Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerEv test kitleri

Tükürük Ana HIV Testi Kiti Kolayca Çalışma% 99 Doğruluk

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Tükürük Ana HIV Testi Kiti Kolayca Çalışma% 99 Doğruluk

Saliva Home HIV Test Kit Easily Operate 99% Accuracy Provide Immediate Result
Saliva Home HIV Test Kit Easily Operate 99% Accuracy Provide Immediate Result Saliva Home HIV Test Kit Easily Operate 99% Accuracy Provide Immediate Result Saliva Home HIV Test Kit Easily Operate 99% Accuracy Provide Immediate Result

Büyük resim :  Tükürük Ana HIV Testi Kiti Kolayca Çalışma% 99 Doğruluk En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Ev kitleri Biçim: kitleri ev
Numune: Tükürük Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: HIV tükürük evde kullanım
Doğruluk: 99,30%
Vurgulamak:

evde sağlık test kitleri

,

evde hastalık test kitleri

Bir adım HIV Tükürük Evde Test kitleri, iyi gizlilik, kolay ve güvenli,% 99 doğruluk, güvenli ve hızlıKULLANIM AMACI:


HIV Tükürük Evde Test kitleri, HIV-1 ve HIV-2 ile enfeksiyon teşhisine yardımcı olacak bir bakım noktası testidir. Bu hızlı HIV testi, 20 dakika kadar kısa bir sürede oral sıvıdan% 99.30 doğrulukla sonuç verir, böylece ilk ziyaret sırasında sonuçlar verir ve acil danışmanlık sağlar. Ek olarak, bu test doğum sırasında HIV durumunu bilmeyen gebe kadınlar için ve kaza sonucu enfekte bireylerin vücut sıvılarına maruz kaldıktan sonra sağlık çalışanları için yararlı olacaktır.


GİRİŞ


Edinilmiş Bağışıklık Yetersizliği Sendromu (AIDS), AIDS ile ilgili kompleks (ARC) ve AIDS öncesi, İnsan Bağışıklık Yetmezliği Virüsünün (HIV) neden olduğu düşünülmektedir. AIDS ile ilgili ilk virüs olan HIV-1 (ayrıca HTLV-III, LAV-1 ve ARV olarak da bilinir), AIDS hastalarından ve AIDS riski yüksek sağlıklı kişilerden izole edilmiştir. HIV-1 izolatlarının genetik analizi alt tiplerin varlığını belgelemiştir. Bugüne kadar, Kamerun'daki AIDS hastalarından oldukça farklı olan HIV-1 izolatlarına ek olarak, Grup M olarak tanımlanan sekiz HIV-1 alt türü (A'dan H'ye), dünya genelinde tanımlandı. ancak HIV-2 (eski adıyla LAV-2) olarak adlandırılan belirgin ikinci tip patojenik insan immün yetmezliği retrovirüsü, AIDS'li Batı Afrika hastalarından izole edilmiştir. HIV-2'nin HIV-1 ile bir dizi korunmuş diziyi paylaştığı gösterilmiştir, ancak HIV-1 ve HIV-2 arasındaki serolojik çapraz reaktivitenin numuneden numuneye oldukça değişken olduğu gösterilmiştir.
HIV'in cinsel temasla, kana maruz kalmakla (kontamine iğneler ve şırıngaları paylaşmak dahil) veya kontamine olmuş kan ürünleriyle bulaşabileceği veya doğum öncesi dönemde enfekte olmuş bir anneden fetüsüne bulaşabileceği bilinmektedir. HIV ile enfekte olan bireyler, HIV viral proteinlerine karşı antikorlar üretir. Vücut sıvılarında (örn., Kan, oral sıvı ve idrar gibi) HIV antikorlarının mevcudiyeti testi HIV enfeksiyonunun tanısında kesin bir yardımcıdır. Bununla birlikte, seropozitifliğin etkileri klinik bağlamda düşünülmelidir. Örneğin, yenidoğanlarda HIV'e karşı antikorların varlığı, HIV'e maruz kalmanın göstergesidir, ancak on sekiz aya kadar sürebilen maternal antikorların alınması nedeniyle mutlaka HIV enfeksiyonuna işaret etmez. Tersine, HIV'e karşı antikor bulunmaması, bir bireyin HIV enfeksiyonunun bulunmadığına ya da virüsü bulaştıramayacağına dair kesin kanıt olarak alınamaz. Son maruz kalmaya karşı bir antikor yanıtının, tespit edilebilir seviyelere ulaşması birkaç ay sürebilir. HIV, maruz kalmayı takiben serokonversiyondan önce muhtemelen asemptomatik, seronegatif bireylerden izole edilmiştir.
Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanılan standart laboratuvar HIV testi algoritması, bir enzim immünoassay (EIA) ile tarama ve tekrar tekrar reaktif EIA'ların Western blot testi kullanılarak onaylanmasından oluşur. Sonuçlar tipik olarak 48 saat ila 2 hafta içinde rapor edilir ve bu standart tarama ve tamamlayıcı testlerin hızlı HIV teşhisi ihtiyacını karşılamak için yetersiz kalmasını sağlar. HIV-1/2 Tükürük Antikoru Ev Testi kiti, HIV-1 ve HIV-2 ile enfeksiyonun teşhisine yardımcı olacak bir bakım testidir.


TEST İLKESİ

HIV-1/2 Tükürük Antikoru Ev Testi kiti, insan oral sıvısında HIV-1 ve HIV-2'ye karşı antikorların kalitatif tespiti için elle yapılan, görsel olarak okunan, 20 dakikalık bir immünoassaydır. HIV-1/2 Tükürük Antikoru Ev Testi kiti, tek kullanımlık bir test cihazı ve önceden ölçülmüş bir miktarda tamponlanmış geliştirici çözeltisi içeren tek kullanımlık bir şişeden oluşur. Her bir bileşen, testi oluşturmak için tek bir torbanın ayrı bölmelerinde mühürlenir. HIV-1/2 Tükürük Antikoru Ev Testi kiti, tescilli bir lateral akış immünolojik test prosedürünü kullanır. Cihazın plastik mahfazası, numunenin immüno-kromatografisi için matris ve test sonuçlarının gösterilmesi için platform sağlayan çeşitli malzemelerden oluşan bir test test şeridi içerir.
Test cihazı sonuç penceresinden izlenebilen test test şeridi, HIV zarf bölgesini temsil eden sentetik peptitler ve Test (T) bölgesinde ve Kontrol (C) 'de bir nitroselüloz membran üzerine immobilize edilmiş bir keçi anti-insan IgG prosedür kontrolünü içerir. ) sırasıyla bölge.
Test cihazındaki düz ped kullanılarak bir oral sıvı örneği toplanır, ardından test cihazının geliştirici çözeltisinin şişesine yerleştirilmesi yapılır. Örnek şeridi taşımaya devam ettikçe T bölgesi ile karşılaşır. Örnek nitroselüloz zarı üzerinde immobilize edilmiş antijenlerle reaksiyona giren antikorlar içeriyorsa, nitel olarak örnekte HIV-1 ve / veya HIV-2'ye karşı antikor varlığını gösteren kırmızımsı-mor bir çizgi görünecektir. Çizgi renginin yoğunluğu, numunede bulunan antikor miktarı ile doğrudan orantılı değildir.
Daha sonra test şeridinin yukarısında, numune C bölgesi ile karşılaşacaktır. Bu yerleşik prosedürel kontrol, bir numunenin flakona eklendiğini ve sıvının test cihazı yoluyla yeterince geçtiğini göstermeye hizmet eder. Tüm geçerli testlerin yerine getirilmesinde C bölgesinde, örneğin HIV-1 ve / veya HIV-2'ye karşı antikorlar için örneğin pozitif veya negatif olması durumunda kırmızımsı-mor bir çizgi görünecektir (Test Sonucu ve Testin Yorumlanmasına bakınız). Sonuç bölümü aşağıda).
Test sonuçları, test cihazının, test numunesini içeren geliştirici çözeltisine dahil edilmesinden 20 dakika sonra, fakat 40 dakikadan fazla bir sürede yorumlanmaz. HIV-1/2 Tükürük Antikoru Ev Testi kitini gerçekleştirmek için hassas pipetleme, önceden alım veya özel enstrümantasyon gerekmez.


TEST PROSEDÜRÜ

  1. Testten önce, lütfen ılık kaynamış su ile hafifçe gargara yapın, numune almadan önce yarım saat boyunca içmeyin veya bir şey yemeyin.
  2. Düz dolguyu dişlerin üzerine dış diş etlerine karşı yerleştirin. Düz pedi kullanarak dış dişetlerin etrafını hafifçe yukarı ve aşağı, bir kez çevirin. Ağız çatısını, yanağın iç kısmını veya dilini temizlemeyin.
  3. Düz yüzeyi test standına taşıyın ve düz yüzeyi geliştirici çözeltisinin tüpüne yerleştirin. Sonuç penceresinin öne dönük olduğundan emin olun, düz ped geliştirici çözelti şişesinin altına temas eder.
  4. Geliştirici çözeltisine yerleştirdikten sonra test cihazının arkasındaki iki deliği kapatmayın. Bunu yapmak geçersiz sonuçlara neden olabilir. Test cihazını geliştirici çözeltisi şişesinde bırakın ve bir zamanlayıcı başlatın. Test ayağını hareket ettirmeyin veya test cihazı yerleştirildikten sonra, sonuçları okuyana kadar test cihazını şişeden çıkarmayın.
  5. Sonuçları iyi aydınlatılmış bir alanda en az 20 dakika ancak en fazla 40 dakika sonra okuyun.
  6. Sonuçları okuyun: “C” VE “T” alanının karşısında bir bant olup olmadığını not edin.
SONUÇLARIN YORUMLANMASI


Pozitif:
Sonuç penceresinde iki pembe çizgi görünür. Bu, numunenin saptanabilir miktarda H. Pylori antikoru içerdiğini gösterir.

Negatif:
Kontrol bölgesinde (C) sadece bir pembe çizgi belirir. Bu, örnekte saptanabilir bir H. Pylori antikoru olmadığını gösterir.

Geçersiz:
Kontrol bölgesinde, test hattının varlığına veya yokluğuna bakılmaksızın renkli bir çizgi görünmez.


PERFORMANS ÇALIŞMASI

HIV-1 Seropozitif Bireylerden Oral Sıvı Örneklerinde HIV-1'e Antikor Tespiti

Genel Toplam Defalarca Gerçek Olumlu1
Test Grubu Numuneler tepkili tepkili
Bilinen HIV-1
Pozitif 767 762 764 767
Yüksek risk 3150 722 743 73
GENEL TOPLAM 3917 834 838 840


ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin