Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerCerrahi doğrusal zımba

Laparoskopi Cerrahisi İçin Tek Port Erişimli Cerrahi Lineer Zımba

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Laparoskopi Cerrahisi İçin Tek Port Erişimli Cerrahi Lineer Zımba

Single Port Access Surgical Linear Stapler For Laparoscopy Surgery
Single Port Access Surgical Linear Stapler For Laparoscopy Surgery Single Port Access Surgical Linear Stapler For Laparoscopy Surgery

Büyük resim :  Laparoskopi Cerrahisi İçin Tek Port Erişimli Cerrahi Lineer Zımba En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO, CE
Model numarası: QLCE
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500pcs
Fiyat: USD20-USD30/pc
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kutu, 10 adet / karton
Teslim süresi: 10-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 5000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Özellikleri: Minimal İnvaziv Cihaz Uygulama: Torasik, Bariatricsurgery
Boyutu: 20 mm Sterilizasyon: ETO Sterilizasyonu
Vurgulamak:

cerrahi zımba tabancası

,

dikiş zımba tabancası

Laparoskopi cerrahisi için Yüksek Kalite Tek port erişimi

Tek port laparoskopi (SPL), laparoskopik cerrahide yeni geliştirilen bir tekniktir. Cerrahın neredeyse sadece tek bir giriş noktasından, tipik olarak hastanın göbeğinden geçtiği minimal invaziv bir cerrahi prosedürdür. Geleneksel çok portlu laparoskopik yaklaşımın aksine, SPL sadece tek bir küçük iz bırakır.

SPL, göbekte 20 mm'lik tek bir insizyon (göbek veya göbek deliği) veya göbekte sadece 11 mm'lik bir insizyon ile gerçekleştirilir ve geleneksel laparoskopik cerrahi sırasında kullanılan çoklu giriş noktalarıyla ilişkili skar ve insizyon ağrısını en aza indirir.

Laparoendoskopik tek bölgeli cerrahi (LESS) cerrahların skarsız cerrahi yapmasını sağlayarak hastalara fayda sağlamak için geliştirilmiştir. Klinik veriler, LESS'in birçok çocuk üroloji ortamında güvenli ve etkili olduğunu göstermektedir. Klinik deneyim arttıkça, etkinliğin artmasıyla birlikte genişleyen endikasyonlar beklenmektedir. LESS prosedürlerinin rutin olarak belirlenip belirlenmeyeceğini ve zaman testine dayanıp dayanamayacağını belirlemek için prospektif randomize çalışmalar beklenmektedir. Teknolojik gelişmeler, korkusuz cerrahinin zorlu teknik doğasını en aza indirme vaadinde bulunuyor.

SILS'in Avantajları

SILS'in konvansiyonel laparoskopiye göre varsayılan faydaları arasında nispeten gizli göbek skarı, daha az postoperatif ağrı, hızlı iyileşme, trokar yerleşimi sırasında viseral ve vasküler yaralanma ile ilişkili morbidite, postoperatif yara enfeksiyonu ve fıtık oluşumunun azaltılması ve birden fazla trokar bölgesi kapanması. Çalışmalar ayrıca, SILS uygulanan kadınların geleneksel laparoskopik cerrahi uygulananlara kıyasla postoperatif ağrı profilleri rapor ettiğini ileri sürmüştür. insizyonun tek bölgesi olarak kas veya sinirler.

Uygulama

SPL tekniği ayarlanabilir gastrik bantlama, apendektomi kolesistektomi, kolektomi, fıtık onarımı, histerektomi, kol gastrektomi, nefrektomi ve sakrokolpopeksi gibi birçok ameliyat türünü gerçekleştirmek için kullanılmıştır. Bir dizi tek kesi tekniği özel enstrümantasyon kullansa da, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'daki çoğu SPL operasyonu standart enstrümantasyon kullanmıştır. Tek port, göbek deliğinde 15 mm'lik bir insizyondan introduser ile sokulabilir. Bu cihaz aynı anda dört cihazın kullanılmasına izin verir. DAHA AZ kolesistektomi sırasında dördüncü bir enstrüman eleştirel bir bakış açısı kazanmak için zorunlu hale gelir. Şimdiye kadar cerrahlar infundibulum'u nasıl geri çekecekleri konusunda yaratıcıydılar; dikişler ve diğer yeni retraksiyon yöntemleri bildirilmiştir. Cihazın kanalı sabit bir kavisli infundibular tutucunun eklenmesine izin verir; bu, geleneksel dört portlu laparoskopik kolesistektomide uygulanmakta olan metodolojinin tekrarlanmasına yardımcı olur.

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin