Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerEnfeksiyon Hastalıkları Kan Testleri

Yüksek Hassasiyet Dengue IgG / IgM Hızlı Teşhis testi, kolay ve hızlı işlem, Gold Colloidal

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Yüksek Hassasiyet Dengue IgG / IgM Hızlı Teşhis testi, kolay ve hızlı işlem, Gold Colloidal

High Accuracy  Dengue IgG/IgM Rapid Diagnostic test, easily and quick operation, Gold Colloidal method
High Accuracy  Dengue IgG/IgM Rapid Diagnostic test, easily and quick operation, Gold Colloidal method High Accuracy  Dengue IgG/IgM Rapid Diagnostic test, easily and quick operation, Gold Colloidal method High Accuracy  Dengue IgG/IgM Rapid Diagnostic test, easily and quick operation, Gold Colloidal method

Büyük resim :  Yüksek Hassasiyet Dengue IgG / IgM Hızlı Teşhis testi, kolay ve hızlı işlem, Gold Colloidal En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.55-USD1
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/T, Batı Birliği
Yetenek temini: 500000PCS/AY
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Tropikal hastalık Biçim: Şerit / Kaset
Numune: Tam Kan / Serum / Plazma Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: Dang IgG / IgM
Doğruluk: 93,58%
Vurgulamak:

enfeksiyon kan testi

,

evde kan testi seti

Yüksek Hassasiyet Dengue IgG / IgM Hızlı Teşhis testi, kolay ve hızlı işlem, Gold Colloidal

Ürün Adı: Dang IgG / IgM Hızlı Testi (Kaset)

KULLANIM AMACI: Dang IgG / IgM Hızlı Testi, insan tam kan, serum veya plazmasında, dang virüsüne karşı IgM ve IgG antikorlarının tespiti için yapılan kalitatif bir testtir. Bu test sadece in vitro diagnostik kullanım içindir.

ARKA FON

Dang Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), primer ve sekonder Dang tanısında yardımcı olarak insan tam kanında, serumunda veya plazmasında Dang virüsüne karşı IgG ve IgM antikorlarının kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünoassaydır enfeksiyonları.

Dang, Aedes aegypti ve Aedes albopictus sivrisinekleri tarafından bulaşan bir virüsten koruma yazılımıdır. Dünyanın tropikal ve subtropikal bölgelerinde yaygın olarak dağılır, 1 ve yıllık 100 milyon enfeksiyona neden olur.2 Klasik Dang enfeksiyonu ani başlayan ateş, yoğun baş ağrısı, miyalji, artralji ve döküntü ile karakterizedir. Primer Dang enfeksiyonu, IgM antikorlarının ateş başlangıcından 3 ila 5 gün sonra tespit edilebilir bir seviyeye yükselmesine neden olur. IgM antikorları genel olarak 30 ila 90 gün devam eder.3 Endemik bölgelerdeki çoğu Dang hastası, 4, IgM yanıtından önce veya eşzamanlı olarak eşzamanlı olarak ortaya çıkmaktadır.5 Bu nedenle spesifik anti-Dang IgM ve IgG antikorları ayrıca primer ve sekonder enfeksiyonları ayırt etmeye de yardımcı olabilir.

Dang Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), insan tam kan, serum veya plazmasındaki IgG ve IgM Dang antikorlarının saptanması için Dang antijen kaplı renkli parçacıkların bir kombinasyonunu kullanan hızlı bir testtir.

Test Prensibi

Dang Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), tam kan, serum veya plazmada Dang antikorlarının tespiti için kalitatif bir membran bazlı immünolojik testtir. Bu test iki bileşenden oluşur, bir IgG bileşeni ve bir IgM bileşeni. IgG bileşeninde anti-insan IgG, IgG test çizgisi bölgesinde kaplanır. Test sırasında, numune test kasetindeki Dang antijen kaplı parçacıklarla reaksiyona girer. Karışım daha sonra kılcal hareket ile kromatografik olarak membran üzerinde yukarı doğru hareket eder ve IgG test çizgisi bölgesindeki anti-insan IgG ile reaksiyona girer. Örnek, Dang'a karşı IgG antikorları içeriyorsa, IgG test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi görünecektir. IgM bileşeninde anti-insan IgM, IgM test çizgisi bölgesinde kaplanır. Test sırasında, numune insan karşıtı IgM ile reaksiyona girer. Örnekte varsa, Dang IgM antikorları, test kasetindeki anti-insan IgM ve Dang antijen kaplı parçacıklarla reaksiyona girer ve bu kompleks, IgM test hattı bölgesinde renkli bir çizgi oluşturan anti-insan IgM tarafından yakalanır. .

Bu nedenle, örnek, Dang IgG antikorları içeriyorsa, IgG test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi görünecektir. Örnek Dengue IgM antikorları içeriyorsa, IgM test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi görünecektir. Örnek, Dang antikorları içermiyorsa, test çizgisi bölgelerinin hiçbirinde renkli bir çizgi görünmez ve bu da negatif bir sonucu gösterir. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

TEST PROSEDÜRÜ

1. Testten önce, bastırılmış test cihazını oda sıcaklığına (15-30 ℃) getirin. Testi gerçekleştirmeye hazır oluncaya kadar poşeti açmayın.

2. Test cihazını kapalı poşetten çıkarın. Düz, temiz ve kuru bir yüzeye koyun.

3. Numune kuyucuğuna 1 damla tam kan çekmek için yavaşça pipet kullanın.

4. Tampon şişesini dikey tutun ve numuneye 1-2 damla ekleyin. / Bir pipet kullanıyorsanız,

Çapraz bulaşmayı önlemek için yenisini değiştirin. Tampon 2-3 damla çizin ve aktarın.

iyi örnek

5. Test sonuçlarını 10-15 dakika içinde yorumlayın. 20 dakika sonra yorum yapmayın.

Dikkat: Yukarıdaki yorumlama süresi, 15 - 30 ° C oda sıcaklığına dayanmaktadır. Oda sıcaklığınız 15 ° C'den önemli ölçüde düşükse, tercümanlık süresi 30 dakikaya kadar arttırılmalıdır.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

IgG Pozitif:

Kontrol çizgisi ve IgG çizgisi (T1) sonuç penceresinde görünür. Test, IgG antikorları için pozitiftir. Bu geçmiş bir dang enfeksiyonunu gösterir.

IgM Pozitif:

Sonuç çizgisinde kontrol çizgisi ve IgM çizgisi (T2) görünür. Test, IgM antikorları için pozitiftir. Bu primer dang enfeksiyonunu gösterir.

IgM ve IgG Pozitif:

Sonuç çizgisinde kontrol çizgisi, IgM (T2) ve IgG (T1) çizgileri görülür. Test, IgM ve IgG antikorları için pozitiftir. Bu ikincil bir dang enfeksiyonunu gösterir.

Negatif:

Kontrol çizgisi, sonuç penceresinde görülebilen tek çizgidir. IgG veya IgM antikoru tespit edilmedi. Sonuç, dang enfeksiyonunu dışlamaz. Belirtiler devam ederse, 3-5 gün içinde hastadan yeni bir örnek alınmalı ve tekrar test edilmelidir (sınırlamalar bölümüne bakın).

Geçersiz:

Kontrol çizgisi, sonuç penceresinde görünmüyorsa, test bölgesinde hattın bulunup bulunmadığına bakılmaksızın, test sonuçları GEÇERSİZDİR.

PERFORMANS ÇALIŞMASI

Dang IgG / IgM Hızlı Test kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma) serokonversiyon paneli örneklerini doğru bir şekilde tanımlamış ve klinik örnekler kullanarak önde gelen ticari ELISA Dang IgG testi ve Eliza Dengue IgM testi ile karşılaştırılmıştır.

Sonuçlar, Dang IgG Hızlı Test kasetinin (Tam Kan / Serum / Plazma) nispi hassasiyetinin% 86.91, nispi spesifikliğinin% 97.59 ve doğruluğunun% 89.53 olduğunu göstermektedir.

Yöntem ELISA Dang IgG'si
Toplam Sonuç
Sonuçlar Pozitif Negatif
Dang IgG'si
Pozitif 445 4 449
(Tam Kan / Serum / Plazma)
Negatif 67 162 229
Toplam Sonuç 512 166 678
Bağıl Hassasiyet:% 86.91
Nispeten Spesifiklik:% 97,59.
Doğruluk: 89.53%

Sonuçlar, Dang IgM Hızlı Test kasetinin (Tam Kan / Serum / Plazma) bağıl duyarlılığının% 84,83, bağıl özgüllüğün% 86,91 ve% 91,45'lik bir doğruluk olduğunu göstermektedir.

Yöntem ELISA Dang IgM'si
Toplam Sonuç
Sonuçlar Pozitif Negatif
Dang IgM'si
Pozitif 246 14 260
(Tam Kan / Serum / Plazma)
Negatif 44 374 418
Toplam Sonuç 290 388 678
Bağıl Hassasiyet:% 84,83
Nispeten Spesifiklik:% 86.91.
Doğruluk: 91,45%

Sonuç:

Örnek korelasyon sonuçları, Dang IgG Hızlı Test kasetinin nispi duyarlılığının% 86,91, nispi özgüllüğünün% 97,59 ve piyasada satılan bir Dengue IgG ELISA testiyle kıyaslandığında% 89,53'lük bir hassasiyet olduğunu göstermektedir.

Örnek korelasyon sonuçları, Dang IgM Hızlı Test kasetinin nispi duyarlılığının% 84,83, nispi özgüllüğünün% 86,91 olduğunu ve piyasada satılan bir Dengue IgM ELISA SET ile kıyaslandığında% 91,45'lik bir doğruluğunu gösterir.

NOT: Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir cihazla tekrarlayın. Sorun devam ederse, lütfen yerel distribütörünüzle iletişim kurun.

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin