Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerEnfeksiyon Hastalıkları Kan Testleri

Filariasis IgG / IgM Buffer ile Kan Örnek Kasetini Test Eden Enfeksiyon Hastalıkları

Sertifika
iyi kalite Ev test kitleri satış için
iyi kalite Ev test kitleri satış için
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Ben sohbet şimdi

Filariasis IgG / IgM Buffer ile Kan Örnek Kasetini Test Eden Enfeksiyon Hastalıkları

Çin Filariasis IgG / IgM Buffer ile Kan Örnek Kasetini Test Eden Enfeksiyon Hastalıkları Tedarikçi
Filariasis IgG / IgM Buffer ile Kan Örnek Kasetini Test Eden Enfeksiyon Hastalıkları Tedarikçi Filariasis IgG / IgM Buffer ile Kan Örnek Kasetini Test Eden Enfeksiyon Hastalıkları Tedarikçi

Büyük resim :  Filariasis IgG / IgM Buffer ile Kan Örnek Kasetini Test Eden Enfeksiyon Hastalıkları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,CE
Model numarası: Kaset

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5000PCS
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Tropikal hastalık kan testi Biçim: Kaset
Numune: Kan Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: filaryaz
Doğruluk: 99.10%

Filariasis IgG / IgM Enfeksiyon Hastalıkları Kan Testleri , 4mm kaset, tamponlu

Kullanım amacı:

Filariasis IgG / IgM Hızlı Testi, insan serumu, plazması veya tam kanında, IgG ve IgM anti-lenfatik filaryal parazitlerin (W. Bancrofti ve B. Malayi) eş zamanlı tespiti ve farklılaşması için bir yanal akış immünoassaydir. Bu testin tarama testi olarak ve lenfatik flarial parazitlerle enfeksiyon tanısında yardımcı olarak kullanılması amaçlanmıştır. Filariasis IgG / IgM Hızlı Testi ile reaktif olan herhangi bir numune alternatif test yöntemleri ile onaylanmalıdır.

Özet:

Elephantiasis olarak bilinen ve çoğunlukla W. bancrofti ve B. malayi'nin neden olduğu lenfatik flariyazis, 80'den fazla ülkede 120 milyon insanı etkilemektedir1,2. Hastalık, enfekte olmuş bir insan süjeden emilen mikroflariaların üçüncü aşama larvalara dönüştüğü enfekte sivrisineklerin ısırıkları yoluyla insanlara bulaşır. Genel olarak, insan enfeksiyonunun tespiti için enfekte larvalara tekrar tekrar ve uzun süreli maruz kalma gerekir.

Kesin parazitolojik tanı, kan örneklerinde mikroflariaların gösterilmesidir3. Bununla birlikte, bu altın standart test, gece kan toplama gereksinimi ve yeterli hassasiyet eksikliği ile sınırlıdır. Dolaşımdaki antijenlerin tespiti ticari olarak mevcuttur. W. bancrofti4 için faydası sınırlıdır. Ek olarak, mikrofilaremi ve antijenemi maruziyetten aylar ile yıllar sonra gelişir.

Antikor tespiti, flarial parazit enfeksiyonunu tespit etmek için erken bir yol sağlar. Parazit antijenlerine IgM'nin varlığı mevcut enfeksiyonu gösterir, oysa IgG enfeksiyonun geç evresine veya geçmiş enfeksiyona karşılık gelir5. Ayrıca, korunmuş antijenlerin tanımlanması 'pan-filaria' testinin uygulanmasına izin verir. Rekombinant proteinlerin kullanılması, diğer paraziter hastalıkları olan kişilerle çapraz reaksiyonu ortadan kaldırır6. Filariasis IgG / IgM Hızlı Testi, IgG ve IgM'yi W. bancrofti ve B. malayi parazitlerine eşzamanlı olarak numune toplama kısıtlaması olmadan tespit etmek için korunmuş rekombinant antijenler kullanır.

Test Prensibi:

Filariasis IgG / IgM Hızlı Testi, bir yanal akış kromatografik immünoassaydır. Test kaseti şunlardan oluşur: 1) rekombinant W. bancrofti ve kolloid altın (Filariasis konjugatları) ve tavşan IgG-altın konjugatları ile konjuge edilmiş tavşan majeni ortak antijenleri içeren bordo renkli konjugat ped, 2) iki test bandı içeren bir nitroselüloz membran şerit (2) T1 ve T2 bantları) ve bir kontrol bandı (C bandı). T1 bandı, IgM anti-W. bancrofti ve B. malayi'nin tespiti için monoklonal anti-insan IgM'si ile önceden kaplanmıştır, T2 bandı, IgG anti-W'nin tespiti için reaktiflerle önceden kaplanmıştır. bancrofti ve B. malayi ve C bandı, keçi anti-tavşan IgG'si ile önceden kaplanmıştır.

Kasetin örnek kuyucuğuna yeterli miktarda test örneği verildiğinde, örnek kaset boyunca kılcal hareket ile göç eder. Örnekte mevcutsa W. bancrofti veya B. malayi IgM antikorları Filariasis konjugatlarına bağlanacaktır. Daha sonra immünokompleks, bir W. bancrofti veya B. malayi IgM pozitif test sonucunu gösteren bordo renkli bir T2 bandı oluşturan önceden kaplanmış anti-insan IgM antikoru ile membran üzerinde yakalanır.

Örnekte mevcut olması halinde W. bancrofti veya B. malayi IgG antikorları Filariasis konjugatlarına bağlanacaktır. Daha sonra immünokompleks, bir W. bancrofti veya B. malayi IgG pozitif test sonucunu gösteren bordo renkli bir Tl bandı oluşturan, zar üzerinde önceden kaplanmış reaktifler tarafından yakalanır.

Herhangi bir test bandının olmaması (T1 ve T2) negatif bir sonuç ortaya koymaktadır. Test, test bantlarının herhangi birindeki renk gelişiminden bağımsız olarak, keçi anti-tavşan IgG / tavşan IgG-altın konjugatının immünokompleksinin bordo renkli bir bant sergilemesi gereken bir iç kontrol (C bandı) içerir. Aksi takdirde, test sonucu geçersizdir ve örnek başka bir cihazla tekrar test edilmelidir.

Test prosedürü

Adım 1: Soğutulmuş veya donmuşsa numuneyi ve test bileşenlerini oda sıcaklığına getirin. Çözündükten sonra tahlilden önce örneği iyice karıştırın.

Adım 2: Teste hazır olduğunuzda torbayı çentikten açın ve cihazı çıkarın. Test cihazını temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.

Adım 3: Cihazı, numune kimlik numarasıyla etiketlediğinizden emin olun.

4. Adım: Tam kan testi için

Numune kuyucuğuna 1 damla tam kan verin.

Sonra hemen 2 damla Sample Diluent ekleyin.

Serum veya plazma testi için

Pipet damlalığını numune ile doldurun.

Damlalığı dikey tutarak, içine bir damla örnek dağıtın

Numune kuyusu hava kabarcığı olmadığından emin olmanızı sağlar.

Sonra hemen 2 damla Sample Diluent ekleyin.

Adım 5: Zamanlayıcıyı ayarlayın.

Adım 6: Sonuçlar 15 dakika içinde okunabilir. Olumlu sonuçlar 1 dakika kadar kısa bir sürede görülebilir.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

POZİTİF : * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) ve diğer belirgin renkli çizgi test çizgisi bölgesinde (T) olmalıdır.

NEGATİF: Bir renkli çizgi kontrol çizgisi bölgesinde (C) belirir. Test çizgisi bölgesinde (T) hiçbir çizgi görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir testle tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

PERFORMANS

1. IgM Testi İçin Klinik Performans

Akut lenfatik filariasis hastalarından 24 örnek ve bir hastadan toplanan 200 örnek

Filariasis olmayan bölge Filariasis IgG / IgM Hızlı Testi ile test edildi. Bütün denekler için karşılaştırma aşağıdaki tabloda gösterildi:

Filariasis IgG / IgM Hızlı Testi
Klinik Durum Pozitif Negatif Genel Toplam
Akut filariasis 23 1 24
Negatif 0 200 200
Genel Toplam 23 201 224

Bağıl Hassasiyet:% 95,8; Bağıl Spesifiklik:% 100; Genel anlaşma:% 99.6

2. IgG Testi İçin Klinik Performans

Kronik lenfatik filariazis hastalarından 26 örnek ve filariazis bölgesinden toplanan 200 örnek Filariasis IgG / IgM Hızlı Testi ile test edildi. Tüm konular için karşılaştırma aşağıdaki tabloda gösterilmiştir:

Filariasis IgG / IgM Hızlı Testi
Klinik Durum Pozitif Negatif Genel Toplam
Kronik filariasis 24 2 26
Negatif 0 200 200
Genel Toplam 24 202 226

Bağıl Hassasiyet:% 92.3; Bağıl Spesifiklik:% 100; Genel anlaşma:% 99.1

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)