Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerEv test kitleri

Tri - Line HIV 1,2, O Evde Test Kitleri Kan Örneği 4mm Kaset Özel Testi

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Tri - Line HIV 1,2, O Evde Test Kitleri Kan Örneği 4mm Kaset Özel Testi

Tri - Line HIV 1,2,O Home Testing Kits Blood Specimen 4mm Cassette Private Test
Tri - Line HIV 1,2,O Home Testing Kits Blood Specimen 4mm Cassette Private Test Tri - Line HIV 1,2,O Home Testing Kits Blood Specimen 4mm Cassette Private Test Tri - Line HIV 1,2,O Home Testing Kits Blood Specimen 4mm Cassette Private Test Tri - Line HIV 1,2,O Home Testing Kits Blood Specimen 4mm Cassette Private Test

Büyük resim :  Tri - Line HIV 1,2, O Evde Test Kitleri Kan Örneği 4mm Kaset Özel Testi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485,
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 10000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Ev Testleri Biçim: malzeme
Numune: Tam Kan / Serum / Plazma Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: HIV 1,2, O ev testi
Doğruluk: 99.93%
Vurgulamak:

Evde tıbbi test kitleri

,

evde hastalık test kitleri

Üçlü HIV 1,2 & O evde kan test kitleri, 4mm kaset seti, bireysel özel paket, özel kendi kendine test içinAksesuarlar:

Test Kasetleri Antiseptik silin Steril neşter
Pippette Steril gazlı bez pad Paket ekleme
TamponKULLANIM AMACI:


HIV 1.2.O Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), İnsan Bağışıklık Yetmezlik Virüsü (HIV) tip 1, tip 2 ve alt tip O'ya tam kan, serum veya plazmada bulunan antikorların kalitatif tespiti için hızlı kromatografik bir immünoassaydır. HIV enfeksiyonu tanısında yardımcı olur.


TESTİN ÖZETİ VE AÇIKLAMASI


HIV (İnsan Bağışıklık Yetmezliği Virüsü), Edinilmiş Bağışıklık Yetersizliği Sendromunun (AIDS) etiyolojik ajanıdır. Virion, konak hücre zarından türetilmiş bir lipit zarf ile çevrilidir. Zarfın üzerinde birkaç viral glikoprotein vardır. Her virüs, iki pozitif pozitif genomik RNA kopyası içerir. HIV-1, AIDS ve AIDS ile ilgili kompleksi olan hastalardan ve AIDS'i geliştirme potansiyeli yüksek olan sağlıklı kişilerden izole edilmiştir.1 HIV-1, M Tipi ve M Tipi O'dan oluşur. HIV-1'in çok farklı suşları ilk olarak kabul edildi. 1990'da geçici olarak Alt Tip O olarak gruplandı ve bu varyasyon HIV-1'e benzer glikoprotein markörlerine sahipti, fakat protein marköre hafif bir varyasyonu vardı. Her ne kadar nadiren HIV-1 ve HIV-2 ile karşılaştırıldığında, Subtype O'nun neden olduğu enfeksiyonlar şu ana kadar Afrika (Kamerun), Fransa ve Almanya'da tespit edilmiştir. HIV-2, Batı Afrika AIDS hastalarından ve seropozitif asemptomatik bireylerden izole edilmiştir.2 HIV-1, HIV-2 ve Subtype O hepsi bağışıklık tepkilerini ortaya çıkarır.3 Serum, plazma veya tam kanda HIV antikorlarının tespiti en etkili olandır Bir bireyin HIV'ye maruz bırakılıp bırakılmadığını belirlemek ve HIV için kan ve kan ürünlerini taramak için yaygın bir yöntemdir.4 Biyolojik karakterlerindeki farklılıklara rağmen, serolojik aktiviteler ve genom dizileri, HIV-1, HIV-2 ve Alt Tip O gösterileri güçlü antijenik çapraz reaktivite.5,6 Çoğu HIV-2 pozitif serum HIV-1 bazlı serolojik testler kullanılarak tanımlanabilir. HIV 1.2.O Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), tam kan, serum veya plazma numunesinde HIV tip 1, tip 2 ve / veya Alt Tip O'ya karşı antikor varlığını nitel olarak saptamak için hızlı bir testtir


Test Prensibi


HIV 1.2.O Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), tam kan, serum veya plazmada HIV-1, HIV-2 ve Subtype O antikorlarının tespiti için kalitatif, membran bazlı bir immünolojik testtir. Membran, T1 ve T2 test çizgisi bölgelerinde rekombinant HIV antijenleri ile önceden kaplanmıştır. T1 test çizgisi HIV-1 ve Subtype O antijeni ile önceden kaplanmış ve T2 test çizgisi HIV-2 antijeni ile önceden kaplanmış. Test sırasında, tam kan, serum veya plazma örneği, test şeridindeki HIV antijen kaplı parçacıklarla reaksiyona girer. Karışım daha sonra kılcal hareket ile kromatografik olarak membran üzerinde yukarı doğru hareket eder ve test çizgisi bölgesindeki membran üzerinde rekombinant HIV antijeni ile reaksiyona girer. Eğer örnek HIV-1 ve / veya Subtype O veya HIV-2'ye antikor içeriyorsa, test çizgisi bölgesinde renkli bir çizgi görünecektir; Eğer örnek HIV-1 ve / veya Subtype O ve HIV-2'ye antikor içeriyorsa, test çizgisi bölgesinde iki renkli çizgi görünecektir. Her ikisi de olumlu bir sonuç gösteriyor. Örnek HIV-1, Subtype O ve / veya HIV-2 antikorları içermiyorsa, test çizgisi bölgesinde negatif sonuç belirten renkli bir çizgi görünmeyecektir. Prosedürel bir kontrol olarak hizmet etmek için, kontrol çizgisi bölgesinde her zaman uygun miktarda numune eklendiğini ve ince zarın oluştuğunu gösteren renkli bir çizgi görünecektir.


SONUÇLARIN YORUMLANMASI


POZİTİF: İki veya üç ayrı renkli çizgi görünür. Bir çizgi daima kontrol çizgisi bölgesinde (C) görünmeli ve test çizgisi bölgesinde / bölgelerinde (T1 ve / veya T2) bir veya iki belirgin renkli çizgi görünmelidir.

* NOT: Test çizgisi bölgesindeki (T1 ve T2) rengin yoğunluğu, numunede bulunan HIV antikorlarının konsantrasyonuna bağlı olarak değişecektir. Bu nedenle, test çizgisi bölgesindeki (T1 ve / veya T2) herhangi bir renk tonu pozitif olarak kabul edilmelidir.

NEGATİF: Kontrol bölgesinde (C) bir renkli çizgi belirir. Test çizgisi bölgelerinde (T1 ve T2) belirgin renkli çizgiler görünmüyor.

GEÇERSİZ: Kontrol çizgisi görünmüyor. Yetersiz numune hacmi veya hatalı prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir test cihazıyla tekrarlayın. Sorun devam ederse derhal test kitini kullanmayı bırakın ve yerel distribütörünüzle iletişime geçin.


SINIRLAMA

  1. HIV 1.2.O Hızlı Test Kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma) sadece in vitro diagnostik kullanım içindir. Test sadece tam kan, serum veya plazma örneklerinde HIV antikorlarının tespiti için kullanılmalıdır. Ne nitel değer ne de HIV antikorlarındaki artış oranı bu nitel test ile tespit edilemez.
  2. HIV 1.2.O Hızlı Test kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma), sadece numunedeki HIV antikorlarının varlığını gösterecektir ve HIV enfeksiyonunun tanısı için tek kriter olarak kullanılmamalıdır.
  3. Tüm hızlı test kasetlerinde olduğu gibi, tüm sonuçlar doktora sunulan diğer klinik bilgilerle birlikte yorumlanmalıdır.
  4. Test sonucu negatifse ve klinik semptomlar devam ederse, diğer klinik yöntemleri kullanarak ek test yapılması önerilir. Negatif bir sonuç, hiçbir zaman HIV enfeksiyonu olasılığını engellemez.


PERFORMANS ÇALIŞMASIHIV 1.2.O Hızlı Test kaseti (Tam Kan / Serum / Plazma) serokonversiyon paneli örneklerini doğru şekilde tanımlamış ve klinik örnekler kullanarak önde gelen ticari ELISA HIV testi ile karşılaştırılmıştır. Sonuçlar HIV 1.2.O Hızlı Test kasetinin (Tam Kan / Serum / Plazma) göreceli hassasiyetinin>% 99,9 ve göreceli özgüllüğün% 99,9 olduğunu göstermektedir.Yöntem ELISA Toplam Sonuç
HIV 1.2.O Hızlı Test kaseti Sonuçlar Pozitif Negatif
Pozitif 148 2 150
(Tam Kan / Serum / Plazma)
Negatif 0 1728 1728
Toplam Sonuç 148 1730 1878
Bağıl Hassasiyet: >% 99,9 (% 98,0 -% 100) *
Nispeten Spesifiklik:% 99,9 (% 99,6 -% 100) *
Doğruluk:% 99,9 (% 99,6 -% 100) * *% 95 Güven Aralıkları

NOT: Yetersiz numune hacmi veya yanlış prosedür teknikleri kontrol hattı arızasının en muhtemel nedenleridir. Prosedürü gözden geçirin ve testi yeni bir cihazla tekrarlayın. Sorun devam ederse, lütfen yerel distribütörünüzle iletişim kurun.

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin