Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerCerrahi doğrusal zımba

Laparoskopi Cerrahisinde Tek Erişimli Tek Kullanımlık Endoskopik Cerrahi

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Laparoskopi Cerrahisinde Tek Erişimli Tek Kullanımlık Endoskopik Cerrahi

Single Access Disposable Endoscopic Surgery For Laparoscopy Surgery
Single Access Disposable Endoscopic Surgery For Laparoscopy Surgery

Büyük resim :  Laparoskopi Cerrahisinde Tek Erişimli Tek Kullanımlık Endoskopik Cerrahi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO, CE
Model numarası: QLCE
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500pcs
Fiyat: USD20-USD30/pc
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kutu, 10 adet / karton
Teslim süresi: 10-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 5000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Özellikleri: Minimal İnvaziv Cihaz Uygulama: Bariatrik cerrahi
Boyutu: 25 mm Sterilizasyon: ETO Sterilizasyonu
Kısaltm a: SILS
Vurgulamak:

cerrahi zımba tabancası

,

dikiş zımba tabancası

Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in /data/www/libs/myt/tran/google4vps.php on line 263

Laparoskopi cerrahisi için tek kullanımlık tek erişimli endoskopik cerrahi

Giriş

Laparoskopik cerrahi, birçok karın ve pelvik cerrahinin standart tedavisi haline gelmiştir. Çeşitli çalışmalar, çeşitli iyi huylu ve kötü huylu durumlara laparoskopik yaklaşımın, konvansiyonel ameliyatlarla karşılaştırıldığında morbidite, daha kısa hastanede kalış süresi, iyileşmiş cerrahi sonuçları ve gelişmiş yaşam kalitesiyle sonuçlandığını kanıtlamıştır. Her ne kadar laparoskopi cerrahi yaklaşımla doğrudan ilişkili morbiditeyi azaltmış olsa da, her çalışma limanı doğasında kanama, enfeksiyon, eşlik eden organ hasarı, fıtık oluşumu ve azalmış kozmetik sonuç riski taşır. Cerrahi aletler ve tasarımdaki gelişmeler, minimal erişimli cerrahinin daha da minimal olmasını sağlamıştır.

Minimal invaziv cerrahi alanındaki son gelişmelerden biri, tek kesi laparoskopik cerrahinin (SILS) çeşitli jinekolojik prosedürlerde artan kullanımıdır. SILS, önceden varolan skar olan göbekte tek bir kesi ile laparoskopik cerrahiye izin veren gelişmiş minimal invaziv bir yaklaşımdır. SILS, tek bir çok kanallı port erişim sistemi kullanarak, minimal invaziv cerrahinin kozmetik faydalarını daha da arttırmak ve aynı zamanda birden fazla çalışma portu ile ilişkili potansiyel riskleri ve morbiditeyi en aza indirmek için bir girişimdir. Genel cerrahi ve üroloji literatüründen elde edilen veriler, kolesistektomi, apendektomi, nefrektomi ve hemikolektomi dahil olmak üzere çeşitli prosedürler için kullanıldığında bu tekniğin teknik uygulanabilirliğini ve tekrarlanabilirliğini göstermiştir. Üroloji, cerrahi ve onkoloji çalışmalarından elde edilen bu erken raporlar SILS olduğunu belirtir. sadece estetik üstünlüğü değil aynı zamanda konvansiyonel laparoskopik yaklaşımlarla karşılaştırıldığında postoperatif morbidite, erken iyileşme ve postoperatif analjezi gereksinimlerinin azalmasına yol açan potansiyel bir cerrahi yenilik.

Avantajları ve Endikasyonları

Daha iyi kozmetik sonuçların ötesinde, LESS'in avantajları arasında postoperatif ağrının azalması, trokar yerleştirilmesiyle ilişkili operatif komplikasyonların azaltılması (örn. Yara enfeksiyonları, epigastrik damar hasarı ve organ herniasyonu) ve daha büyük bir insizyonla daha kolay örnek çıkarılması (örnekler laparoskopik torba). Bu faydalar özellikle estetik sonucun çok önemli olduğu pediatrik ve genç popülasyonlarla ilgilidir.

Uygulama

Hemen hemen tüm vücut boşluklarına küçük bir deri insizyonu yoluyla girilebilir, bu nedenle LESS'in teorik uygulamaları sınırsız gibi görünmektedir. Bununla birlikte, pratik bir şekilde, bu ifade tamamen doğru değildir. Her ne kadar LESS hemen hemen tüm tanısal, ekstrüktif ve rekonstrüktif cerrahi için başarılı bir şekilde kanıtlanmış olsa da, hasta seçimi, ekibin cerrahi becerileri, ameliyat süresi, ameliyathane kurulumu ve cihazların kullanılabilirliği ile ilgili sınırlamalar vardır. Ürolojide, LESS esas olarak böbrek, üreteral ve prostat cerrahisi için tanımlanmıştır. En uzmanlaşmış merkezlerde artık adrenal, mesane ve testiküler minimal invaziv cerrahi için de kullanılmaktadır. Pediatrik popülasyonda LESS'in daha yavaş kullanılmasına rağmen, günümüzde pediyatrik ürolojide görünüşte iyi sonuçlar veren çeşitli LESS prosedürleri tanımlanmıştır.İşlevsiz böbrek için nefrektomi iyi bir örnektir.

Pediatrik ürolojide LESS'in bir başka olağan uygulaması varikoselektomidir. Ortalama ameliyat süresi <1 saatti ve tüm hastalar ameliyatları ile aynı gün taburcu edildi ve hiçbiri yeniden hastaneye yatırılmaya gerek duymadı. Varikosel nüksü veya intraoperatif veya postoperatif komplikasyonlar yoktu.

yara enfeksiyonu, hidrosel veya kesi yeri hernisi.

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin