Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerUyuşturucu Testi Seti

Alkol Uyuşturucu Suistimal Test Kiti, Tıbbi Tükürük İlaç Test Kiti 4mm Altın Kolloidal

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Alkol Uyuşturucu Suistimal Test Kiti, Tıbbi Tükürük İlaç Test Kiti 4mm Altın Kolloidal

Alcohol Drug Abuse Test Kit , Medical Saliva Drug Test Kit 4mm Gold Colloidal
Alcohol Drug Abuse Test Kit , Medical Saliva Drug Test Kit 4mm Gold Colloidal Alcohol Drug Abuse Test Kit , Medical Saliva Drug Test Kit 4mm Gold Colloidal

Büyük resim :  Alkol Uyuşturucu Suistimal Test Kiti, Tıbbi Tükürük İlaç Test Kiti 4mm Altın Kolloidal En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Model numarası: Dipcard / kaset / şerit
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Fiyat: USD0.5-USD5
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Yöntemi: Altın Kolloidal Biçim: Şerit
Numune: İdrar Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: alkol
Vurgulamak:

self testing drug kits

,

accurate drug test kits

Tükürük Alkol Hızlı testi, 4 mm şerit Altın koloidal yöntem, tıbbi veya polis bize, kolay ve hızlı bir şekilde kullanın

Örnek: tükürük

Ben düşündüm

Tükürük Alkol Testi tükürükte alkolün varlığını tespit etmek ve göreceli kan alkol konsantrasyonunun yaklaşık olarak tahmin edilmesini sağlamak için hızlı, oldukça hassas bir yöntemdir. Bu test sadece bir ön ekran sunar. Onaylanmış bir analitik sonuç elde etmek için daha spesifik bir alternatif kimyasal yöntem kullanılmalıdır. Özellikle ön pozitif ekranlar belirtildiğinde, herhangi bir test ekranı sonucuna klinik düşünce ve profesyonel karar verilmelidir.

özet

Tüm yetişkinlerin üçte ikisi alkol almaktadır. Bir kişinin bozulduğu kandaki alkol konsantrasyonu, bireye bağlı olarak değişkendir. Her birey, beden, ağırlık, yeme alışkanlıkları ve alkol toleransı gibi bozulma seviyesini etkileyen spesifik parametrelere sahiptir. uygunsuz alkol tüketimi birçok kaza, yaralanma ve tıbbi duruma katkıda bulunur.

Test Prensibi

Tükürükteki alkol konsantrasyonunun kan ile karşılaştırılabilir olduğu iyi bilinmektedir.2,3 Tükürük Alkol Testi uçta bir reaksiyon yastığı bulunan plastik bir banttan oluşur. alkol solüsyonlarıyla temas halinde, reaksiyon yastığı, mevcut alkol konsantrasyonuna bağlı olarak renkleri hızla değiştirecektir. Ped, oldukça spesifik bir enzim reaksiyonu kullanan katı fazlı bir kimya kullanır.

Alkol Tükürük testi, rekabetçi bağlanma prensibine dayanan bir bağışıklık tahlilidir. Oral sıvı numunesinde bulunabilecek olan ilaçlar, kendi spesifik antikorlarındaki bağlanma yerleri için kendi ilaç konjugatlarına karşı rekabet eder. Test sırasında oral sıvı numunesinin bir kısmı kılcal hareket ile yukarı doğru hareket eder. Kesme sıvısının konsantrasyonunun altındaki oral sıvı örneğinde mevcutsa, bir ilaç, spesifik antikorunun bağlanma yerlerini doyurmayacaktır. Antikor daha sonra ilaç-protein konjugatı ile reaksiyona girecek ve spesifik ilaç şeridinin test çizgisi bölgesinde (T) gözle görülebilir renkli bir çizgi gösterilecektir. İlacın oral sıvı numunesinde kesme konsantrasyonunun üstünde bulunması, antikorun bütün bağlanma yerlerini doyuracaktır. Bu nedenle, renkli çizgi test çizgisi bölgesinde oluşmayacak. Bir ilaç-pozitif oral sıvı örneği, ilaç rekabeti nedeniyle şeridin spesifik test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi oluşturmazken, ilaç-negatif bir oral sıvı örneği, ilaç yokluğu nedeniyle test çizgisi bölgesinde bir çizgi üretecektir rekabet. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde (c) her zaman, uygun miktarda numune eklendiğini ve zar kıvılcımının oluştuğunu gösteren renkli bir çizgi görünecektir.

KULLANIM İÇİN KİRLİ EYLEMLER

Testten önce, kesikli şeridin oda sıcaklığına (15-27 ° c) dengelenmesini bekleyin.

  1. Teste başlamadan önce on beş (15) dakika boyunca ağzına herhangi bir şey yerleştirmekten kaçının. Bu, alkolsüz içecekler, tütün ürünleri, kahve, nefes darphane ve yiyecek vb. İçerir.
  2. folyo paketini açın ve cihazı çıkarın. Test şeridinin ucundaki reaktif yastığı gözlemleyin. reaksiyon yastığı tükürük numunesi uygulamadan önce mavi renge sahipse kullanmayın.
  3. Örnek toplama için, bu prospektüsün 2. sayfasında yer alan Prosedür talimatlarını izleyin.
  4. Reaktif pedi tükürük ile doyurun. (genellikle doygun hale gelmesi 6-8 saniye sürer.) tükürük uygulamasından hemen sonra sayacı başlat. sonucu iki (2) dakikada okuyun. Göreceli kandaki alkol seviyesini belirlemek için reaksiyon pedinin rengini verilen renk tablosu ile karşılaştırın.

SONUÇLARIN YORUMLANMASI

Olumlu: Tükürük Alkol Testi tükürük alkolünün varlığında renk değişikliği üretecektir. Renk% 0.02 nispi kan alkol konsantrasyonunda açık mavi renkten% 0.30 nispi kan alkol konsantrasyonuna yakın koyu mavi renge değişecektir. Bağıl kan alkol konsantrasyonunun yaklaşık olarak tahmin edilmesini sağlamak için bu aralığın içinde renkli pedler bulunur. Test, bitişik renk pedleri arasında görünen renkler üretebilir.

Değil e: Tükürük Alkol Testi alkol varlığına karşı çok hassastır. % 0.02 renk pedinden daha açık olan mavi bir renk, tükürükte alkol varlığına pozitif ancak% 0.02'den az göreceli kan alkolünden olumlu olarak yorumlanmalıdır.

Örnek: Tükürük Alkol Testi hiçbir renk değişikliği göstermediğinde, alkolün tespit edilemediğini belirten negatif bir sonuç olarak yorumlanmalıdır.

Geçersiz: Renk pedinin tükürük numunesini uygulamadan önce mavi rengi varsa testi kullanmayın.

Not e: Renk pedinin dış kenarlarının hafif bir renk ürettiği ancak pedin büyük bir kısmının renksiz kaldığı bir sonuç, pedin tükürük ile tam doygunluğunu sağlamak için test tekrarlanmalıdır. Test tekrar kullanılamaz.

KALİTE KONTROL

Prosedürel kontrol teste dahil edilmiştir. Kontrol bölgesinde görünen bir çizginin iç prosedür kontrolü olduğu kabul edilir. Yeterli numune hacmini, yeterli membran esnekliğini ve doğru prosedürel tekniği onaylar.

Kontrol standartları bu kitle birlikte verilmez. Bununla birlikte, test prosedürünü onaylamak ve uygun test performansını doğrulamak için pozitif ve negatif kontrollerin iyi laboratuar uygulaması olarak test edilmesi önerilir.

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin