Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerEnfeksiyon Hastalıkları Kan Testleri

Bir Adım yüksek doğruluk Strep Hızlı Teşhis testi, hızlı ve kolay kullanım, Çubuk örneği, altın çarpışması yöntemi

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Bir Adım yüksek doğruluk Strep Hızlı Teşhis testi, hızlı ve kolay kullanım, Çubuk örneği, altın çarpışması yöntemi

One Step high accuracy  Strep A Rapid Diagnostic test , quick and easily operation, Swab specimen,gold collidal method
One Step high accuracy  Strep A Rapid Diagnostic test , quick and easily operation, Swab specimen,gold collidal method One Step high accuracy  Strep A Rapid Diagnostic test , quick and easily operation, Swab specimen,gold collidal method One Step high accuracy  Strep A Rapid Diagnostic test , quick and easily operation, Swab specimen,gold collidal method

Büyük resim :  Bir Adım yüksek doğruluk Strep Hızlı Teşhis testi, hızlı ve kolay kullanım, Çubuk örneği, altın çarpışması yöntemi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,
Model numarası: Kaset
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Sınıflandırma: bulaşıcı Biçim: Şerit / Kaset
Numune: Tam Kan / Serum / Plazma Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: Strep A Ag
Özel: 97.89%
Vurgulamak:

enfeksiyon kan testi

,

evde kan testi seti

Bir Adım yüksek doğruluk Strep Hızlı Teşhis testi, hızlı ve kolay kullanım, Çubuk örneği, altın çarpışması yöntemi

Ürün Adı: Bir Adım Strep A Hızlı Teşhis test kaseti

Aksesuarlar:

Test Kasetleri Sterilize Çubuklar Numune Ekstraksiyon Tamponu
Tüp ipuçları İş İstasyonu Paket ekleme
Ekstraksiyon Tüpleri

Kullanım amacı:

Strep A Hızlı Test Ölçüm Çubuğu, A Grubu Streptokok enfeksiyonu tanısına yardımcı olmak için Strep A antijenlerinin boğaz swab örneklerinden kalitatif tespiti için hızlı bir kromatografik immünolojik testtir.

Özet:

Streptococcus pyogenes, farenjit, solunum yolu enfeksiyonu, impetigo, endokardit, menenjit, puerperal sepsis ve artrit gibi ciddi enfeksiyonlara neden olabilen Lancefield A grubu antijenlerini içeren, hareketli olmayan gram-pozitif kokudur. romatizmal ateş ve peritonsiller apsesi de dahil olmak üzere ciddi komplikasyonlara.2 Grup A Streptokok enfeksiyonu için geleneksel tanı prosedürleri, canlı organizmaların 24 ila 48 saat veya daha uzun süre gerektiren teknikleri kullanarak izole edilmesini ve tanımlanmasını içerir.3.4 Boğaz swab örneklerinde Strep A antijenlerinin varlığını nitel olarak saptayarak 5 dakika içinde sonuç verir. Test, bir boğaz çubuğu örneğindeki Strep A antijenlerini seçici olarak saptamak için tüm hücre Lancefield Grup A Streptococcus'a özgü antikorları kullanır.

TEST PR TESİSATI

Strep A Hızlı Test Kaseti, bir boğaz sürüsündeki Strep A karbonhidrat antijeninin tespiti için kalitatif, yanal akışlı bir immünoassay. Bu testte, Strep A karbonhidrat antijenine özgü antikor testin test bölgesi bölgesinde kaplanmıştır. Test sırasında çıkarılan boğaz çubuğu numunesi, bir antikorla partiküllerin üzerine kaplanan Strep A'ya karşı reaksiyona girer. Karışım, antikor ile membrandaki Strep A'ya reaksiyona girmesi ve test çizgisi bölgesinde bir renk çizgisi meydana getirmesi için zardan geçer. Test çizgisi bölgesinde bu renk çizgisinin varlığı pozitif bir sonuç gösterirken, onun bulunmaması negatif bir sonucu gösterir. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun bir numune hacmi eklendiğini ve membran fitili meydana geldiğini gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

TEST PROSEDÜRÜ

Testten önce test, reaktifler, swab örneği ve / veya kontrollerin oda sıcaklığına (15-30 ° C) ulaşmasını sağlayın.

  1. Test kasetini kapalı folyo poşetten çıkarın ve en kısa zamanda kullanın. Folyo kese açıldıktan hemen sonra test yapılırsa en iyi sonuçlar alınacaktır.
  2. Ekstraksiyon Reaktifi 1 şişesini dikey olarak tutun ve bir ekstraksiyon tüpüne 4 tam damla (yaklaşık 240 µl) Ekstraksiyon Reaktifi 1 ekleyin. Ekstraksiyon Reaktifi 1 renklidir. Ekstraksiyon Reaktifi 2 şişesini dikey olarak tutun ve tüpe 4 tam damla (yaklaşık 160 )l) ekleyin. Ekstraksiyon Reaktifi 2 renksizdir. Ekstraksiyon tüpünü hafifçe döndürerek çözeltiyi karıştırın. Ekstraksiyon Reaktifi 2'nin Ekstraksiyon Reaktifi 1'e eklenmesi çözeltinin rengini kırmızıdan sarıya değiştirir.
  3. Swabı ekstraksiyon tüpüne hemen ekleyin, swabı kuvvetlice 15 kez çalkalayın, swabı 2 dakika boyunca ekstraksiyon test tüpünde bırakın.
  4. Swabı tüpün kenarına doğru bastırın ve swabı çıkarırken tüpün altını sıkarak sıvının çoğu tüpün içinde kalsın. Swabı atın.
  5. Damlalık ucunu ekstraksiyon tüpünün üstüne yerleştirin. Test kasetini temiz ve düz bir yüzeye yerleştirin.
  6. Test kasetinin örnek kuyucuğuna 3 damla damla (yaklaşık 150μl) ekleyin, sonra zamanlayıcıyı başlatın. Numune içine hava kabarcıkları sıkılmasından kaçının. Rengin görünmesini bekleyin. Sonucu 10 dakikada okuyun; 20 dakika sonra sonucu yorumlamayın.

Dikkat: Yukarıdaki yorumlama süresi, 15-30 temperature oda sıcaklığı aralığına dayanmaktadır. Oda sıcaklığınız 15 ℃ 'den önemli derecede düşükse, tercümanlık süresi 30 dakikaya kadar arttırılmalıdır.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

Pozitif:

Sonuç penceresinde iki kırmızı çizgi görünür. Test hattının yoğunluğu olabilir

kontrol hattından daha zayıf veya daha koyu. Bu hala olumlu bir sonuç anlamına gelir.

Negatif:

Kontrol çizgisi sonuç penceresinde belirir, ancak test çizgisi görünmez.

Geçersiz:

Kontrol çizgisi, sonuç penceresinde görünmüyorsa, test bölgesinde hattın bulunup bulunmadığına bakılmaksızın, test sonuçları GEÇERSİZDİR.

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ:

Klinik çalışma

Üç tıbbi değerlendirme merkezi kullanılarak, farenjit belirtileri gösteren hastalardan toplam 526 boğaz sürüsü toplandı. Her bir çubuk bir koyun kanı agar plakasına kondu ve sonra Strep A Hızlı Test Kaseti (Boğaz Çubuğu) tarafından test edildi. Plakalar, izolasyon için daha fazla çizgili hale getirildi ve daha sonra 37 ° C'de% 5-10 C02 ve bir Bacitracin diski ile 18-24 saat inkübe edildi. Negatif kültür plakaları 18-24 saat daha inkübe edildi. Olası GAS kolonileri alt kültürlendi ve ticari olarak temin edilebilen bir lateks aglütinasyon gruplama kiti ile doğrulandı. Toplam 525 örnekten 401'inin negatif olduğu, 124'ünün kültür ile pozitif olduğu doğrulandı. Bu çalışma sırasında bir Strep F örneği Test ile pozitif sonuçlar verdi. Bu örneklerden biri yeniden kültürlendi, sonra tekrar test edildi ve negatif bir sonuç verdi. Üç farklı Strep F suşu kültürlendi ve çapraz reaktivite açısından test edildi ve ayrıca negatif sonuçlar verdi.

Yöntem Kültür Toplam sonuç
Strep A Hızlı Test Kaseti Sonuçlar Pozitif Negatif
Pozitif 100 8 108
Negatif 5 350 355
Toplam sonuç 105 358 463

Bağıl Hassasiyet:% 95,2 (% 95 CI: *% 89,6 -% 98,2)

Bağıl Spesifiklik:% 97,8 (% 95 CI: *% 95,8 -% 99,0)

Genel doğruluk:% 97.2 (% 95 CI: *% 95.3 -% 98.4) * Güven Aralıkları

NOT: Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir cihazla tekrarlayın. Sorun devam ederse, lütfen yerel distribütörünüzle iletişim kurun.

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin