Orient Yeni Yaşam Medikal Co.

Kalite hayattır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerEv test kitleri

Güvenli Ev Test Kitleri% 99 Doğruluk, Oral Sıvı Hiv Hızlı Test Kiti Plastik Muhafaza

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Orient New Life Medical Co.,Ltd. Sertifikalar
Şu ana kadar kalitenizden ve hizmetlerinizden memnun kaldık. HIV 1/2 antikor Testi performansı mükemmel.

—— Katrina

New Life'ın kaliteli ürünler sunduğunu söylemeliyim. FOB, Troponin I, HIV, HCV, Uyuşturucu Bağımlılığı testi pazarımızda çok iyi bir performans gösterdi.

—— Clemen

Dang IgG / IgM ve Sıtma testiniz iyice düştü. Şimdi, Filariasis testinizi pazarımızda denemek istiyoruz.

—— Primo

Güvenli Ev Test Kitleri% 99 Doğruluk, Oral Sıvı Hiv Hızlı Test Kiti Plastik Muhafaza

Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing
Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing Safe Home Testing Kits 99% Accuracy , Oral Fluid Hiv Rapid Test Kit Plastic Housing

Büyük resim :  Güvenli Ev Test Kitleri% 99 Doğruluk, Oral Sıvı Hiv Hızlı Test Kiti Plastik Muhafaza En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Life
Sertifika: ISO13485, CE
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5000PCS
Ambalaj bilgileri: 1 adet / kese, 25 adet / kutu
Teslim süresi: 20-30days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 2000000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Ev kitleri test Biçim: kitleri ev
Numune: Oral sıvı Test zaman: 5-15 dakika
Raf ömrü: 24 ay Uygulama: HIV oral sıvı ev kullanımı
Doğruluk: 99,30%
Vurgulamak:

Evde tıbbi test kitleri

,

evde sağlık test kitleri

Özel kullanım HIV Oral sıvı kendi kendine test kiti, özel hastalıklara yönelik testler, kolay ve güvenli,% 99 doğruluk, kişisel paket

KULLANIM AMACI:

HIV Oral sıvı kendi kendine test kiti, HIV-1 ve HIV-2 ile enfeksiyon tanısına yardımcı olmak için bir bakım noktası testidir. Bu hızlı HIV testi, 20 dakika kadar kısa bir sürede oral sıvıdan% 99.30 doğrulukla sonuç verir, böylece ilk ziyaret sırasında sonuçlar verir ve acil danışmanlık sağlar. Ek olarak, bu test doğum sırasında HIV durumunu bilmeyen gebe kadınlar için ve kaza sonucu enfekte bireylerin vücut sıvılarına maruz kaldıktan sonra sağlık çalışanları için yararlı olacaktır.

GİRİŞ

HIV Oral sıvı kendi kendine test kiti, tescilli bir lateral akış immünoassay prosedürü kullanır. Cihazın plastik muhafazası, numunenin immüno-kromatografisi için matris ve test sonuçlarının gösterilmesi için platform sağlayan çeşitli malzemelerden oluşan bir test test şeridi içerir. Test cihazı sonuç penceresinden izlenebilen test test şeridi, Test (T) bölgesindeki HIV zarf bölgesini temsil eden sentetik peptitler ve bir nitroselüloz membran üzerine immobilize edilmiş Kontrol (C) bölgesindeki bir keçi anti-insan IgG'sini temsil eden sentetik peptitler içerir .

TEST İLKESİ

Test cihazındaki düz ped kullanılarak bir oral sıvı örneği toplanır, ardından geliştirici çözeltisine yerleştirilir. Alternatif olarak, bir parmak çubuğu veya damar deliği tam kan numunesi toplanır ve geliştirici çözeltinin şişesine aktarılır, ardından test cihazı yerleştirilir. Geliştirici çözeltisi, numunenin cihaza ve test şeridi üzerine akışını kolaylaştırır. Seyreltilmiş örnek cihazın içinden akarken, cihazda bulunan protein-A altın kolorimetrik reaktifini yeniden nemlendirir. Numune şeridi taşımaya devam ettikçe T bölgesi ile karşılaşır. Örnek nitroselüloz zarı üzerinde immobilize edilmiş antijenlerle reaksiyona giren antikorlar içeriyorsa, nitel olarak örnekte HIV-1 ve / veya HIV-2'ye karşı antikor varlığını gösteren kırmızımsı-mor bir çizgi görünecektir. Çizgi renginin yoğunluğu, numunede bulunan antikor miktarı ile doğrudan orantılı değildir. Daha sonra test şeridinin yukarısında, numune C bölgesi ile karşılaşacaktır. Bu yerleşik prosedürel kontrol, bir numunenin flakona eklendiğini ve sıvının test cihazı yoluyla yeterince geçtiğini göstermeye hizmet eder. Tüm geçerli testlerin performansı sırasında C bölgesinde kırmızımsı-mor bir çizgi görünecektir (örneğin HIV-1 ve / veya HIV-2'ye karşı antikorlar için numune pozitif veya negatif olsun).

Test sonuçları, test numunesini içeren test cihazının geliştirici çözeltisine dahil edilmesinden 20 dakika sonra, fakat 40 dakikadan fazla olmamak üzere yorumlanır.

TEST PROSEDÜRÜ

  1. Testten önce, lütfen ılık kaynamış su ile hafifçe gargara yapın, numune almadan önce yarım saat boyunca içmeyin veya bir şey yemeyin.
  2. Düz dolguyu dişlerin üzerine dış diş etlerine karşı yerleştirin. Düz pedi kullanarak dış dişetlerin etrafını hafifçe yukarı ve aşağı, bir kez çevirin. Ağız çatısını, yanağın iç kısmını veya dilini temizlemeyin.
  3. Düz yüzeyi test standına taşıyın ve düz yüzeyi geliştirici çözeltisinin tüpüne yerleştirin. Sonuç penceresinin öne dönük olduğundan emin olun, düz ped geliştirici çözelti şişesinin altına temas eder.
  4. Geliştirici çözeltisine yerleştirdikten sonra test cihazının arkasındaki iki deliği kapatmayın. Bunu yapmak geçersiz sonuçlara neden olabilir. Test cihazını geliştirici çözeltisi şişesinde bırakın ve bir zamanlayıcı başlatın. Test ayağını hareket ettirmeyin veya test cihazı yerleştirildikten sonra, sonuçları okuyana kadar test cihazını şişeden çıkarmayın.
  5. Sonuçları iyi aydınlatılmış bir alanda en az 20 dakika ancak en fazla 40 dakika sonra okuyun.
  6. Sonuçları okuyun: “C” VE “T” alanının karşısında bir bant olup olmadığını not edin.

KALİTE KONTROL

Yerleşik Kontrol Özellikleri

HIV Oral sıvı kendi kendine test kiti, testin geçerliliğini gösteren yerleşik bir prosedür kontrolüne sahiptir. Sonuç Penceresinin Kontrol (“C”) alanındaki kırmızımsı bir mor çizgi, bir numunenin eklendiğini ve sıvının Test Cihazı içinden uygun şekilde geçtiğini gösterir. Kontrol çizgisi, numunenin reaktif veya reaktif olmayan olup olmamasına bakılmaksızın tüm geçerli testlerde görünecektir. (Aşağıdaki Test Sonucu ve Test Sonucu Yorumuna bakınız.)

Dış kalite kontrol

HIV Oral sıvı kendi kendine test kiti Kontroller yalnızca HIV Oral sıvı kendi kendine test kiti ile kullanım için ayrı olarak bulunur. Kit Kontrolleri, Test'in performansını sağlamak için özel olarak formüle edilmiş ve üretilmiştir ve testi uygun şekilde yapma ve sonuçları yorumlama yeteneğinizi doğrulamak için kullanılır. HIV-1 ve HIV-2 Pozitif Kontroller reaktif bir test sonucu üretecek ve çok zayıf bir Test (“T”) hattı üretmek için üretilecektir. Negatif Kontrol, reaktif olmayan bir test sonucu üretecektir. (Aşağıdaki Test Sonucunun Test Sonucu ve Yorumlanması bölümüne bakın.) Başka bir kaynak tarafından üretilen kit kontrol reaktiflerinin kullanılması gerekli sonuçları vermeyebilir ve bu nedenle HIV Oral sıvısı için uygun bir kalite güvence programı için gereklilikleri karşılamayacaktır kendi kendine test seti.

PERFORMANS ÇALIŞMASI

HIV-1 Seropozitif Bireylerden Oral Sıvı Örneklerinde HIV-1'e Antikor Tespiti

Genel Toplam Defalarca Gerçek Olumlu1
Test Grubu Numuneler tepkili tepkili
Bilinen HIV-1
Pozitif 767 762 764 767
Yüksek risk 3150 722 743 73
GENEL TOPLAM 3917 834 838 840

ORIENT YENİ YAŞAM TIBBİ CO.
Temas: Jerry Meng
E-posta: Jerry @ newlifebiotest .com
Tel. +86 18657312116
SKYPE enetjerry

İletişim bilgileri
Orient New Life Medical Co.,Ltd.

İlgili kişi: Jerry Meng

Tel: +8618657312116

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin