Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

6 1 Oral İlaç Bağımlılığı Test Kiti Tükürük Örneği Yüksek Hassasiyetli Çoklu Kaset

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

6 1 Oral İlaç Bağımlılığı Test Kiti Tükürük Örneği Yüksek Hassasiyetli Çoklu Kaset

6 In 1 Oral Drug Abuse Test Kit Saliva Specimen High Accuracy Multiple Cassette
6 In 1 Oral Drug Abuse Test Kit Saliva Specimen High Accuracy Multiple Cassette 6 In 1 Oral Drug Abuse Test Kit Saliva Specimen High Accuracy Multiple Cassette

Büyük resim :  6 1 Oral İlaç Bağımlılığı Test Kiti Tükürük Örneği Yüksek Hassasiyetli Çoklu Kaset En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: hızlı test Biçim: Çoklu panel
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: Kötüye İlaç
Vurgulamak:

drug test strips

,

accurate drug test kits

6 in 1 Oral İlaç test kitleri, Tükürük Örneği, Yüksek Hassasiyet, kolay ve hızlı, çoklu kaset, Altın kolloidal

Kullanım amacı

AMP / MET / COC / OPI / THC / BZO için Oral Sıvı İlaç Tarama Cihazı, aşağıdaki kesimdeki oral sıvılardaki amfetamin, metamfetamin, kokain, opiatlar, THC, BZO ve bunların metabolitlerinin kalitatif tespiti için bir yanal akış kromatografik immünoassaydir. -off konsantrasyonları:

Ürün Kedi yok Örnek Duyarlılık
Uyuşturucu Test Kitleri Tükürük
AMP YD101S3 Tükürük 1000 ng / mL
YD101C4
BAR YD201S3 Tükürük 300 ng / mL
YD201C4
BZO YD301S3 Tükürük 300 ng / mL
YD301C4
COC YD401S3 Tükürük 300 ng / mL
YD401C4
MOR ( MOP ) YD501S3 Tükürük 300 ng / mL
YD501C4
MET YD601SM Tükürük 500 ng / mL
YD601CM
MTD YD701S3 Tükürük 300 ng / mL
YD701C4
MDMA YD801S3 Tükürük 500 ng / mL
YD801C4
THC YD901S3 Tükürük 50 ng / mL
YD901C4
BUP YD111S3 Tükürük 100 ng / mL
YD111C4
PCP YD121S3 Tükürük 25 ng / mL
YD121C4
K2 YD131S3 Tükürük 50 ng / mL
YD131C4
OPI YD141S3 Tükürük 2000 ng / mL
YD141C4

Bu test sadece bir ön analitik test sonucu sağlar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Gaz kromatografisi / kütle spektrometresi (GC / MS) ve gaz kromatografisi / tandem kütle spektrometrisi (GC / MS / MS) tercih edilen doğrulayıcı yöntemlerdir. Özellikle ön olumlu sonuçlar ortaya çıktığında, herhangi bir kötüye kullanım testi sonucu için profesyonel yargı uygulanmalıdır.

özet

AMP / MET / COC / OPI / THC / BZO için Oral Sıvı İlaç Tarama Cihazı ve bunların metabolitleri, bir alet kullanılmadan yapılabilecek hızlı, oral sıvı tarama testidir. Test, insan oral sıvısındaki yüksek seviyedeki spesifik ilaçların seçici olarak algılanması için monoklonal antikorlar kullanır.

Amfetamin (AMP)

Amfetamin, terapötik endikasyonları olan bir sempatomimetik amindir. İlaç genellikle nazal inhalasyon veya oral alım yoluyla kendi kendine alınır. Uygulama yoluna bağlı olarak, kullanımdan sonra 5-10 dakika kadar kısa sürede oral sıvıda amfetamin tespit edilebilir1. Amfetamin, kullanımdan sonra 72 saate kadar oral sıvılarda tespit edilebilir1. Oral Sıvı İlaç Elek Cihazı'nda bulunan amfetamin tahlili, oral sıvıdaki amfetamin konsantrasyonu 50 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Metamfetamin (MET)

Metamfetamin, amfetaminle kimyasal olarak ilişkili ancak daha büyük CNS stimülasyon özelliklerine sahip güçlü bir uyarıcıdır. İlaç genellikle burun solunması, sigara içilmesi veya ağızdan alınması ile kendi kendine verilir. Uygulama yoluna bağlı olarak, metamfetamin kullanımdan sonra 510 dakika kadar erken bir sürede oral sıvıda tespit edilebilir1. Metamfetamin kullanımdan sonra 72 saate kadar oral sıvılarda tespit edilebilir1. Oral Sıvı İlaç Elek Cihazı içinde yer alan Metamfetamin deneyi, oral sıvıdaki metamfetamin konsantrasyonu 50 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Kokain (COC)

Kokain, güçlü bir merkezi sinir sistemi (CNS) uyarıcısı ve koka bitkisinden (eritroksilum koka) elde edilen lokal bir anestezidir. İlaç genellikle burun soluma, intravenöz enjeksiyon ve serbest bazda sigara içme yoluyla verilir. Uygulama yoluna bağlı olarak, kokain ve metabolitler, benzoilekgonin ve ekgonin metil ester, kullanımdan sonra 5-10 dakika kadar erken bir sürede oral sıvı içinde tespit edilebilir. Kokain ve benzoilekgonin, kullanımdan sonra 24 saate kadar oral sıvılarda tespit edilebilir1. Kokain ve opiatlar için Oral Sıvı İlaç Elek Cihazı'nda bulunan kokain deneyi, oral sıvıdaki kokain metaboliti 20 ng / mL'yi aştığında pozitif bir sonuç verir.

Opiatlar (OPI)

Uyuşturucu sınıfı opiatları, morfin ve kodein gibi doğal olarak oluşan bileşikler ve eroin gibi yarı sentetik ilaçlar dahil olmak üzere afyon haşhaşından türetilen herhangi bir ilacı belirtir. Opiatlar merkezi sinir sistemini baskılayarak ağrıyı kontrol ederler. İlaçlar, uzun süre kullanıldığında bağımlılık yaratan özellikler gösterir; yoksunluk belirtileri terleme, sallama, bulantı ve sinirlilik olabilir. Opiatlar oral yoldan veya intravenöz, intramüsküler ve subkütanı içeren enjeksiyon yolları ile alınabilir; yasa dışı kullanıcılar ayrıca damar içine veya burun soluma yoluyla da alabilir. 40 ng / mL'lik bir immünoassay kesme seviyesi kullanılarak, tek bir oral dozu takiben 1 saat içinde oral sıvıda kodein tespit edilebilir ve dozdan sonra 7-21 saat boyunca tespit edilebilir kalabilir. Eroin metabolit 6-monoacetylmorphine (6-MAM), metabolize edilmemiş atılımda daha yaygın olarak bulunur ve ayrıca kodeinin ve eroinin başlıca metabolik ürünüdür.

Oral Sıvı İlaç Elek Cihazı içinde yer alan afyon tahlili, oral sıvıdaki afyon konsantrasyonu 40 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Esrar (THC)

Esrar bitkisinde (kenevir sativa) aktif madde olan tetrahidrokanabinol (THC), kullanımdan kısa bir süre sonra oral sıvıda tespit edilebilir. İlacın tespit edilmesinin öncelikle ilacın ağzına doğrudan maruz kalması (oral ve sigara içme uygulamaları) ve ilacın yanak boşluğunda tutulması sonucu olduğu düşünülmektedir.3 Tarihsel çalışmalar THC için bir tespit penceresi göstermiştir. ilaç kullanımından sonra 14 saate kadar oral sıvıda. 3 Oral Sıvı İlaç Elek Cihazı'nda bulunan THC tahlili, oral sıvıdaki Δ9-THC konsantrasyonu 50 ng / mL'yi aştığında pozitif sonuç verir.

Benzodiazepin (BZO):

Benzodiazepinler, endişe ve uyku bozukluklarının semptomatik tedavisi için sıklıkla reçete edilen ilaçlardır. Etkilerini gamma aminobutirik asit (GABA) adı verilen bir nörokimyasal içeren spesifik reseptörler vasıtasıyla üretirler. Daha güvenli ve daha etkili olduklarından, Benzodiazepinler hem kaygı hem de uykusuzluk tedavisinde Barbitüratların yerini almıştır. Benzodiazepinler ayrıca bazı cerrahi ve tıbbi prosedürlerden önce ve nöbet bozukluklarının ve alkol yoksunluğunun tedavisinde sakinleştirici olarak kullanılır.

Test Prensibi

AMP / MET / COC / OPI / THC / BZO için Oral İlaç Tarama Cihazı, rekabetçi bağlanma prensibine dayanan bir immünolojik testtir. Oral sıvı numunesinde bulunabilecek olan ilaçlar, kendi spesifik antikorlarındaki bağlanma yerleri için kendi ilaç konjugatlarına karşı rekabet eder.

Test sırasında oral sıvı numunesinin bir kısmı kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Kesme sıvısının konsantrasyonunun altındaki oral sıvı örneğinde mevcutsa, bir ilaç, spesifik antikorunun bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor daha sonra ilaç-protein konjugatı ile reaksiyona girecek ve spesifik ilaç şeridinin test çizgisi bölgesinde görünür bir renkli çizgi görünecektir. İlacın oral sıvı numunesinde kesme konsantrasyonunun üstünde bulunması, antikorun bütün bağlanma yerlerini doyuracaktır. Bu nedenle, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacak.

Bir ilaç-pozitif oral sıvı örneği, ilaç rekabeti nedeniyle şeridin spesifik test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmazken, ilaç-negatif bir oral sıvı örneği, ilaç yokluğu nedeniyle test çizgisi bölgesinde bir çizgi üretecektir rekabet.

Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir. REAKTİFLER

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

NEGATİF: * İki satır görünür. Bir renkli çizgi kontrol bölgesinde (C) olmalı ve bitişiğindeki bir başka belirgin renkli çizgi de test bölgesinde olmalıdır (İlaç / T). Bu negatif sonuç, ilaç konsantrasyonunun saptanabilir seviyenin altında olduğunu gösterir. * NOT: Test çizgisi bölgesindeki (İlaç / T) rengin rengi değişecektir, ancak soluk bir çizgi olsa bile negatif olarak kabul edilmelidir.

POZİTİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test bölgesinde hiçbir çizgi görünmüyor (Drug / T). Bu pozitif sonuç, ilaç konsantrasyonunun saptanabilir seviyenin üstünde olduğunu gösterir. GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test paneli kullanarak tekrarlayın. Sorun devam ederse, lotu derhal kullanmayı bırakın ve üreticiye başvurun.

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin