Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

Kart Formatı Kişisel İlaç Test Kitleri 1000ng / ML Hassasiyet Bir Adımda Hızlıca Çalışın

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Kart Formatı Kişisel İlaç Test Kitleri 1000ng / ML Hassasiyet Bir Adımda Hızlıca Çalışın

Card Format Personal Drug Test Kits 1000ng/ML Sensitivity One Step Quickly Operate
Card Format Personal Drug Test Kits 1000ng/ML Sensitivity One Step Quickly Operate Card Format Personal Drug Test Kits 1000ng/ML Sensitivity One Step Quickly Operate

Büyük resim :  Kart Formatı Kişisel İlaç Test Kitleri 1000ng / ML Hassasiyet Bir Adımda Hızlıca Çalışın En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: kart

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Uyuşturucu bağımlılığı TESGTING kitleri Biçim: kart
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: nortriptyline
Kesme: 1000ng
Vurgulamak:

drug test strips

,

accurate drug test kits

Yeni Uyuşturucu Bağımlılığı Test Kiti TCA (Nortriptyline) Hızlı Teşhis Testi dipcard, idrar ilacı testi, 1000ng / ml cut-off, profesyonel kullanım

Ürün adı

Bir Adım TCA Hızlı Teşhis Testi Kaseti

Örnek: İdrar

Ürün Kedi yok Örnek Duyarlılık Biçim Kit boyutu
TCA YD151S3 İdrar 1000 ng / mL 3mm Şerit 100T
YD151C4 4mm Kaset 25T

Kullanım amacı

TCA Hızlı Test Kaseti (İdrar), insan idrarındaki Nortriptyline'ın 1.000 ng / mL'lik bir kesme konsantrasyonunda saptanması için bir yanal akış kromatografik immünoassaydir. Bu test diğer ilgili bileşikleri tespit edecektir, lütfen bu prospektüsteki Analitik Spesifikasyon tablosuna bakınız. Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) veya yüksek performanslı sıvı kromatografisi (HPLC) tercih edilen doğrulayıcı yöntemlerdir. Özellikle ön pozitif sonuçlar kullanıldığında, kötüye kullanım testi sonucundaki herhangi bir ilaca klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

Parametre Kalibratör Kesme (ng / mL)
TCA nortriptyline 1000

Test Prensibi

TCA Hızlı Test Kaseti (İdrar), rekabetçi bağlanma prensibine dayanan hızlı bir kromatografik immünoassaydır. İdrar numunesinde bulunabilecek ilaçlar, antikor üzerindeki bağlanma yerleri için ilaç konjugatına karşı rekabet eder. Test sırasında, bir idrar örneği kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Trisiklik Antidepresanlar, kesme seviyesinin altındaki idrar örneğinde mevcutsa, testte antikor kaplı partiküllerin bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor kaplı partiküller daha sonra hareketsizleştirilmiş Trisiklik Antidepresanlar konjugatı ile yakalanacak ve test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. Trisiklik Antidepresanlar seviyesi kesme seviyesini aşarsa, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacaktır, çünkü anti-Trisiklik Antidepresanlar antikorlarının tüm bağlanma yerlerini doyuracaktır. Bir ilaç-pozitif idrar örneği, ilaç rekabeti nedeniyle test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmaz, ilaç-negatif idrar örneği, ilaç rekabeti olmadığı için test çizgisi bölgesinde bir çizgi oluşturur. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun miktarda numune eklendiğini ve ince zarın oluştuğunu gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

KULLANIM TALİMATLARI

1. Kullanmadan önce testleri, örnekleri ve / veya kontrolleri oda sıcaklığına (15-30 ° C) getirin.

Testi mühürlü poşetinden çıkarın ve temiz, düz bir yüzeye yerleştirin. Testi hasta veya kontrol kimliği ile etiketleyin. En iyi sonuçlar için, test bir saat içinde yapılmalıdır.

2. Verilen tek kullanımlık pipeti kullanarak, 3 damla numuneyi (yaklaşık 120 LL) cihazın numune yuvasına (S) aktarın ve zamanlayıcıyı başlatın.

3. Numune kuyucuğundaki (S) hava kabarcıklarını tutmaktan kaçının ve sonuç alanına herhangi bir çözüm eklemeyin.

4. Test çalışmaya başladığında, renk membran boyunca geçiş yapacaktır.

5. Renkli bantların görünmesini bekleyin. Sonuç 5 dakikada okunmalıdır. Sonucu 8 dakika sonra yorumlamayın

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

NEGATİF: * Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi ve Test bölgesinde (T) renkli çizgiler belirir. Bu negatif sonuç, idrar numunesindeki konsantrasyonların, test edilen belirli bir ilaç için belirlenmiş kesme seviyelerinin altında olduğu anlamına gelir.

* NOT: Test bölgesindeki (T) renkli çizgilerin gölgesi değişebilir. Soluk bir çizgi olsa bile sonuç negatif olarak değerlendirilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) renkli bir çizgi görünür ve Test bölgesinde (T) NO çizgi belirir. Pozitif sonuç, idrar numunesindeki ilaç konsantrasyonunun, belirli bir ilaç için belirlenmiş olan kesimden daha büyük olduğu anlamına gelir.

GEÇERSİZ: Kontrol bölgesinde (C) hiçbir çizgi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri, Kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Yönergeleri tekrar okuyun ve testi yeni bir test kartı ile tekrarlayın. Sonuç hala geçersizse, üreticinize başvurun.

KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde görünen bir çizgi

(C) bir iç prosedür kontrolü olarak kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin