCP.PCP'nin yıkıcı etkilerinden biridir, kullanımdan sonra 4-6 saat içinde idrarda bulunabilir ve metabolik hız, kullanıcının yaşı, kilosu gibi faktörlere bağlı olarak 7 ila 14 gün boyunca idrarda kalır, etkinlik ve diyet. PCP idrarda değişmemiş ilaç (% 4 ila% 19) ve konjuge metabolitler (% 25 ila% 30) olarak salgılanır PCP One Step Fensiklidin Test Şeridi (İdrar), kullanılmadan uygulanabilen hızlı bir idrar tarama testidir Bir enstrümanın. Test, idrarda yükselmiş Phensyclidine metabolit seviyelerini seçici olarak saptamak için bir monoklonal antikor kullanır. PCP Bir Adımlı Pensiklidin Test Şeridi (İdrar) idrardaki Pensiklidin metaboliti 25 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Parametre Kalibratör Kesme (ng / mL)
PCP (Fensiklidin) Fensiklidin 25Test Prensibi

PCP Bir Adım Pensiklidin Test Şeridi (İdrar), rekabetçi bağlanma prensibine dayanan hızlı bir kromatografik immünoassaydır. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder.

Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Phencyclidine, eğer 25 ng / mL'nin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, test şeridi içindeki antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra immobilize edilmiş Pensiklidin konjugatı tarafından yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Phencyclidine seviyesi 25ng / mL'yi aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü antikorların bütün bağlanma yerlerini doyuracaktır.

Bir ilaç-pozitif idrar örneği, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği veya kesikten daha düşük bir konsantrasyonda bir ilaç içeren bir numune, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi üretecektir . Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.


KULLANIM TALİMATLARI

Kullanımdan önce testleri, örnekleri ve / veya kontrolleri oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirin.
Testi mühürlü poşetinden çıkarın ve temiz, düz bir yüzeye yerleştirin. Testi hasta veya kontrol kimliği ile etiketleyin. En iyi sonuçlar için, test bir saat içinde yapılmalıdır.
Verilen tek kullanımlık pipeti kullanarak, 3 damla numuneyi (yaklaşık 120 LL) cihazın numune yuvasına (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın.
Numune kuyucuğundaki (S) hava kabarcıklarını tutmaktan kaçının ve sonuç alanına herhangi bir çözelti eklemeyin.
Test çalışmaya başladığında, renk membran boyunca geçiş yapacaktır.
Renkli bantların görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 8 dakika sonra yorumlamayın


SONUÇLARIN YORUMLANMASI


NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.

* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Olumlu sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenen kesim değerinden daha büyük olduğu anlamına gelir.

GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.


KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde görünen bir çizgi
(C) bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.
Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.Performans özellikleri

Analitik Hassasiyet

İlaçsız bir idrar havuzu, aşağıdaki konsantrasyonlarda Fensiklidin ile püskürtüldü: 0 ng / mL, 12.5 ng / mL, 18.75 ng / mL, 25 ng / mL, 31.25 ng / mL, 37.5ng / mL ve 50ng / mL. Sonuç, kesme konsantrasyonunun% 50 üstünde ve% 50 altında>% 99 doğruluk gösterir. Sonuçlar aşağıdaki Tablo 2'de sunulmaktadır.

Tablo 2 : Analitik Hassasiyet Özeti

PCP Konsantrasyonu (ng / mL) Kesme Yüzdesi n Görsel Sonuç
Negatif Pozitif
0 0 30 30 0
12.5 % 50 30 30 0
18.75 % 25 30 19 11
25 Ayırmak 30 16 14
31,25 +% 25 30 6 24
37.5 +% 50 30 0 30
50 +% 100 30 0 30Sonuç: Yukarıdaki tabloda belirtildiği gibi: 12.5ng / mL'ye eşit veya altında PCP konsantrasyonuna sahip tüm örnekler negatif sonuç gösterir, 25ng / mL PCP konsantrasyonuna sahip tüm örnekler “+/-” olarak tanımlanır ve PCP konsantrasyonuna sahip tüm örnekler 37.5ng / mL'ye eşit veya daha yüksek, pozitif sonuçlar gösterdi. Bu nedenle, PCP Bir Adım Fensiklidin Test Şeridi (İdrar) kesme konsantrasyonunun 25ng / mL PCP olduğu belirlenmiştir.

Analitik özgüllük

Tablo 3, 5 dakikada PCP Bir Adım Fensiklidin Test Şeridi (İdrar) tarafından idrarda pozitif olarak saptanan bileşikleri ve bunların tespit edildikleri konsantrasyonları listeler.


Tablo 3 : Analitik Spesifiklik

Bileşik Konsantrasyon (ng / mL)
4-Hydroxyphencyclidine 12.500
Fensiklidin 25ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin